Reklama

Reklama

Resident Evil: Raccoon City

  • Portugalsko Resident Evil: Raccoon City (více)
Trailer 7

Obsahy(1)

V dříve prosperujícím sídle farmaceutického gigantu Umbrella Corporation je nyní Raccoon City vymírajícím městem na středozápadě. Exodus společnosti udělal z města pustinu... s velkým zlem pod povrchem. Když se toto zlo rozpoutá, skupina přeživších musí spolupracovat, aby odhalila pravdu a přežila noc. (Falcon)

Diskuze

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Nečekal jsem, že to bude přesně podle hry, ale to je tak brutálně špatný? Zítra na to mám jít do kina :D

na příspěvěk reagoval martinbucek

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Oni moc dobře ví, proč ten výblitek má zamčené hodnocení. :D Bože, čekal jsem všechno, ale tohle byl hnus.

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

Sigebert

ale znicil viac z mesta a to sa hnal len za jedinym s.t.a.r.s clenom..... kto vie kolko by toho dokazal ak by mal tych clenov na muske viac

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

Sigebert

Sak mne to vysvetlovat nemusis, len mi pride usmevne, ze ked sa dokazal prekopat kam sa dokazal, ze tu budovu nestrhol za pol hodku a mal by dorobene, nemesis bol v tomto efektivnejsi

na příspěvěk reagoval Sigebert

Sigebert

Sigebert (hodnocení, recenze)

martinbucek

Mr. X byl vysazený na policejní stanici aby zabil poslední zbytky policistů a civilistů tam ukrytých. Měl také znovuzískat vzorek G-viru. 

na příspěvěk reagoval martinbucek

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

Sabrewulf , Sigebert

Jednicka sa remastrovala 2krat, prvy krat na gemecube, tam cela trilogia a druhykrat na ps3,4 a ta mala oficialny nazov HD remaster a pridali aj 0 z gamecube a 4ka ta ich ma niekolko, to bude najzbytocnejsi remake

na příspěvěk reagoval Sigebert

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Sigebert

https://capcom-europe.com/

Na těchto stránkách, když byla hra aktuální, byla normálně uvedena jako Resident Evil Remake a je tak braná všude i v obchodech. Je tak braný i na wikipedii. Logicky když jsou tam nové lokace, děj, boss, tak to nemůže být remaster.

Klasická renderovaná cutscéna to není, Capcom už je někde od RE4 nedělá. Ty už dělá dneska pomalu snad jen Blizzard.

na příspěvěk reagoval Sigebert, martinbucek, KeineLust

Sigebert

Sigebert (hodnocení, recenze)

Sabrewulf

Tak mi sem střel jak jedničku Capcom pojmenoval a uznám chybu :) A v Remaku dvojky ho vidíš už v hale na kamerách a je to Renderová cutscéna. 

na příspěvěk reagoval Sabrewulf

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Sigebert

Remaster je Diablo 2 resurrected, jednička RE má pasáže a děj navíc a i oficiálně od Capcomu je nazývána remakem.

Jaký úvod má lepší?

1) Renderovaná cutscéna - To byla vždycky věc, na kterou jsem se těšil, oproti současným hrám, kde se na to sere a předhazují nám nudné ingame scény.

2) Atmosféra - už víš, se na tebe něco chystá a bojíš se tak předem.

3 )Logika - Když jdeš barákem a najednou tam zničeho nic stojí nějaký vysoký chlap, tak to je jak z Asylumu a je úplně jedno, jestli se to pak dočteš v nějakých popiscích. V originále je to lepší, o tom vůbec nemá cenu debatovat.

Remake má pod nádhernou slupkou hromadu negativ, za všechny jmenujme fakt, že zombíkovi vyprázdníš DO HLAVY celý zásobník a on zase vstane. Romero se musí v hrobě otáčet.

na příspěvěk reagoval martinbucek, Sigebert, KeineLust

Sigebert

Sigebert (hodnocení, recenze)

martinbucek

Tak převážně proto, protože se velká část hry odehrává v policejní stanici. Byl tam, kde byl i hráč. To ale neznamená že nebyl i venku. 

na příspěvěk reagoval martinbucek

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

Sigebert

obe su v pohode a vrtulnikova scena dava zmysel z pohladu vypravania, ze umbrella su psychopati, co testuju mutantov na civilistoch, aj ked to ma medzeru, preco bol iba v stanici a nebol vonku.... to nemesis bol aspon naprogramovany na stars clenov

na příspěvěk reagoval Sigebert

Sigebert

Sigebert (hodnocení, recenze)

