Talentovaná Honey Danielsová je hiphopová tanečnice, která se živí jako barmanka a ve volném čase učí děti ze sociálně slabších rodin tanec v komunitním centru pro mládež. Jejím snem je stát se úspěšnou tanečnicí. Všimne si jí hudební režisér Michael Ellis, který ji obsadí do jednoho ze svých videí, dokonce jí nabídne místo choreografky. S nově objeveným bohatstvím začne Honey věnovat menší pozornost svým přátelům a dětem, které se účastnily hiphopových tanečních lekcí. Brzy se ukáže, že Michaelův zájem o Honey není čistě profesionální. Začíná ji používat víc a víc jako atraktivní doprovod, se kterým vymetá mejdany, a nakonec dívce dá jasně najevo, čím mu má zaplatit za kariéru, o kterou se jí postaral. Honey je postavena před rozhodnutí, zaplatí tuto cenu za úspěch, nebo se vrátí mezi skutečné přátele? Když Michaela odmítne, dostane se na černou listinu. Na začínající kariéru to má katastrofální dopad. Honey se ale nevzdává, podporována dětmi ze sousedství i díky neutuchajícímu elánu všem znovu ukáže, co na parketu umí. (TV Nova)

DruidKarel

Kromě nádherné Jessicy se tam ničeho dobrého nedočkáte. Planej příběh a jinak samí neherci nebo blbci. Je až k nevíře, jak se ta holka umí hejbat. Krása pohledět. Jestli ji zbožňujete, tak není co řešit a ten film musíte vidět, protože je fakt skvělá. Jestli vás nebere a ta muzika taky ne, tak jděte radši do lesa... Tam si užijete víc. ()

sulimo

Škoda peněz, škoda času.....škoda že jsem žena, jako chlap bych možná ocenila zpocenou Jessicu a tolik se nenudila. Opravdu kravina, která tu už stokrát byla před tím....bohužel. ()

Juto

Je to niekedy až moc sladký film, ale keď sa film zameriava na hip-hopový tanec, tak je to príjemné. 5,5/10 ()

fars

Tak trochu naivni a nudna pohadka o talentovane divce z ulice co se diky svemu talentu stala slavnou a zachranila pulku sveta... Koukatelne snad jen diky tomu ze je Jessica Alba tak desne sexy. ()

O´Hara

Tento film dělá dobrý jen Jessica Alba a to, jak se tam natřásá. Bez ní by se na to nejspíš nedalo ani moc dívat. ()

Radiq odpad!

Víte jak to chodí - niggaz, hip hop, r'n'b, jejich podělaný pohyby, gesta a mluva. Jestli tohle nemusíte, ruce pryč. Jediný, co tam stojí za to, je Jessica Alba. Ale vůbec se mi nelíbí, co tam dělá. Negerský tancování - that sucks. A furt nechápu, proč se před sebou tak navzájem předvádijou. To mi psychika nebere. A ten stupidní příběh... Sympaticky tam ještě působí Mekhi Phifer. ()

wendelin9

Nečekejte od toho žádné zázraky... Pěná holka, která se umí pěkně kroutit, dělá pěkné choreografie a klipy, pěkně trénuje maly caparty, potká pěknýho kluka a pěkně si de za svým... Ale to je všechno. Dávám 3* jenom kvůli pěkné taneční scéně na konci ()

mo cuishle

Ač se honey Jessica snaží sebevíc tak prostě z herečky nikdy tanečnice nebude,je to znát bohužel hodně. Ale tento film má už tak stupidní příběh nepříběh že je to stejně jedno,víc se to zabít už nedalo..Dvě hvězdy za peckovej soundtrack ,Missy Elliott a pár opravdu schopných tanečníků : ) ()

Kikania

Akože...zas klasická tanečná romantika. Ale kedže ja sama som tanečnica tak som sa mohla dívať aspon na tanec ktorý aj tak nebol kto vie ako namakaný. Film ako celok - obyčajný priemer... ()

lennyd

Honey (Jessica Alba) je móóc hodné děvče. Přes den pomáhá komu může (například učí mladé povaleče tancovat hip hop), po nocích paří v klubech. Protože se umí dobře hejbat, netrvá dlouho a všimne si jí slavný producent (dále jen SP) a nabídne jí roli v klipu pro jednu hvězdu. SP vynese Honey téměř do nebe, ale když se s ní chce vyspat, tak Honey odmítne (je přece hodné děvče). Čímž se SP naštve, vykopne Honey a ta se tak o ubohé děti musí postarat sama (např. uspořádá dobročiný koncert, nakonec i SP pochopí , že Honey je best, ale už pozdě, páč si Honey vyhlídla Missy Elliot, bla bla bla)... Prostě tak nějak, krutě naivní film (nejenže naše Honey na co šáhne, v tom je nejlepší), ale už do prvních minut je naprosto jasné, jak to bude pokračovat. I malé zaškbrtnutí ve velkých plánech Honey se dá předvídat, tak jediné čímž film alespoň kapku zaujme (kromě teda krásné Jessicy) je průvodní hiphopvá muzika. A pokud nemáte rádi hip-hop - tak máte smůlu uplně, a odečtětě si libovolné množství hvězdiček :) ()

