Komentáře uživatelů k TV seriálu (16)

60% - Scrappy mi byl nesympatický...(28.3.2008)

• ARI50

Neskutečný posera.(22.9.2018)

• L_O_U_S

Scoobyho-Doo už nějakou tu dobu sleduju půlkou oka na Smíchově. Nevím, které série už byly vysílány, v současnosti ale běží zrovna tahle, tak holt okomentuju tuhle. Docela rozumím tomu, že pro generace šedesátkových a sedmdesátkových dětí je Scooby-Doo pojem, navíc je to původně z dílny Hanny a Barbery, kteří vyprodukovali i Psa Filipsa, na jehož asi šesti příbězích jsem vyrůstal. Jenže už jsem zestárl a tohle mi nic nedává, zvlášť, když ústřední psí hrdina je totální zbabělec, hlupák a mluví jako dement. (1 162.)(8.1.2017)

Skvelá animovaná zábava, nostalgická spomienka.(1.5.2011)

O třídu slabší než původní Scooby.(26.1.2009)

Jak já tohle miloval jako malej kluk a s jistotou mužu říct že až budu mít děti tak se na to budu dívat s nima :)(1.11.2011)

Poněkud slabší seriál, ale přesto neskutečně vtipný a to z jednoho jediného důvodu - tím je Scrappy, asi nejlepší štěně, které se kdy narodilo. 70%.(30.6.2012)

• Colour

Nedá sa donekonečna ťažiť v zlatej bani a tu to platí tiež. To, čo som mala rada na predchádzajúcich sériách Scooby Dooa sa tu stráca. Oveľa, oveľa slabšie než všetky série predtým.(20.7.2010)

Scrappy Doo není sice tak zábavý jako Scooby, ale celkem slušně doplňuje a nahrává dvojici Shaggy a Scooby. Je jen škoda že to má jen 16 dílů, ve kterých se vystřídá celkem slušná řádka záhad a strašidel.(13.7.2008)

Klasika se Scoobym, kde v prvních dílech k původní partě přibyl Scrappy-Doo (synovec Scoobyho) a cca od druhé série se jeden díl (20 minut) rozdělil na 3 samostatné příběhy v kterých vystupovali Scooby, Shaggy a Scrappy. Toto sestavení mi sedělo nejvíce. Časem pak v jednom ze tří příběhů vždy účinkovali šerif Dusty, Yabba-Doo a Scrappy a jejich příběhy se odehrávaly na Divokém západě. Měl jsem tenhle seriál velmi rád, a to především kvůli druhé a třetí řadě, ve které vystupují často velmi bizardní postavy. :)(25.9.2012)

Scrappy doo tomu všemu dodá šmrnc(27.12.2011)

Scrappy je ocas(29.3.2015)

• Frantisek.Fu

40%(21.4.2018)

Další díly známé party a pejska Scooby Doo. Příběhy jsou zajímavé, napínavé a pobaví i starší diváky.(3.11.2018)

První řada této série je klasický typický Scooby-Doo, jenom tam je přidaný Scrappy. Druhá, třetí řada je o tom, jak Shaggy, Scooby a Scrappy-Doo cestují po světě potkávají se tam se *skutečnými* příšerami a honí se tam sem a tam. Později dopřidané segmenty o westernu. Čtvrtá řada je zápletkou stejná jak ta první, ale je tam z té lidské bandy jen Shaggy a Daphne. K této celé sérii mám dva pocity po prvním a druhém zhlédnutí. Po tom prvním se mi nelíbila první řada, byla moc stejná, druhá a třetí řada se mi kvůli grotestkním situacím tak moc líbila, že jsem si je musel nahrát, až na ten western, to je moc dobrodružné. Čtvrtou řadu beru za vlažnou. Po druhém zhlédnutí po letech jsem změnil názor. Víc se mi líbila první řada, ale jenom kvůli dějové hudbě, protože melodie a tóny byly nahrány jiným způsobem, než v jiných seriálech. I když nemusím orchestrovou hudbu, tak z téhle jsem měl radostí až mráz po zádech, podobné pocity jako u hudby z Kocoura Cliffa. Druhá a třetí řada už mě nebaví, protože je to pořád o tom samém, ale aspoň ta napínavost je jednodušší a nenáročná. Na třetí řadu mám stejné pocity jako tehdy.(21.9.2016)

• DannyBurino

Scrappy- Doo? Spíš Crapy- Doo.(9.5.2017)