Pavlis.xxx

Podobné filmy o velkých zvířatech mám rád a i když to jsou béčkovky mohou překvapit a stalo se. Čekal jsem digitální mišmaš, ale kupodivu jsem byl mile překvapen akcí a povedeným žralokem. Dokonce i Statham ukázal,že kromě chrchlání a nakopávání zadků umí "něco" zahrát. Jasně bylo tam dost nereálných a nevyužitých momentů viz třeba honičky a plážová sekvence, ale ani chvilku jsem se nenudil. Jednohubka jak vyšitá. Sice tam mohlo být víc mrtvol,ale bohužel dnes se strašně řeší píčoviny jestli na to můžou jít malí smradi nebo ne, takže krvák se nekonal. I přesto silnější 3 hvězdy ()

pornohavo

Otrepaná, plná nezmyslov a nelogickych zvratov ale zato efekná jednohubka pre jeden jesenný večer. Statham klasika, čínsky herci ok, z celého filmu je jasný podiel čínskej produkcie, za mňa tak max 50% ()

sonika22

Film by byl dobrej kdyby tam Jason nebyl už skoro jako nějaký super hrdina z Marvelovky, i když je jako herec za mě super tak tady už to bylo přehnaný. ()

Madu

Je vidět,že na tomhle filmu si diktovaly a financovali podminky činani.Kdyby to bylo podle knižní předlohy,tak by to mohl byt slušny bijak.. ()

majorzeman13

No do kina jsem na tuto "zábavnou hovadinu,blbost " nešel a udělal jsem moc dobře jelikož jde o průměrný přemýšlím i o slově podprůměrný film. Nakonec jsem neodolal shlédnul jsem jí doma tedy. Režie -průměrmá,scénář jednoduchý,banální,mdlý.... Co se my líbilo byl samozřejmě Jason a několik povedených scén,Megalodon.... Ps. jako horor určo né spíše ten thriller sedí více !? Fakt jednou stačilo více už né !!!!!!!!???? PSS: erko by tomu sedělo více si myslím ,když jde prý o horor,že? ()

VincentB.

Milujem filmy, ktoré majú všetky zákonitosti sveta na háku. Či už ide o novo béčkové horory alebo prudko akčné blokbástre. Tento film bol ale pre mňa sklamaním. Totižto on nám nedal vodítko, že patrí k vyššie menovaným filmom a teda človek by si ho viacej užil. MEG sa tváril seriózne a preto Stathamove silné reči a chrapčanie vždy keď niekto prestal hovoriť vyzneli debilne. V kocke. Je film zámerne cez čiaru alebo nie? Dali nám to počas filmu nejak vedieť? Hodnotím 20%. ()

Boby93

Zřejmě kvůli obsazení J. Stathama (mého oblíbeného zabijáka) jsem od filmu očekával alespoň průměr. Zde pouze možná tak zabil můj čas a způsobil nudu, jako bych si o víkendu zapnul Prima Cool a díval se na totální výplach nesmyslů kinematografie, co mají na csfd maximálně dvě hvězdy. Tohle už tu nekolikrát bylo, jen se to netvářilo jako velkofilm. Od Stathama z mého pohledu krok vedle. Viděno cca 80 minut a dokoukat závěr se mi ani nechce a chtít nebude. 35% ()

Vestor

Je to vlastně strašná krávovina, ale když to berete jako komedii až parodii, tak se i dobře zasmějete. Plusem jsou slušné efekty a lokace. ()

Dr.Miku odpad!

Ako to opísať, hm, a čo tak Generátor náhodných slov? Scenár písaný scenáristom, ktorý požil priveľa laxatív a s pocitom, že nestihne na toaletu vzniklo v rýchlosti toto. Snaha o vtipy, ktoré boli veľmi zlé, snaha o akciu, ktorá absolútne ani v najmenšom nedávala zmysel ani v merítku akčných bezduchých filmov. Napätie - žiadne. Najdlhšia hodina a pol môjho života. A podle slov soudruha Conana - todle teda nedoporučuju. ()

dofo

Také Béčko s veľkým rozpočtom a hercami, ktorí sú ako tak známi. Dialógy sú absolútne silené a plné klišé fráz. Silená romantická linka medzi hercami je až do očí bijúca a prudko napchatá do deja. Nemôžem si pomôcť, ale tento film je totálne trápna kravina, ktorej som dal jednu hviezdu asi len za efekty, ktoré sú ako tak dobre spravené. Mal som obrovský problém tento film dopozerať. Nemá to ani napätie a ani to nieje zábavné. ()

