Městečko South Park

• USA South Park (více)
USA, (1997–2023), 118 h 25 min (Minutáž: 16–48 min)

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Trey Parker, Matt Stone, Isaac Hayes, Isaac Hayes (a.z.), Jay Leno, Tomorowo Taguči, Jenna Mattison, Elton John, Ozzy Osbourne, George Clooney (více)

Série(26) / Epizody(321)

Agent008

Vtipný, ale na někoho možná až příliš vulgární. Jen pro někoho. S určitou dávkou fantazie, ale někdy až moc nudy zaplněné vulgarismy. Ale jinak dobrý. ()

Flarnytryl

Seriál balancují na hraně mezi geniálním humorem a nechutnou trapností. Některé díly spadají do první kategorie, jiné do té druhé. Těch povedených je ale naštěstí většina, ()

Flabadob

Tohle městečko, je klasika. Prostě hodně sprostomluvy a velmi rozmanité charaktery. Hodně dobré vtipy, zak teré přidávám další hvězdičku. Neskoukl jsem všechny série, ale rozhodně jsem viděl nejméně 2 a "Peklo na Zemi", takže podle toho to soudím. Nej hláška: "A kurva, zabili Kennyho". "Parchanti!" ()

MysterioD

Fekální a inteligentní humor se nevylučují to South Park dokázal, a ne jen za to mu já dávám 95% Ten seriál prostě miluju !!! :-) Nejlepší je to že to není primitivní animovaný serial ze sprostými výrazy. Ale opravdu inteligentní a dobře mířená satira ( ať už na jakékoliv téma), která je ovšem šířená pomocí, pro normálního omezeného konzumenta, humorem tak trochu přes čáru. Ale pokud seriálu dáte šanci nemůžete se do něj nezamilovat :-) Tvůrci se nebojí ničeho a v podstatě by se dalo říct že jim není nic svaté, ale právě to z tohoto seriálu dělá takovou kultovní záležitost, a díky bohu (a Mattu Stoneovi a Treyovi Parkerovi) za to . . . Seru na vás já jdu domů !!! ()

naytsirk

Už jsem dlouho žádný díl neviděl, ale když zde byl Southparkovský boom, tak jsem se mu nevyhnul a vzpomínka na ty čtyři sprosťáky mě vždy potěší ()

MrSalieri

Některé díly jsou sice slabší, ale celkově jde o jeden z nejlepších seriálů, co znám, South Park je kult, je to fenomén, který pod jednoduchou animací skrývá satiru v pravém slova smyslu a často je velmi poučný. Díky tomu, že je určen spíše pro dospělé diváky, si může narozdíl od Simpsonových dovolit zobrazovat opravdu tabuizovaná témata a nechybí ani velice svérázný humor. V prvních dílech šlo spíše o snůžku vulgárních dialogů, avšak velice vtipnou a chytlavou, novější díly jsou poučenější, občas i vážnější, ale pořád je to ten starý dobrý South Park s desítkami skvělých postav odehrávající se ve městečku, které má duši. Škoda, že už ho žádná česká TV nevysílá... ()

ARTchaoos

Veľký súhlas s TOSIM !!! (ešte raz ničím výnimočné, slabé humorné hlášky, ktoré sú už mnoho krát prepoužité) !!! ()

Segoves Kelt

Žasnu nad genialitou tohodle seriálu. Vůbec v něm nejde o sprosťárny, i když hlavně k vůli nim jsem si ho potají jako malej nahrával na kazety:) Tvůrci si dělají srandu z čeho je napadne a hlavně z nás všech a to mnohé odpůrce South Parku žere nejvíc...a naopak Matt Stone a Trey Parker se musí smíchy válet;-) ...ještě se musím zmínit o českém dabingu který se mi líbí daleko víc než originál...čeština je holt krásný barevný jazyk:) ()

pajajojo

Nelepší seriál, kterému u mě konkuruje jen Červený trpaslík. Hlášky ze seriálu používáme v běžné mluvě, ale kdo neviděl, nechápe. Nemá smysl hodnotit, pokud jste viděli jen pár dílů, spoustu lidí to odradí. Cartman je nejvýraznější postava seriálu, která dospěje od běžných lumpáren až k vraždě (5. série, 1. díl - Scott Tenorman must die) a žije si vesele dál. Další výraznou postavou je pan Garrison s panem Kloboukem. Jeho schizofrenní rozhovory nemají chybu. Mám ráda jak český dabing, tak originál (i když originál asi trochu víc). Oblíbená hláška (3. série, 1. díl - Deštný prales) E. Cartman poté, co korálovec sežral (a poté ihned vysral) průvodce Pabla: E.C: Jó, ten had se nás teda fakt bojí. E.C: Ošklivej, ošklivej had!! ()

Felagund

Tak to je moje srdcovka, vždyť já bych bez něj ani nevěděl co se v tý Americe, potažmo po světě doopravdy děje. :-D ()

Omc003

V podstatě jediný seriál, na který se dokážu dívat, a po jehož nových dílech toužím jak dítě po hračce za výlohou. První série moc nenadchly, ale několik posledních řad cekový dojem seriálu bohatě vyvažuje. Rýpání autorů do všemožných témat člověka prostě baví. ()

Drky

Přišlo mi to vtipné jen občas a jen ze začátku, pak se to začalo s velkou rychlostí vytrácet a já jsem se velkou rychlostí vytrácel od přímače, když jsem věděl, že se schyluje k dalšímu dílů. Musím, ale říct, že tohle mě byvilo více než "milovaná Simpsoňáci". Na tyhle Émerické seriály já prostě nejsem! Hodnocení 2* a 40%. ()

Simononer77

So South Parkom je taký problém, že je ako Bob Dylan, Che Guevarra alebo Andy Warhol. Každý ho pozná a každý je pripravený na niečo Velké. Lenže potom si ho pozrie a nič Velké neprichádza, jediné, čo si človek všimol, bolo vulgárne. Lenže, čo vám preniklo hned pod kožu? A čo vám dávalo na začiatku zmysel? Fuck you, Cartman. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

21.01.2022

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

06.08.2021

14 filmů, 5 dalších seriálových sezón a navrch k tomu ještě nová videohra. Ano, čtete správně. Tvůrci South Parku Trey Parker a Matt Stone uzavřeli novou megadohodu se společností ViacomCBS, domovem… (více)

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi