V tomto silném příběhu, natočeném podle skutečné události, absolvent harvardské univerzity Bryan Stevenson svede právní boj o osvobození neprávem odsouzeného. (Magic Box)

Peddro

Film je výborný, příkoří se děla, zvláště u černochů, což je naštěstí minulost. Dnes je v USA bohužel nevýhodou být bělochem, protože jsou USA zužovány pozitivní diskriminací a zvrácenou politickou korektností. Je dobře, že se nevinných zastával Stevenson, ale nelíbí se mi že je tam přílišná propaganda proti trestu smrti. V případech, kdy je justiční omyl vyloučen a jedná se o teroristy, nebo sériové vrahy, jako byli Čikatilo, Bundy, Fish a další, tak tam je odpovídající jedině trest smrti. ()

Andrew88cz

Parádní počin od Crettona. Charismatické a velmi vkusné obsazení, perfektní režisérská práce. Skutečný příběh o šikaně alabamskych zkorumpovanych policajtech, kteří šli až za hranice rasismu. (9/10) ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Slyšela jsem od spousty právníků, že je dobré udržovat si od svých klientů odstup. Odstup je zdravý. Ale od té doby, co s tebou pracuju, vím, že je to kravina. Všechny si je pouštíš k tělu. Máš je rád jako svou vlastní rodinu. A když ublíží rodině, ublíží i tobě." Emotivní film podle skutečné události o osvobození neprávem odsouzeného. Nebudu se tu moc rozepisovat, je to super a hraje tu Jamie Foxx, Brie Larson a Michael B. Jordan. - 80%. ()

majorzeman13

Film dle skutečného příběhu + hvězdně obsazené drama+ rasismus+trest smrti = nadprůměrný biják . Co snímku vytýkám je jeho stopáž. . Mohl být o půl hodiny kratší. Skvělá soudní podívaná. ()

Fonnel

Průměrný film o tom, jak amíci dělají justiční omyly. Na nás nemají, my jsme páchali rovnou justiční vraždy v přímém přenosu. Odpočívej v pokoji Milado. ()

Zacharod

Je pravda že Just mercy, někdy až moc a zbytečně tlačí na pilu, co se týče vyobrazení rasismu a toho jací jsou bílí svině,.. na druhou stranu jsem nikdy nebyl v kůži afroameričana na jihu USA. Jordan si krade film pro sebe, což je dobře, jeho výkon a vyjádření emocí je totální pecka (Prohledávání při prvním příjezdu za klienty), totálně jsem mu všechno sežral. ()

ZdenHor

V poslední době další z řádky podobných filmů, kdy je to o boji nespravedlivě potlačovaných menšin, a to ať už jakýchkoliv, proti těm zlým, tedy nespravedlivým. Odráží to současnou dobu, její rozpolcenost, tedy myslím, že se nyní takové filmy “přemnožily”. Natočení filmu mi připadalo laciné, značně předvídatelně vedený děj byl zjednodušen. Zarazilo mne především proto, že představovaný právník je, nebo byl skutečným bojovníkem za svobodu nespravedlivě stíhaných a zřejmě jediným skutečným posláním tohoto filmu bylo jej povrchně představit, s ním se obeznámit ()

MatoPalkes

Brie Larson tu je len z dôvodu že je obľúbená režisérová herečka, inak je jej postava zbytočná. Prvá polovica filmu je prvoplánová a nudná, druhá polovica na súde už je oveľa lepšia. Herci hrajú skvele, téma je veľmi silné, ale neviem sa zbaviť pocitu tendenčnosti . Ako písal verbal, radšej si pustite Čas zabíjet. ()

Michael B. Jordan v biblickém velkofilmu

Michael B. Jordan v biblickém velkofilmu

26.03.2019

Herec Michael B. Jordan (Creed, Black Panther) bude produkovat a zároveň ztvární hlavní roli v biblickém velkofilmu Methuselah od studia Warner Bros. Příběh vypráví o muži, který se dožil 969 let,… (více)