Reklama

Reklama

Ve službách CIA

(seriál)
  • USA State of Affairs
Drama / Thriller
USA, (2014–2015), 9 h 20 min (Minutáž: 42–45 min)

Tvůrci:

Alexi Hawley

Hudba:

Toby Chu

Hrají:

Katherine Heigl, Alfre Woodard, Adam Kaufman, Sheila Vand, Cliff Chamberlain, Tommy Savas, David Harbour, Chris McKenna, (více)
(další profese)

Epizody(13)

Analytička CIA Charlie Tuckerová se stále nemůže vzpamatovat ze smrti svého snoubence Aarona, který zahynul v Kábulu rukou islámských teroristů vedených Omarem Fatahem. Charlie byla svědkem Aaronovi smrti společně s jeho matkou – prezidentkou USA Constance Paytonovou. Obě ženy se rozhodly, že Aaronova smrt musí pomstít. Charlie však po nějaké době propadla depresím, z nichž se snaží uniknout pomocí alkoholu a nezávazných vztahů... (TV Prima)

(více)

Recenze (12)

Patw 

všechny recenze uživatele

Na tento seriál jsem se těšil už od léta, kdy měl premiéru trailer. Líbilo se mi to, byl jsem nadšený ale asi moc brzy, protože jsem se na to opravdu těšil, ale pilot mě tak zklamal, že druhý díl asi radši ani nedám. Představte si 43-minutový střet Zero Dark Thirty a Scandal(u). Akce v terénu i na pozadí. Mišmaš, který je detailně nedotažený (nebo by se snad Prezidentka Spojených států Amerických mohla jen tak sama procházet na otevřeném prostoru dopředu mediálně propírané akce?). Asi jsem se moc těšil a silně narazil. ()

erased 

všechny recenze uživatele

V porovnání s vynikajícím Homeland pokulhává State of Affairs prakticky ve všech ohledech, nicméně pokud tento projekt beru samostatně, většina oprávněných výtek podstatně bledne. A tak to jediné, co dokáže trápit od pilotu až po finální cliffhanger, je bezkonkurenčně nejnesympatičtější a nejneschopnější herečka v roli americké prezidentky a bezpočet logických lapsů převážně právě v dění okolo ní. Vysokou politiku tento seriál vážně spíše paroduje, a i některé epizodní příběhy jsou především vedle vydařené ústřední linky a skvělé závěrečné třetiny první řady trestuhodně mimo a nejednou i nesnesitelně patriotistické. Co se ale týče samotných špionáží a konspirací, o které zde jde především, není si na co stěžovat. Právě zde vyniká dravé tempo, to jediné, čím se zmíněné úspěšnější konkurenci State of Affairs blíží. Pokračování bych tedy viděl rád, jen by to chtělo se urychleně zbavit Alfre Woodard. Naopak tolik protěžovaná a kritizovaná Katherine Heigl mi po úvodních pochybách překvapivě přirostla k srdci. ()

Reklama

Thomick odpad!

všechny recenze uživatele

Matička Amerika v celý svý ošklivosti; takzvaná worstofka. Aneb takhle nějak se nám v USA snaží sdělovat, že mají starost o to, co se děje ve světě, že šíleně zachraňujou nigerijský holčičky ze spárů Boko Haram, že ve volnym čase nahazujou erudovaný vtípky o ukrajinský krizi, a že tomu všemu samozřejmě dokážou nasadit tu správnou korunu, kdy e02 i e03 končí přesně v duchu těch nejlacinějších patriotických kravinek. Akorát s tim rozdílem, že tam před váma dvě hodiny šaškuje nějakej macho; zatimco State of Affairs je 40minutovou přehlídkou jedný superženy/trosky/MILFky (heh, co to jako bylo?!), jejíž uplý šaty budou patrně jedinym pozitivem seriálu. ()

milka 

všechny recenze uživatele

Po 2 dílech: Je až bolestivě vidět, že NBC by z novinky ráda udělala svůj další hit. Jenže s tak neoriginálním a zcela rutinním materiálem se jim to podaří jen těžko. Skoro se mi ani nechce věřit, že je pod touhle nezajímavou nudou režijně podepsán akční harcovník Joe Carnahan. Návrat Katherine Heigl do bedny tak snad ani nemohl být matnější a bývalá hvězda spíše jen naplno přesvědčila své odpůrce, že hereckého talentu opravdu dvakrát nepobrala. Kéž by se místo této politické nudy vrátila do slavné nemocnice v Seattlu. Něco tak zoufale neoriginálního a nudného může fakt vytvořit jen NBC. 40% ()

lucifrid 

všechny recenze uživatele

Vajgl byla otravná jako vždy, i když občas se to snést dalo. Tvůrci se pokoušeli o druhý Homeland, což je vidět na první pohled. Ke konci se jim to i trochu povedlo, ale lapsů to mělo dost. Velkým plusem byl David Harbour (i když ho bylo málo) a někteří členové Charlestonina týmu a oba ředitelé CIA. First Gentleman (LOL) na pěst, prezidentka jak kdy. Tři hvězdy za to, jak se to v průběhu dost zvedlo a ta čtvrtá za Davida. ()

Galerie (323)

Reklama

Reklama