Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Posádka hvězdné lodi U.S.S. Enterprise zkoumá nejvzdálenější kouty a nezmapovaná místa vesmíru. A zde se setkávají s novým, záhadným nepřítelem, který je i celou Federaci vystaví těžké zkoušce. (Cinemart)

Diskuze

Spielbergo

Spielbergo (hodnocení, recenze)

"Co na tom, že kapitán Pickard je mimořádně odvážný, a Spock všechno ví, když oba přišli o všechno...(CinemArt CZ)" Neví někdo co má sakra znamenat ten popis obsahu? CinemaArt Cz ví něco víc, nebo jen míchá jabka s hruškama?

na příspěvěk reagoval konvicce

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

konvicce

přesně tak. u fanoušků nikdy nevíš, jestli se příliš nevžívají do svého oblíbeného fikčního univerza :)

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

GigaPudding

Film u kterého si neustále říkáš doprdele! Asi tak sto-padesátkrát. Byla to výborná jízda a akce byla vynikající. Ale víc než zábavný to bylo strašně hnusný a člověk chce, aby všichni záporáci pochcípali hnusnou smrtí.

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

Jakkob

jj, to si také myslím, že jde o záměr. proto píšu o vývojové spojitosti. jsem přesvědčený, že návrháři tu loď designovali po vzoru NX a tím myslím návrháře v trikovém studiu v reálném světě a ne stavitele hvězdných lodí z fikčního světa :)

na příspěvěk reagoval konvicce

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Eodeon

Ta podobnost by ale nemusela být čistě náhodná, aspoň já bych se tedy za nějaké odkazy vůbec nezlobil. Ale to asi nedopadne předpokládám...

na příspěvěk reagoval Eodeon

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

ales456

je jí trochu podobná a nejspíš tam bude nějaká vývojová spojitost, ale Franklin je jiný typ lodi.

na příspěvěk reagoval Jakkob

Uživatel konvicce smazal svůj příspěvek.

konvicce

konvicce (hodnocení, recenze)

ales456 , Yoshitsune

Souhlasím, já mám série s picardem asi nejraději, ale občas se zachoval jako to největší podlé demagogické hovado (díly s Q).

 

ales456: máš halušky je to loď třídy žěď-Guěť.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

konvicce , Pod

né že by ve Star Treku nebyla politika to né že ne, ale vždycky u toho byl i konflikt, ve stylu opusťe tuto oblast nebo vás rozstřílíme na kusy a Picard měl co dělat 

na příspěvěk reagoval konvicce

konvicce

konvicce (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

A co by jsi raději ať se to všechno celé zase odehrává jen na kapitánském můstku ? Já si myslím, že to může být celkem dobrej film.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

konvicce

konvicce (hodnocení, recenze)

tomas.malo

V tom případě nechápu, proč máš nutnost a touhu mě slovně napadat, nějaká forma patologické perverze  hluboce zakořeněna v tvém charakteru? Nezlob se na mě, ale jestli mě neznáš a já tebe(nijak mi tvůj nick nepřipadá povědomí), pak nechápu tvé laciné osobní útoky, které postrádají jakoukoliv příčinu. 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Pod

tak Star Trek byl vždycky na tom líp než nudnej Star Wars, kde se tři čtvrtě filmů kecá o tom proč se připojit k nějaké unii nebo ne 

na příspěvěk reagoval Pod

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

konvicce

ojoj, retardérik, máš postreh ako do domu dôchodcov po troch mŕtviciach odložený dôchodca :-D Absolútne nie som fanúšik Warcraftu. Toti poradil tvoj tato Psychor?

na příspěvěk reagoval konvicce

Související novinky

Čtvrtý Star Trek možná přece jen dorazí

Čtvrtý Star Trek možná přece jen dorazí

28.03.2024

Filmové pokračování rebootované série Star Treku, jež by navázalo na třetí díl Star Trek: Do neznáma, bylo již několikrát oznámeno, aniž by se práce na něm jakkoliv pohnuly. Do absurdna byly tyto… (více)

Jak to vypadá s filmovým Star Trekem?

Jak to vypadá s filmovým Star Trekem?

12.01.2024

Je tomu už téměř osm let, co do kin dorazil zatím poslední filmový Star Trek s podtitulem Do neznáma. A zatímco o přímém pokračování série v hlavních rolích s Chrisem Pinem, Zacharym Quintem a Zoe… (více)

Čeká Hollywood historické spojení dvou studií?

Čeká Hollywood historické spojení dvou studií?

22.12.2023

Americký filmový průmysl v blízké budoucnosti možná čeká spojení obřích firem, které by se zapsalo do historie. V první polovině tohoto týdne totiž v New Yorku proběhla jednání mezi šéfy studií… (více)

Tarantino a krvavý Star Trek?

Tarantino a krvavý Star Trek?

08.12.2017

Loňská sci-fi Star Trek: Do neznáma vydělala o 120 milionů méně než její předchůdce, což v Hollywoodu obvykle znamená stopku. Chystaný čtvrtý film s posádkou Chrise Pinea se tak přestal řešit (měl v… (více)

Reklama

Reklama