Inteligence

Z natáčení 1 - Marg Helgenberger, Josh Holloway, Michael Rady, Meghan Ory, P.J. Byrne
USA, 2014, 9 h 4 min (Minutáž: 40–43 min)

Tvůrci:

Michael Seitzman

Kamera:

Sidney Sidell

Josh Holloway, Meghan Ory, John Billingsley, P.J. Byrne, Michael Rady, Marg Helgenberger, Tomas Arana, Elden Henson, Grace Huang, Will Yun Lee, Henry Mah (více)

Epizody(13)

Hlavním hrdinou je Gabriel Vaughn (Josh Holloway), špičkový agent supermoderní tajné služby, jenž má v mozku implantovaný mikročip superpočítače. Společně s agentkou Riley Nealovou (Meghan Ory) musí nejprve zachránit uneseného člena CyberComu, americké jednotky na ochranu dat, pro kterou oba pracují. Dále se tito kybernetičtí policisté potýkají se sebevražednými pumovými atentátníky a zachrání dva americké novináře ze zajetí v Sýrii. (Universal Channel)

TVzone.cz (Jiří Bokvaj)

"Zdá se, že Intelligence příliš originality nepobralo a ani z hlediska zápletek nás nečeká příliš promyšlená podívaná. Pokud se tedy z téhle novinky nějakým záhadným způsobem nevyklube nejlepší epizodní detektivka posledních let. Trochu o tom ale pochybuji. Loni už jsme dostali dva podobné seriály …" více