Inteligence (TV seriál)

• Česko

Kyberagent

Intelligence

Akční / Sci-Fi

USA, 2014, 9 h 4 min (Minutáž: 40–43 min)

Tvůrci:

Michael Seitzman

Sidney Sidell

Josh Holloway, Meghan Ory, John Billingsley, P.J. Byrne, Michael Rady, Marg Helgenberger, Tomas Arana, Elden Henson, Grace Huang, Will Yun Lee, Henry Mah, Lance Reddick, Peter Coyote, Rosalind Chao, Bonita Friedericy, Zuleikha Robinson, Cas Anvar, Annie Wersching, Ronnie Gene Blevins, Nick Searcy, David Marciano, Tommy Dewey, Yancey Arias, Matt Gerald, Octavius J. Johnson, Debra Mooney, Abbie Cobb, Carrie Coon, Yves Bright, Peter Bryant, Michael Benyaer, Agnes Olech, Tania Raymonde, Monica Herman, Iris Almario, Laura Wiggins, Kristof Konrad, Yorgo Constantine, Jaime Zevallos, James Martinez, Charles Edward Bae, Dean Chekvala, Lou Richards, Joseph David-Jones, Adrian McMorran, Sayeed Shahidi, Jeff Corbett, Faye Kingslee, Angel Izard, Mark D. Espinoza, Ethan Cohn, Taja V. Simpson, Chloe Noelle, David Carpenter, John Pollono, René Ashton, Garret Sato, Paul Batten, Tom Konkle, Daniel Zolghadri, Charlie Koznick, Patrick John Hurley, Lidia Porto, Hrach Titizian, Russ Bain, Emily Chang, Roy Vongtama, Michael Trucco, Bill Smitrovich, Said Faraj, Samantha Smith, Robert Curtis Brown, Kimberly Whalen, Erica Luttrell, Kevin Foster, Tim Soergel, Alan Ruck, Gerald Webb, Endre Hules, Konstantin Lavyš, Ilia Volok, Tony Amendola, J. Downing, Paul Lacovara, Carlos Sanz, Algerita Wynn, Tina D'Marco

Jsem poměrně zklamaný. Od akčního sci-fi s J. Hollowayem jsem si sliboval hodně, ale i když scénář byl dobrý a o zvraty není úplně nouze, tak natočené to je opravdu špatně. Režisér by si měl jít kleknout do kouta a přemýšlet, proč to udělal tak nezáživně - možná za to zčásti může i zbytek hereckého ansáblu, který ze sebe také moc kvality nedostal. Potenciál tu byl, škoda = jako by se počítalo se sledovaností a řeklo se "ať se to prostě nějak natočí". Další epizodě (i když žánrově a kvalitativně to od Almost Human či The Tomorrow People nemá moc daleko) šanci nedám. 50%(8.1.2014)

První série naznačila slušný potenciál, který však během třinácti dílů lze jen těžko rozvést do větší hloubky. Většina epizod je fajn a jen pár spadlo do průměru. Josh Holloway od Ztracených neměl pořádnou roli a je dobře, že je alespoň na chvíli zpět. Stejně tak potěší i větší role pro Meghan Ory. Zásadní pro konečné hodnocení bude to, zda Intelligence dostane další sérii nebo ne. Tímto faktem bylo ovlivněno i finále, které nenabídlo vyložený cliffhanger, ale ani uspokojivý potenciální konec celého seriálu. Proto zatím opatrnějších 70%.(8.4.2014)

• milka

Pilot: Tak nevýrazný a odfláknutý pilot k jednomu z potenciálních diváckých trháků sezóny už jsem neviděl sakra dlouho. Námět sice zní na první poslech slušně, jenže zde je na něj již od počátku nabalováno jedno pitomé klišé za druhým a dějové linie hlavních postav snad ani nemohou být ohranější. Akce je nevýrazná, napětí nulové, celé to vypadá až příliš nízkorozpočtově a ani ten Josh "Sawyer" Holloway to bohužel netáhne kupředu tolik, jak bych čekal. Naprosto promarněná šance a tradiční nudná kriminální rutina, jakých už CBS natočila stovky. 40%....Situace se navíc po dalších dílech nelepší a celé je to na mě až příliš pitomé a rutinní. Sawyera nebrat.(11.1.2014)

Osobne si myslím, že tentoraz KevSpa trochu preháňa, ale je pravda, že sa jedná o obyčajnú tuctovú záležitosť, ktorú môžete bez problémov prehliadnuť. Scenár nie je nič extra, základný námet vcelku zaujímavý, no nič objavné - hlavne pripodobneniu s Almost Human sa Intelligence nevyhne. No práve v porovnaní s Almost Human musím dať viac - Holloway je jednoducho lepší než Urban, akcia je dynamickejšia a má tempo, a hlavne je tu nejaká väčšia dejová linka tiahnúca sa na pozadí, ktorú po pilotnom diely neuťali dementný scenáristi. Uvidíme ako ďalej, zázrak sa nekoná ale trochu prekvapivo som to prežil bez újmy. Pilot 50%(9.1.2014)

• kinghome

Zbytečně strávených 43 minut, s tímhle seriálem jsem skončil. Špatně zreciklovanej nápad z Chucka, kterej nemá nic, co může zaujmout. Herci hrajou nepřesvědčivě a pilot byl tupej a strašně nudnej, modlil jsem se, aby to konečně skončilo. Pochybuju, že se tenhle seriál ještě nějak rozjede, protože to vypadá na pořádnej průser. Oni dokonce posrali i skvělej vypadající scénku na paintballu. Z toho se mohlo vytřískat hodně a bohužel (bohudík) se to nepovedlo a já nemusím každej tejden sedět u dalšího seriálu.(14.1.2014)

• - Organizácia, ktorej Gabriel (Josh Holloway) patrí, sa volá USCC, čo je skratka pre United States Cyber ​​Command. (Martin12500)