Reklama

Reklama

Inteligence

(seriál)
Ukázka z filmu 3
Akční / Sci-Fi
USA, 2014, 9 h 4 min (Minutáž: 40–43 min)

Tvůrci:

Michael Seitzman

Kamera:

Sidney Sidell

Hrají:

Josh Holloway, Meghan Ory, John Billingsley, P.J. Byrne, Michael Rady, Marg Helgenberger, Tomas Arana, Elden Henson, Grace Huang, Will Yun Lee (více)
(další profese)

Epizody(13)

Hlavním hrdinou je Gabriel Vaughn (Josh Holloway), špičkový agent supermoderní tajné služby, jenž má v mozku implantovaný mikročip superpočítače. Společně s agentkou Riley Nealovou (Meghan Ory) musí nejprve zachránit uneseného člena CyberComu, americké jednotky na ochranu dat, pro kterou oba pracují. Dále se tito kybernetičtí policisté potýkají se sebevražednými pumovými atentátníky a zachrání dva americké novináře ze zajetí v Sýrii. (Universal Channel)

(více)

Videa (26)

Ukázka z filmu 3

Recenze (54)

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Pilot: Intelligence mi po první epizodě připadá jako mix Chucka a hry Watch Dogs. Možná teď budu trochu nadhodnocovat, jelikož jsem se ke sledování tv tvorby vrátil po poněkud delší době, ale pilotní epizoda hi-tech seriálu se Sawyerem v hlavní roli mi sedla jako už dlouho nic. Podle reakcí to však vypadá, že to teď kvalitativně půjde strmým pádem dolů, a tak první ochutnávce trošku provinile napaluji plnou. 10/10 ----- Red X: Seriál si k mému překvapení drží nastavenou laťku na téměř té samé pozici, na které byla zavěšena po pilotní epizodě. Čínu vystřídal Afghánistán a tím druhá epizoda získala aktuálnější rozměr. Vzhledem k vývoji děje jsem nesmírně zvědav, kudy se budou následující události ubírat. 8/10 ----- Mei Chen Returns: Bohužel je sledovanost seriálu mizerná, a tak bude s největší pravděpodobností zrušen. Určitě je hlavním faktorem téměř totožná premisa jako u Chucka, který navíc hraje více na komediální notu. Mírně klesající kvalita jednotlivých dílů tomu také příliš nepomáhá. Třetí epizoda je prozatím nejslabším výletem do Sawyerovy hlavy. Hlavní postava začíná alespoň více hláškovat a potěšila i účast Lance Reddicka (velitel útvaru Fringe) a Tomase Arany (Bourneovský velitel CIA). 7/10 ----- Secrets of the Secret Service: Ty úvodní titulky už mi začínají lézt na nervy, horší nápad snad tvůrci mít nemohli. Samotný děj ve třetím nejdéle obydleném městě na světě je zlepšením oproti ději předchozí epizody, která se zaměřovala spíše na děj uvnitř elektronické součástky. Něco podobného pro příště úplně vypustit a raději se soustředit na děj mimo elektronické obvody, bude to alespoň o bit lepší, stejně jako tato epizoda. 7/10 ----- Cain & Gabriel: Po pilotní epizodě je zatím nejlepším dílem ten pátý. Nechybí mu drive, docela reálná zápletka a tentokrát i tajemno. Mám takové tušení, že pokud sledovanost rapidně neklesne, půjde o jeden z nejzábavnějších seriálů roku, kterému budu přát odklepnutí druhé série. Naštěstí se sledovanost pro tuto chvíli ustálila a naděje umírá poslední. 8/10 ----- The Rescue: Výborné představení, letos již druhý televizní výlet do Mexika, tentokrát ještě povedenější. Jen tak dál. 8/10 ----- Patient Zero: Kdyby se seriál zaměřil více na nepřátele zevnitř systému a na militantní stránku věci, byl bych rád. Pacient Nula tohle splňuje tak nějak na půl. Tentokrát chybí tah na bránu a postavy jsou spíše nuceny reagovat na okolnosti než že by příběh a jeho vývoj samy tvořily. 7/10 ----- Delta Force: Osmý díl je dílem nejslabším. Osobní rovina tu postavám chybí od pilotní epizody, ale vše vyvažoval místy výborný děj, místy GP zábava. U Delta Force se zkouší vážná atmosféra, ale s mizivým účinkem, a tak musí vše zachraňovat Josh Holloway, který si jako jediný drží standard celých osm dílů. Mimochodem v Delta Force jde nejspíš o nejlepší zpracování Hledání min. 6/10 ()