Sabrewulf

Neříkám že je ten remake dokonalý, ale je určitě na velmi dobré úrovní. Třeba trojka je na tom o dost hůře. Tam vynechali celou jednu pasáž. 

na příspěvěk reagoval martinbucek

Sigebert

Sigebert (hodnocení, recenze)

Sabrewulf

Jen pro upřesnění. Dvojka a Trojka má remake, zatímco jednička je remaster. Dvojku jsem už delší dobu nehrál, ale jaký úvod Tyranta má lepší než remake? Jako to, že ho vyhodí z vrtulníku? Navíc, o něm se dozvíš z dokumentů, které ty asi nečteš. 

na příspěvěk reagoval Sabrewulf

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

martinbucek

To je sice pravda, ale vem si, že třeba v RE2 remastreru úplně nepochopitelně vynechali cutscénu s Mr.X, takže zatímco v originále jsi hned věděl, co je zač a odkud se vzal, v remasteru to zodpovězené vůbec není, prostě tam ta postava je a hotovo.

na příspěvěk reagoval martinbucek, Sigebert, Sigebert

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

Sabrewulf

Lenze originaly by dnes urcite nedohral a zase v 2a3 re remaster toho az tak moc vynechaneho nie je, teda z 2ky a na pochopenie toho sveta a aby nadaval na filmarov, mu to bude stacit

na příspěvěk reagoval Sabrewulf

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Pod

No pokud se chceš dostat do světa RE, tak začít remasterama nedoporučuju, protože je tam hodně věcí odfláknutých a vynechaných oproti originálům.

na příspěvěk reagoval martinbucek

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

Pod

2 a 3 su ale pribehom dost samostatne a ked si pozries nejake cutsceny z jednotky, aby si vedel, kto je kto, tak sa oplatia..... Ono v 2ke moc pomrknuti na prvy diel nie je a v 3ke su len 2 postavy a jednou je jill

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

Pod

Presne tak som to myslel.... Nikdy som nehral mass effekt a rozohral som nedavno 1 a tam je tiez to ovladanie na dnesnu dobu otras

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

Sabrewulf

Kamo ja som hral originaly na ps1, ale dnes ked si to na ps4 zapnem tu hd verziu jednotky, tak ma to nebavi, oproti remastrovanej 2,3 a jeden z dovodov je to tankove ovladanie a mierenie

Pod

Pod (hodnocení, recenze)

martinbucek , Sabrewulf

Jistě to myslel tak, když jsem spíš zvyklý na dnes už tradiční hratelnost, kterou udělali v remasteru RE2 a RE3. Podobnou hratelnost jako Dead Space. Tak bych asi jedničku dával těžko. A má pravdu, nechce se mi do toho, i když je mi jasné, že fandové to s tím mají nerozlučně spjaté. A to já nejsem, filmy jsem viděl, ale hry nikdy nehrál. Je škoda, že to nesjednotili a nepředělali i jedničku. RE2 i 3 vypadají dobře, ale nechce se mi naskakovat do rozjetého vlaku. Mimochodem, song What's Up mi do traileru k filmu dost sedí. Myslím, že se to tu řešilo...

na příspěvěk reagoval martinbucek, martinbucek, Sabrewulf

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

martinbucek

Definuj "uz je dnes otras". To jako že tehdy to otras nebyl a dneska už jo? Komu to nevadilo tehdy (já např.) nevadí mu to ani dnes. A hlavně díky tomu je ta grafika (remake) pořád lepší než sebedetailnější in game polygony.

na příspěvěk reagoval Pod, martinbucek

Související novinky

Kdo si zahraje v seriálovém Resident Evil?

Kdo si zahraje v seriálovém Resident Evil?

13.06.2021

Netflix odhalil kompletní obsazení hlavních postav nadcházejícího hraného seriálu ze světa Resident Evil. Slavná herní franšíza se tak brzy dočká nejen dvou seriálů na Netflixu (z nichž jeden bude… (více)

Nový Resident Evil byl dotočen

Nový Resident Evil byl dotočen

29.12.2020

Přestože natáčení začalo teprve v listopadu, nový filmový Resident Evil má za sebou již poslední klapku. Snímek tak nyní čeká rychlá postprodukce a příští září dorazí do kin. Děj se tentokrát bude… (více)

Filmový Resident Evil má obsazení

Filmový Resident Evil má obsazení

07.10.2020

Herečka Milla Jovovich odešla lovit přerostlé obludy do série Monster Hunter, filmový Resident Evil to ale zkusí i bez ní. V chystaném rebootu vycházejícím z populární herní série si tak na nemrtvé a… (více)

Reklama

Reklama