Reklama

Reklama

Epizody(6)

The Walking Dead: The Ones Who Live je epický milostný příběh dvou postav změněných změněným světem. Odděleni vzdáleností. Nezastavitelnou silou. Přízraky těch, kým byli. Rick a Michonne jsou vrženi do jiného světa vybudovaného na válce proti mrtvým. A nakonec i proti živým. Dokážou najít jeden druhého, a to, kým byli, na místě a v situaci, které dosud nepoznali? Jsou nepřátelé? Milenci? Oběti? Vítězové? Jsou jeden bez druhého vůbec naživu… nebo zjistí, že jsou také jen živí mrtví? (AMC Czech)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (41)

Cermbo 

všechny recenze uživatele

Rickův návrat měl své mouchy, proto není 5 hvězd, jako 5 hvězd, ale převládá spokojenost a v kontextu WD úrovně či kvality se jedná rozhodně o velice kvalitní počin. Je znát vyšší úroveň a celkově se zpracování vydařilo. Rozhodně by nemělo uniknout žádnému Walking Dead divákovi a už vůbec ne fanouškům Ricka. Povedené zakončení a svým způsobem bych si toto přál jako definitivní konec celé značky. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

„LÁSKA NEUMÍRÁ…“ (stejně jako Rick Grimes… kurva spoiler!) Baví mě to, kam se Rick dostal, baví mě svéhlavá Michonne. Nebaví mě čtvtej díl, kterej je zdlouhavou manželskou vykecávačkou. Celkově si to drží úroveň TWD, takže jako fanda jsem spokojenej a těším se na další spin-off.    /// -------------- POD ČAROU: ------------------------------------------------ 1.) Pokračování příběhu Ricka Grimese mělo být původně filmové. Chystala se trilogie, která měla jít do kin. Později se tvůrci rozhodli pro seriál. 2.) Thx za titule „joyeux a Xavik6“. ///                         PŘÍBĚH  ****  HUMOR  ne  AKCE  **  NAPĚTÍ  * ()

Reklama

Flopik 

všechny recenze uživatele

Po Rickovej smrti, som potiahol ešte pár epizód, ale Walking Dead pre mňa v podstate skončil, takže na tento seriál ako na jediný som sa neskutočne tešil. Výsledok ohromne potešil a rovno poviem, že mám len jedinú kritiku. Toto si pýtalo aspoň 10 epizód, nakoľko to bolo fakt skvelé. Takto mi to však prišlo až príliš rýchle. Andrew je opäť ťahúň seriálu, potešila ma aj Danai. Obaja herecky na vrchole. Seriál skvelo hrá na emócie, nie je to vôbec nútené a pri pár scénach budete mať slzy v očiach. Vizuál je skvelý, za tie peniaze sa ale iné ani nečakalo. Zápletka ma bavila, Ricka som si zas a znovu užil, no a zas a znova som aj zaspomínal vďaka flashbackom aký kedy Walking Dead býval, a že kedysi bol top seriálom. Finále až moc kecacie, ale ja odpúšťam. Dúfam, že s Rickom a Michonne sa ešte stretneme, popravde by som si prial spojenie spin-off seriálov. To by bola bomba. Teraz samozrejme za plný a veľká spokojnosť. ()

Warhorr 

všechny recenze uživatele

No já teda nevím, ale že bych byl z toho nějak odvařenej po tom hypu co se dalo slyšet, to rozhodně ne. Ok, beru že je to hlavně o Rickovi a Michonne, v pořádku. Je z toho v půlce už v love story, beru i tohle. Za mě to však brutálně nenaplnilo potenciál. Armáda a nový svět/komunita vypadala luxusně, mohla z toho být luxusní řežba, válečná vřava, všude hordy vojáků, vrtulníky, bomby, vše se odehrávat ve velkém městě ( tady to hodně evokovalo 28 týdnů poté )... jenže to stejně spadlo do nudné pasáže, kdy se Rick vlastně rozhoduje, jak naloží se svým životem, jestli se vrátí či nikoliv, koho zradí a zabije a co všechno obětuje a všechno ostatní je tak nějak až moc bokem a z Ricka se stal jenom ukňouraný kokot, kolem kterého je až příšerně moc politikaření a žvanění. Deltoidi jsou taky o ničem a pořádně nevyužiti. Michonne ta má jasno a její charakter mě nijak nepřekvapil, to však ale není na škodu, protože svou roli hraje perfektně. Její postava mě prostě baví jako vždycky plus byl fajn i její flashback. Já chtěl po těch letech prostě více, daleko více. Jo svět Daryla, to je něco jiného. Tam mě to chytlo od začátku až po konec. Tohle je jenom nevyužitá, zabitá a urychlená nuda s až příliš sladkým koncem. Zklamání. ()

BFG2000 

všechny recenze uživatele

Téměř nejlepší věc ze světa TWD. Současné pořadí tedy (od nejlepšího): 1. TWD (první polovina); 2. TOWL; 3. FTWD; 4. TWDDC; 5. TWD (druhá polovina) a nakonec s hodně velkou mezerou trapný Daryl Dixon. tady jde vidět, jaký byl celou dobu Andrew neskutečný tahout a že Norman Reedus sice svého věčně drsného klaďase zahrál skvěle a Andrewovi perfektně sekundoval, ale utáhnout celou sérii, na to prostě nemá. ()

Galerie (60)

Zajímavosti (12)

  • Tento projekt se původně plánoval jako filmová trilogie, která bude uváděna v kině. Následně se však rozhodlo, že se bude jednat o seriál. (HanzoBureshi)

Reklama

Reklama