Armáda temnot

• USA Army of Darkness (více)

Přichází doba velkého zla. Vyděšení poddaní se skrývají za hradbami zámku. Stateční rytíři se chystají k nerovnému boji s nemrtvými. Armáda temnot se připravuje k útoku. Na poslední chvíli se ale objevuje spasitel. Muž z jiné země, z jiné doby, který s sebou přináší své zázračné zbraně - brokovnici a motorovou pilu! Nenechte si ujít "Armádu temnot" - poslední díl slavné trilogie Sama Raimiho "Evil Dead". Horor, při kterém budete současně umírat hrůzou i smíchy. (Falcon Home Video)

Beastly

Největší dávka šíleného humoru, trocha hororu. Podivný, ale zato roztomile úchylný styl natáčení, do toho nejlepší herec, Bruce Campbell, jeden z nejlepších režisérů – Sam Raimi. A je tu ta nejbrutálnější řežba, akcí nadupaná jízda, která nikdy nenudí a ještě nám pomůže k protržení si bránice smíchy. ()

Prochy84

Jo jo, tenhle film jsem jako kluk sjížděl na VHS dokola a dokola. A s každým shlédnutím to bylo lepší a lepší:-) Bruce Campbell přesně sedí na "vyvoleného", který však nemá nejmenší zájem být vyvolený. Jeho sarkasmus je odrazem celého filmu, který si kromě sebe samého dělá legraci z celého subžánru. Neřadil bych to úplně do trilogie Evil dead, protože předchozí dva díly nemají s komedií až tolik společného, ale Armáda temnot určitě. Oproti kOCOUROVI bych já tvrdil, že tohle je vrchol celé trilogie:-) ()

Der Jaaasne

Asi zaujme od zaciatku selektivny pristup neotrleho Asha k ostatnym spoluakterom, ty podme a konkretne ty vy-pa-dni !!! poriadne rozkokošenej carodejnici to onen Ash v istom momente najebe z metra do branice....len tak, nekomercne, aby sa nepovedalo.... surove a autenticke jak svina ! ()

elanista1

Prve dve casti si uz vobec nepametam, take kvalitne boli, ale pametam si ze vsetky Smrtelne zla /vratane Armady temnot/ zacali vyborne a skoncili biedne. Armada temnot ma opat a zas presvedcila ze nikdy nebudem zboznovat zaner hororova komedia, lebo to proste nejde. Bruce Campbell tu aspon dostal zaujimave repliky, ked uz nic ine tak aspon na tych zopar forikoch som sa zasmial. ()

blondboss

Sam Raimi musí byť ťažký úchyl, keď dokáže takéto kraviny točiť. Ono to bolo až tak zlé, že to vlastne bolo miestami aj dobré. Bruce Campbell si rolu užil a to historické obdobie len pridalo na čaru trojky. Páčila sa mi aj priama nadväznosť na dvojku, ale inak ťažký podpriemer. 40 % ()

-VINCE-

Tak čauky pane Červenáčku, momentálně vedeš tak starou belu a ani tu ne... Máš rozvázanou tkaničku... Toto je moje silová hůl (brokovnice), u nás ho najdete v oddělení sportovních potřeb... Nesahej na to bejby tvůj primitivní mozek nemůže chápat jemnou motoriku nebo molekulární strukturu, jó a deka pro koně se hodí, potěš mě bejby... Změnila jsem se a cítím zlo... Kdysi jsem se ti líbila, zlato, ale teď jsi šeredná... Brzdi lebkoune, teď se proletíš... Jmenuju se Ash, domácí potřeby... Pokloň se králi kotě... ()

Doctor003

Od včerejška jsem nevěděl že takový film vůbec existuje Když jsem se dneska na tyto trilogii Lesní duch, Smrtelné zlo 2 a Armáda Temnot viděl Tak mužu řict že tyto Horory nejsou vůbec špatné a . Režiser se vůbec nebal dat spoustu krve masky a efekty jsou skvělé i špetka toho humoru nikomu neubliží Na tu dobu skvělé ()

J.Mayen

Jednicka Duch lesu byla hororovy skvost a poklad, dvojka byla slabsi michana s komedii a trojka sracka jak noha, kde z Ashe udelali neschopnyho nemotornyho blbyho komedianta, navic s velmi trapnymi vtipy a mizernymi triky. Nechapu co koho vedlo k tomu tohle stvorit. Kdybych hodnotil poprve kdy jsem film mel moznost videt, dal bych bez rozmysleni odpad. S odstupem mi trocha rozumu radi z ucty k S. Raimimu.. ()

Nikolas__

Mně se Army of darkness nakonec líbilo, překvapivě, pořád ale nejslabší Evil Dead. Vtipné to je, ale nějak to zapomíná na svojí původní múzu, jestli se chápeme. 6,5/10 ()

Vito_LePour

Oproti minulému filmu výrazný posun směrem ke komedii, až na pár scén to úplně neprospělo. Pořád skvělá kamera, ale na lepší hodnocení rozhodně málo. ()

david.babick odpad!

hrozny, strašny..dal jsem jen prvních 15 minut..dál už to nešlo..Bruce Campbell neumí vůbec hrát a tak nějak mě tady hrozně sral ! kamera je hrozná ! a všichni jsou tam debilní ! u jedničky a dvojky Lesního ducha jsem to nějak přežil..ale tady ne ! ()

chucky

Ze začátku to vypadalo jako další fraška, ale postupem času to byla vcelku legračí, béčková, násilná a trošku ulítlá fantasy komedie. ()

Madax

Výborná směska žánrů, v níž nezbylo už téměř nic z původního filmu Evil Dead. Akorát hlavní hrdina Ash, ale i ten prošel brutální proměnou a nyní je z něj už ostřílený zabiják démonů. Není divu, že se tvůrci rozhodli dát tomuto pokračování ED samostatný název, jinak by mohli být příznivci prvního Evil Dead dost nepotěšeni, když by spatřili, co že se to z jejich oblíbeného filmu vyklubalo. Ostatně už předchozí díl dával tušit, jakou cestou se tvůrci vydají, zcela zapomenou na napětí a strašidelnou atmosféru "jedničky" a na místo toho uplácají podívanou stojící na čiročiré brutální zábavě. Pokud bych tedy měl hodnotit Armádu temnot jako pokračování původního ED, bylo by mé hodnocení o dost nižší. Avšak jako samostatný film je to vynikající - snad akorát ty triky mohly být propracovanější. ()

Natočí Raimi a Campbell Armádu temnot 2?

Natočí Raimi a Campbell Armádu temnot 2?

30.10.2013

Už před nějakým časem internetem prosvištěla zpráva, že Sam Raimi a jeho bratr, scenárista Ivan pracují na pokračování ságy Evil Dead. Ta se (když pomineme letošní remake) ve třetí části nazvané… (více)

Raimi chystá Evil Dead 2 a dvojku Armády temnot

Raimi chystá Evil Dead 2 a dvojku Armády temnot

12.03.2013

Sam Raimi se vrací k hororu

Sam Raimi se vrací k hororu

23.12.2007

Nejzásadnější otázka těchto dní zní: Bude Sam Raimi režírovat Spider-Mana 4, anebo se nechá ukecat, aby se ujal dvoudílného Hobita (Jackson už potvrdil, že hodlá pouze produkovat a dohlížet, aby dva… (více)