xerno

Velmi, velmi , velmi špatný, neoriginální a souhlasím s gouryella - stokrát ohraný a divný snímek... 1* je za docela hezkou holku, jinak bych dal -5*, hip hop a rap, je ta nejhorší hudba na zeměkouli !!!!!, proč tu nejsou taky mínusové hvězdy ?! ()

Pavlínka9

"Ooooooooooooooooooooh, Whauuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, Jůůůůůůůůůůůůůůůů" :D - v tomhle filmu to zazním nespočetkrát :D :D ale to k tomuto prostředí prostě patří :) Jinak-na mě až moc jednoduchý, ale mohlo to být ještě horší. ()

Timak

Krásná Jessica. To je hlavní plus celého filmu. Závěrečné vystoupení se mi taky moc líbilo. Jinak to bylo takové nemastné neslané. Jako odpočinkovej film ale dobrý ... ()

PetrPan2

Ano vím, jsem povrchní, sexistický, šovinistický nadrženec..., ale koukat na Jessicu Albu jak v rytmu hip hopu mává kozičkama nahoru, dolu, nahoru, dolu, nahoru... se mi prostě líbí... Ehm, sakra... o čemže ten film vlastně byl? ()

Právnička

Sama nevím proč, ale tenhle film se mi fakt líbil. Asi je to mou slabostí pro filmy s taneční tematikou. Na konci mi dokonce ukápla i slzička :) Hudba byla perfektní, hlavní představitelka úchvatná a když pominu průměrný děj, musím dát čtyři hvězdičky. ()

masw

Jessica Alba opět ukazuje, že je výborná herečka a v tomto filmu ukáže i špetku svého komediálního talentu (o kterém se můžete přesvědčit ve výborné komedii Good luck Chuck) Na hip hop moc nejsem, ale úvodní melodie byla krutá (kterej film sakra začíná lalalalala hú hú uí :) ). Od prvního momentu kdy jsem viděl Jessicu se mě zmocnila dobrá nálada. Tenhle film mi dál hodně ukázal mi, že Jessica umí zajímavé taneční kreace, že práce choreografky je těžká, že ten co Vás zaměstnává může být hajzl, že pracující černošky nemají rády míšenky a jsou furt nasraný, jako by měly nonstop krámy, že i jinej černoch než ten z GTA může vést holičství a že jediné co chudé afroamerické děti baví je tanec a hip hop. Honey jako postava je velmi milá dívka se smyslem pro humor a velkým srdcem (v krásném obalu :) ) a Honey jako film nám nabídne spoustu tance, písní, pěkný příběh (ikdyž trochu pohádkový s malým množstvím překážek pro hlavní hrdinku), něco málo z romantiky, něco málo z prostředí gangů a něco málo z dramatu. Celkově mě film bavil velmi, ale mohl být delší a tím pádem i propracovanější, ale i tak to bylo dobrý a rád se k tomu filmu budu vracet, takže 4*. ()

blackJag

"VĚŘÍM NA VZDĚLÁVÁNÍ SE OSOBNÍMI PROŽITKY." Kdyby se dala póza stáčet, tady by toho bylo na galony :-) Krotké pop-hiphopové skotačení pro školou povinné, s dramatem vetchým tak, aby to dětská duše byla schopná unést. Asi to není na škodu, nechat sem-tam všechnu tu vlezlou beznaděj za branami příčetnosti, ovšem tohle je i na mě příliš okaté. Sociálně slabý potěr vymóděný jak podle dobového žurnálu? Vtipné (hlavně ty pestrobarevné elastické šátky na kebulích "gangstas"). Hlavní postava se opravdu jmenuje Honey? Své dítě by tak pojmenoval jedině debil. Závěrečné taneční číslo úplně mimo zvolenou nudnou skladbu a samo silně podprůměrné? Na taneční film hóóódně smutné… Prostě ani ti fanoušci Albové (jsem mezi nimi) nemají moc co oslavovat – skoro celou dobu má na hlavě nechutnou lakovanou helmu ze slepených vlasů :-( Jako by ji olízalo stádo krav. 40% ()