BStone

Další žraločí zářez, tentokrát v podobě pravěkého Megalodona a spolu s ním nepřekonatelný Jason Statham. Film bez velkých ambicí se slušným rozpočtem neboli poměrně vydařené béčko. Statham připomíná hrdinu z komiksů, který bez váhání vyřeší jakoukoliv situaci, všechny zachrání, případně uloví a živý a zdráv pokračuje dál... Vizuál je povedený, dívá se na to dobře a film tak splňuje atributy na jedno kouknutí. Že jsou ve filmu čínské prachy nám cpou skoro v každém záběru. Dialogy někdy doslova k nesnesení a taky ten nastrčený, užvaněný černoch - idiot je děsivý. Zpracování filmu pro náctileté taky nemusí zrovna u tohoto žánru každému sedět. Ale mě to celkem bavilo, průšvih to není, pecka taky ne. 50% ()

hawkins

Vcelku mile prekvapenie. Z trailerov som cakal nejaky extra mega ulet a ono to take uletene nebolo. Bol to taky iny Jursky Svet. Velmi slusna zabava,nenudil som sa ani sekundu ()

r3musko

Film natočený pre Číňanov na objednávku a podľa toho to aj tak vyzerá. Je hlúpučký až naivný, ale cieľovej skupine divákov (Číňanom) to asi prekážať nebude. Ďalej tam je veľa logických a faktických chýb, toto skratka nie je film pre rozmýšľajúceho diváka. Ale ako film na nedeľu večer dobrá popcornová zábava. ()

honza.kuzel

No, Jaws se to nepřiblužuje ani omylem (a ryba stačila o poznání menší) a dokonce bych řekl, že je to horší než Deep Blue Sea. Což o to - vizuálně je to pěkné, ale logicky to dohromady smyslu moc nedává. A to ani nemluvím o umělých akčních scénách, kdy se meg najednou zasekne za lano, za které před chvílí táhl bez problémů celou loď. Takže nezbývá než si užívat oceán zespodu i shora a nad ničím moc nepřemýšlet. Jo a ta čínská pláž mi přišla k sežrání :D. ()

Nedos.

Chápu rozpolcený hodnocení tohoto filmu. Když pominu že děj filmu je nejklišejovitější klišé, tak je ten film uplně nebetyčně hloupej. Spíš jak z nějakýho béčkovýho hororu. Lidi se chovají nelogicky a jako idioti, technika si funguje tak jak se to zrovna hodí do děje filmu a žraločí nestvůra se taky nechová tak jak by člověk zrovna očekával. Jinak to byla celkem slušná akce a slušná podívaná. ()

Dalajlada

Tak jak to hezky začalo a mělo to smysl, tak to skončilo jako...!!! Při tomhle filmu se moje znalosti fyziky propadly do hluboké deprese a jen tak je asi nepovzbudím. Ninja žralok je prostě borec. Není to nic objevného, spíš naopak. Je tu spousta klišé. Spousta hraní na hrdiny, spousta idiotských akcí a v jako každém filmu plném klišé je tu i idiot "padouch". Třetí hvězdičku jsem dal jen za to, že se mojí ženě líbil ten yorkshire terrier. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Vysvětlíte mi ten váš problém a já odmítnu... Nabídnete mi peníze... Stejně odmítnu... Budete apelovat na mé lepší já a zase odmítnu..." NEBOJTE SE! Jason Statham neodmítl a rozdal si to s M E G A žralokem! "Co takhle dvě pivka? Protože já si jedno dám." - "Tohle není společenská návštěva, Jonasi." - "Takže jste mě nepřiletěli vrtulníkem jen tak pozdravit?" MEG je brak, který se za svou brakovost nestydí. Dostaneme hláškujícího Stathama, pár vyloženě směšných scén, pár zbytečných love story scén a nezajímavé monstrum. Zbývá otázka, proč se na něj vůbec dívat? "Ty musíš být ten blázen." - "Kdo mi tak říká?" - "Moje máma a Dr. Heller." - "Já nejsem blázen... Jen jsem viděl věci, co ostatní ne." - "A přesně to se bláznům stává!" ;) Odpověď bude znít asi takto: Proto, že tam je JASON STATHAM! - 30%. P.S: Pokud bude pokračování, tak má Žraločí tornádo konkurenci. ()

Samuel L. Jackson jako prezident

Samuel L. Jackson jako prezident