IQ Tiqe

všechny recenze uživatele

Nalákala mě „Karkulka z OuaT“ a žánr seriálu. Dostal jsem něco na způsob Chucka – chlápkovi s určitými schopnostmi přidělili ženskou na hlídání. Chuck sázel na vtip, lidskou nejistotu a romantiku a postavy byly „roztomilé“. Tady jsou spíš neslané-nemastné a nevím, jestli má otřepané schéma zápletka-drama-happyend co nabídnout. Chybí mi něco navíc, co např. v Chuckovi bylo. Ale na 2. díl se podívám. ()

Reklama

KevSpa 

všechny recenze uživatele

Jak se dalo očekávat, jde o celkem tupou a nezáživnou akční kovbojku. Postavy jsou přehlídkou těch nejprovařenějších klišé: agent se zvláštní schopností danou čipem v mozku, který se nedokáže přenést přes "ztrátu" své drahé polovičky, rázná šéfová, která zvládne diplomaticky vyřešit každý problém, ambiciózní agentka, jež zprvu odmítá svůj úkol. Předvídatelný děj, kdy je navíc každému bystřejšímu divákovi jasné, co přijde v následující chvíli dřív, než to dojde samotným hrdinům, aneb směšné berličky pro vyvolání nějakého napětí. Dalších dílů se obávám a mám tušení, že moc dlouhou životnost Intelligence mít nebude, zvlášť jestli se z toho podobně jako z Almost Human vyklube jen tuctová krimi. Mimochodem ti Číňani jako záporáci jen umocňují pocit, že sledujeme hodně laciné béčko... A v druhém dílu zákonitě muselo dojít na muslimy. A ještě větší nudu a další kupu klišé. Takže pro mě konec. Po dvou dílech - 40% ()

Kothy 

všechny recenze uživatele

Seriál se zajímavým nápadem, který mi trochu připomíná Chucka. Ale tohle mi přijde reálnější. Josh Holloway (Sawyer ze Ztracených) má v hlavě čip, díky kterému veškerý má přístup k internetu a satelitům. Opravdu vychytaná věc. Může si o každém cokoliv zjistit. A nápad s termovizí byl taky dobrý. Ten čip je pochopitelně celkem žádaná záležitost. Řek bych, že chemie mezi Gabrielem a jeho ochránkyní Riley celkem funguje. :) Mohli by se dát konečně dohromady. Možná je tam nějaká podobnost s Almost Human... Tak 1. série je u konce. Docela se to uzavřelo, ale pořád mají skulinku pro pokračování. ;) Seriál byl ukončen. "Odkud umíš mandarínsky? Mám na to aplikaci." :D ()

Madsbender 

všechny recenze uživatele

Osobne si myslím, že tentoraz KevSpa trochu preháňa, ale je pravda, že sa jedná o obyčajnú tuctovú záležitosť, ktorú môžete bez problémov prehliadnuť. Scenár nie je nič extra, základný námet vcelku zaujímavý, no nič objavné - hlavne pripodobneniu s Almost Human sa Intelligence nevyhne. No práve v porovnaní s Almost Human musím dať viac - Holloway je jednoducho lepší než Urban, akcia je dynamickejšia a má tempo, a hlavne je tu nejaká väčšia dejová linka tiahnúca sa na pozadí, ktorú po pilotnom diely neuťali dementný scenáristi. Uvidíme ako ďalej, zázrak sa nekoná ale trochu prekvapivo som to prežil bez újmy. Pilot 50% ()

Galerie (78)

Zajímavosti (1)

  • Organizácia, ktorej Gabriel (Josh Holloway) patrí, sa volá USCC, čo je skratka pre United States Cyber ​​Command. (Martin12500)

Reklama

Reklama