Reklama

Reklama

Epizody(6)

The Walking Dead: The Ones Who Live je epický milostný příběh dvou postav změněných změněným světem. Odděleni vzdáleností. Nezastavitelnou silou. Přízraky těch, kým byli. Rick a Michonne jsou vrženi do jiného světa vybudovaného na válce proti mrtvým. A nakonec i proti živým. Dokážou najít jeden druhého, a to, kým byli, na místě a v situaci, které dosud nepoznali? Jsou nepřátelé? Milenci? Oběti? Vítězové? Jsou jeden bez druhého vůbec naživu… nebo zjistí, že jsou také jen živí mrtví? (AMC Czech)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (46)

Flopik 

všechny recenze uživatele

Po Rickovej smrti, som potiahol ešte pár epizód, ale Walking Dead pre mňa v podstate skončil, takže na tento seriál ako na jediný som sa neskutočne tešil. Výsledok ohromne potešil a rovno poviem, že mám len jedinú kritiku. Toto si pýtalo aspoň 10 epizód, nakoľko to bolo fakt skvelé. Takto mi to však prišlo až príliš rýchle. Andrew je opäť ťahúň seriálu, potešila ma aj Danai. Obaja herecky na vrchole. Seriál skvelo hrá na emócie, nie je to vôbec nútené a pri pár scénach budete mať slzy v očiach. Vizuál je skvelý, za tie peniaze sa ale iné ani nečakalo. Zápletka ma bavila, Ricka som si zas a znovu užil, no a zas a znova som aj zaspomínal vďaka flashbackom aký kedy Walking Dead býval, a že kedysi bol top seriálom. Finále až moc kecacie, ale ja odpúšťam. Dúfam, že s Rickom a Michonne sa ešte stretneme, popravde by som si prial spojenie spin-off seriálov. To by bola bomba. Teraz samozrejme za plný a veľká spokojnosť. ()

TheEvilTwin 

všechny recenze uživatele

Tohle už fakt nedávám, tyhle random díly vycucané z prstu, ve kterých se vlastně nic nestane. Není tady nic zajímavého, na co bychom měli těch 10 let čekat a celý Rickův příběh je tak strašně nezajímavý a obyčejný, že jsem musel ke konci už přeskakovat, abych to vůbec dal. Celé je to až moc uspěchané, nezábavné, zombies jsou pořád trapné figurky bez jakéhokoli nebezpečí a hodit tady hodinový love-story díl, to je taky slušná poprava diváka. Negan failnul, Daryl stejně tak a bohužel i Rick, takže jsem si jistý, že další série už bez výčitek vynechám. Trash. ()

Reklama

VojtechAllen 

všechny recenze uživatele

Tak nám skončil velkolepý návrat Ricka Grimese, a já jsem vlastně docela spokojen. Jakožto ale veliké mínus musím zmínit že seriál dost stojí na romanci Ricka a Michonne, která pro mě nikdy asi nefungovala tolik jak by mohla, a jelikož to tu na tom hodně závisí, tak to je trošku problém, na druhou stranu když nejde o romanci mezi Rickem a Michonne tak seriál umí vytvořit docela silné emoce. Jinak je TOWL vlastně docela kvalitní, má to dobré herecké výkony, je tu solidní napětí, technická stránka není vůbec špatná, atmosféra je docela dost fajn, a je cítit že na tom tvůrcům záleželo. Nemůžu se ale ubránit pocitu že mi to přišlo trochu urychlenější, a některé věci nebyly pořádně využity, jak by asi mohli, což má na vině hlavně epizoda 2, která je docela dost zbytečná výplň, a docela i čtvrtá epizoda která by mohla být o dost kratší. 8/10 ()

Cermbo 

všechny recenze uživatele

Rickův návrat měl své mouchy, proto není 5 hvězd, jako 5 hvězd, ale převládá spokojenost a v kontextu WD úrovně či kvality se jedná rozhodně o velice kvalitní počin. Je znát vyšší úroveň a celkově se zpracování vydařilo. Rozhodně by nemělo uniknout žádnému Walking Dead divákovi a už vůbec ne fanouškům Ricka. Povedené zakončení a svým způsobem bych si toto přál jako definitivní konec celé značky. ()

DJ_bart 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Když už jsem si fakt myslel, že ani komiksové, ani televizní univerzum THE WALKING DEAD nám už prostě nemůže nabídnout nic kvalitního, tenhle velkolepej comeback Andrewa Lincolna aka Ricka Grimese mě přesvědčil o opaku.... TWD: THE ONES WHO LIVE totiž hned v první epizodě diváka vrhá do neskutečně intenzivního turbulentního emocionálního kolotoče – tedy pět let od doby, co Rick Grimes [ať už řečnicky nebo doslovně] zmizel do neznáma – a nechává ho vykoupat se v kaluži plný krve, potu a slz. Divák je tak svědkem toho, co všechno si musel náš starý známý vytrpět [nemluvě o Rickově temné minulosti, která měla výrazný dopad na jeho charakter], a skrze flashbacky osvětluje co všechno si museli naopak vytrpět jeho nejbližší. Do třetice všeho dobrýho je však divák i svědkem zcela nový kapitoly celý TWD franšízy, která doslova redefinuje vše co jsme doposud znali a přepisuje tak samotný pravidla hry.... Tvůrci se [stejně jako Rick Grimes] poučili ze svých chyb z minulosti [viz. episode insider], respektive chyb při psaní scénáře původního [a mnou neméně milovaného] TWD seriálu. Inu, i mistr tesař se někdy utne, říká se, jelikož tvůrci vložili do tohohle masivního projektu všechnu svoji snahu, a představují koncept zombie post-apokalypsy v podobě anti-utopické vize, kde je "blahobyt zbytku lidské civilizace / právo a pořádek" dáváno na první místo před vším ostatním, včetně lidskosti a svobody – což je nejenom prosím pěkně prapůvodní motiv celýho zombie subžánru jako takového a kulturního odkazu George Romera [samotného tatínka tohoto žánru], ale zároveň i stěžejní myšlenka původní komiksový předlohy od Roberta Kirkmana.... Ricka Grimese tak po celých 5 letech potkáváme jako zlomeného [a konečně bezrukého! ;) ] muže s post-traumatickým stresovým syndromem a dobrovolníka Občanské republikové armády, který nemá co ztratit, a jehož jediným životním posláním je [krom útěku na svobodu] boj proti hlavnímu smrtelnému živlu: nemrtvým. To vše je zároveň umocněno precizní filmařinou, která stírá pomyslnou hranici mezi čistě seriálovým a filmovým formátem. Finále je sice trochu uspěchané alá deus ex machina, ale to nemění nic na faktu, že jde fakt o prvotřídní comeback Ricka Grimese se vší parádou, na který si jakožto milovník TWD univerza fakt nemůžu stěžovat, a který jsem si fakt užil.... 9 helikoptér z 10 ()

Galerie (60)

Zajímavosti (12)

  • S rozpočtem 82,7 milionů amerických dolarů na šest epizod (zhruba 13,7 milionů na epizodu) se jedna o doposud nejdražší projekt ze světa The Walking Dead. (Remivsremi)

Reklama

Reklama