Escape from Mars (TV film)

Sci-Fi

Scénografie:

James Steuart

Kostýmy:

Darena Snowe

Je patrné, že tohle šlo do televize. Laciné, skromné, přesto v jistém smyslu koukatelné. Film se odehrává v roce 2015, to nás tenkrát tvůrci filmu přecenili s misí na Mars s lidskou posádkou :-)(18.5.2015)

Asi nejslabší z celé "marťanské trilogie" Útěk z Marsu + Mise na Mars + Rudá planeta. Dost monotónní a nevýrazné, nevyhnutelně pokulhávala logika i fyzika a psychika. Na druhou stranu děj sympaticky plynule poklidný, nekomplikovaný, hrdinství neokázalé. Jen jsem pořád čekala, kdy se už konečně začne něco dít, což se dostavilo, i když jen v náznaku, úplně na konci. Ale snad tím líp. A vůbec, bylo to z vesmíru, bylo to o Marsu a hrál tam Shanks.(10.6.2017)

• Pitryx

To je to nejhorší, co mohli „tvůrci“ vymyslet. Chvilku v raketě, chvilku na Zemi, prostě občas flashback, občas prostřih. Zvuk jak v C kategorii, kamera totéž. Velmi důležité je to že se jeden z posádky rozvádí, což ostatním sdělí až v kosmu. Nebýt této info, neusnul bych. Prostě toto u SF nesnáším. Plynové hasící přístroje v kabině nesmírně pobavily. Snímek zbytečný, nudný, a blbý. Ještě že jsem měl tu kratší verzi trvající jen 85 minut.(25.2.2018)

• maverick10

Nebyl to vubec takovy prusvih, jaky jsem cekal. Vyprava pochopitelne skromna, nekonecne vlezle televizni zabery ze Zeme braly cloveku energii a vsudypritomny patos v dialozich se dal ocekavat. Porad se jedna ale o namet, ktery cloveka bude lakat a reziserovi se preci jen povedlo divaka udrzet v kreslech diky tomu mensimu tajemnu, ktery se filmem line (predevsim tedy v te druhe pulce filmu)(20.2.2011)

Nebylo to nejhorší, ale ty televizní vstupy ze Země tam opravdu nemusely být.(30.9.2016)