Inteligence (TV seriál)

USA, 2014, 13x43 min

Tvůrci:

Michael Seitzman

Sidney Sidell

Meghan Ory, Josh Holloway, John Billingsley, Marg Helgenberger, Elden Henson, Grace Huang, Will Yun Lee, Henry Mah, Michael Rady, Tomas Arana, P.J. Byrne, Lance Reddick, Peter Coyote, Rosalind Chao, Bonita Friedericy, Zuleikha Robinson, Cas Anvar, Annie Wersching, Ronnie Gene Blevins, Nick Searcy, David Marciano, Tommy Dewey, Yancey Arias, Matt Gerald, Octavius J. Johnson, Debra Mooney, Abbie Cobb, Carrie Coon, Yves Bright, Peter Bryant, Michael Benyaer, Agnes Olech, Tania Raymonde, Monica Herman, Iris Almario, Laura Wiggins, Kristof Konrad, Yorgo Constantine, Jaime Zevallos, James Martinez, Charles Edward Bae, Dean Chekvala, Lou Richards, Joseph David-Jones, Adrian McMorran, Sayeed Shahidi, Jeff Corbett, Faye Kingslee, Angel Izard, Mark D. Espinoza, Ethan Cohn, Taja V. Simpson, Chloe Noelle, David Carpenter, John Pollono, René Ashton, Garret Sato, Paul Batten, Tom Konkle, Daniel Zolghadri, Charlie Koznick, Patrick John Hurley
  • Prometheus69

Dobrý nápad... zajímavá myšlenka, velice revoluční zpracování. Bohužel, všechno ostatní je jen vata a stále opakující se kliše.. kterých se nedotýká ani téměř srovnatelná "Vražedná čísla.... To mu všemu vévodí (na krátko ostříhaný) Naprosto nesympatický řízek Holloway (který je zde uvedený až na druhém místě). Fakt totálně promarněný potencionál... Škoda ambice to skutečně má, bohužel KOULE rozhodně ne:(21.11.2015)

• Tommassi3

Ačkoliv Abramsova kultovní série už dávno doklopýtala ke svému finále, vůbec ne špatný Josh Holloway je už zase Ztracený, tentokrát v Kyberagentovi, takovém nedomrlém Chuckovi s wifinou v lebce, potenciálně velmi zajímavém projektu s několika výbornými motivy a funkčním humorem dialogu, který však nakonec zaujme především svou povšechnou polovičatostí a povrchností.. Zklamání, které roste s každou další epizodou..(30.8.2015)

První série naznačila slušný potenciál, který však během třinácti dílů lze jen těžko rozvést do větší hloubky. Většina epizod je fajn a jen pár spadlo do průměru. Josh Holloway od Ztracených neměl pořádnou roli a je dobře, že je alespoň na chvíli zpět. Stejně tak potěší i větší role pro Meghan Ory. Zásadní pro konečné hodnocení bude to, zda Intelligence dostane další sérii nebo ne. Tímto faktem bylo ovlivněno i finále, které nenabídlo vyložený cliffhanger, ale ani uspokojivý potenciální konec celého seriálu. Proto zatím opatrnějších 70%.(8.4.2014)

Jsem poměrně zklamaný. Od akčního sci-fi s J. Hollowayem jsem si sliboval hodně, ale i když scénář byl dobrý a o zvraty není úplně nouze, tak natočené to je opravdu špatně. Režisér by si měl jít kleknout do kouta a přemýšlet, proč to udělal tak nezáživně - možná za to zčásti může i zbytek hereckého ansáblu, který ze sebe také moc kvality nedostal. Potenciál tu byl, škoda = jako by se počítalo se sledovaností a řeklo se "ať se to prostě nějak natočí". Další epizodě (i když žánrově a kvalitativně to od Almost Human či The Tomorrow People nemá moc daleko) šanci nedám. 50%(8.1.2014)

• milka

Pilot: Tak nevýrazný a odfláknutý pilot k jednomu z potenciálních diváckých trháků sezóny už jsem neviděl sakra dlouho. Námět sice zní na první poslech slušně, jenže zde je na něj již od počátku nabalováno jedno pitomé klišé za druhým a dějové linie hlavních postav snad ani nemohou být ohranější. Akce je nevýrazná, napětí nulové, celé to vypadá až příliš nízkorozpočtově a ani ten Josh "Sawyer" Holloway to bohužel netáhne kupředu tolik, jak bych čekal. Naprosto promarněná šance a tradiční nudná kriminální rutina, jakých už CBS natočila stovky. 40%....Situace se navíc po dalších dílech nelepší a celé je to na mě až příliš pitomé a rutinní. Sawyera nebrat.(11.1.2014)

• - Organizácia, ktorej Gabriel (Josh Holloway) patrí, sa volá USCC, čo je skratka pre United States Cyber ​​Command. (Martin12500)