Epizody(7)

Boba Fett (Temuera Morrison), který už není nájemným lovcem, objevuje na Tatooinu své nové já po boku Fennec Shand (Ming-Na Wen). (Disney+)

Recenze uživatele warrenur k tomuto seriálu (6)

Boba Fett: Zákon podsvětí (2021)

Keby si v poslednych troch epizodach neboli tvorcovia pomohli s tuctom postav z Mandaloriana a prepojili zopar linii, vobec by som sa nedivil, ze "okoloiduci", ci nefanuskovia univerza by to poslali rovno do odpadu. A tak mnohi vzdavaju hold Fett-ovej serii len a prave vdaka vyseku zo SW sveta. Mne prisiel vsak tento pokus nezabavny, chaoticky a scenar casto kriva na obe nohy. Predpokladam, ze pridu dalsie klony, lebo napriek tomu su stale v cervenych cislach. Snad budu premyslenejsie. Neodporucam "okoloiducim", vylucne pre fanusikov. 35% ()

Kapitola 1: Cizinec v cizí zemi (2021) (E01)

Vylucne pre fanusikov tohoto univerza. Okrem chaotickej a tazkopadnej hry s typickymi maskami a kostymami a kratkeho parkour-u, ma vobec nezaujala ani pribehova stranka - ta takmer absentuje. Nebyt uvodneho "Lukasovho-loga", ktore vas mozno "zorientuje", mnohi divaci by to ani nedopozerali. Strasna bieda a preto si ani len nedovolim porovnat to s Mandalorian-om. Zrejme pozriem este dalsiu cast, ci bude aspon ukazany "smer", kam sa to mieni uberat. Nikdy som vsak nebol nekriticky ani voci zvucnym menam a prvou epizodou ma Favreau, ci Rodriguez teda "sokovali". ()

Kapitola 2: Kmeny Tatooinu (2022) (E02)

Vysek zo zivota Boba u pustneho kmena, ktory kopiruje mnohe pribehy o "outsideroch" prijatych do domorodych kmenov, napr. v Dune, ci v dalsich. Co sa tyka zabavnosti, o 100%-vyssia ako u prvej nezmyselnej epizode, zial, stale len epizodicky pribeh bez nejakej "core-linie". Mozno vsak z nejakou pridu. Azda predsa len siahnem i po dalsej epizode, ak by prekvapila este o rad vyssou putavostou. Inak bieda. To, ze sa "hybeme v kulisach a univerze taziaceho z povodnych SW-filmov" pri novom projekte pre mna nestaci. ()

Kapitola 4: Bouře se blíží (2022) (E04)

Slabsi priemer, avsak prva cast, ktora aspon obsahovo ponuka zapletku a nejaky vyvoj a dovysvetlenie k charakterom. Skoda, ze predosle epizody neponukali aspon to. 45% ()

Kapitola 5: Návrat Mandaloriana (2022) (E05)

Podarene, rozhodne sposob, akym zdvihnut uroven Bobovej serie je prasknut sem podarenu Mandovu epizodu...heh. 60% Hm, inak zvolit tak "drahocenny mecik" to uschovy prepravnej spolocnosti, by sa mi asi priecilo. ()

Kapitola 6: Z pouště přichází cizinec (2022) (E06)

"Size matters not"...:) pobavil ma "pistolnik" zo starsieho serialu, ktoreho tri serie som nedavno dopozeral - Justified - Timothy Olyphant, totozna postava v inom oblecku. :) Parik Jedi-ov a zeleny kpec - par exotickych postav, ako som spomenul k predoslej casti. Nevyraznu seriu napravaju pridavanim popularnejsich postav. Pomaha to, i ked je to pribehovo pomerne slusny gulas. Inac, nebol to skor mithril chainmail, co dal Bilbo Frodovi? :) I ked z beskaru, pomedzi kruzky nejake ten laser asi prenikne, ci? :) ()

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

Guillermo Del Toro málem natočil Star Wars

Guillermo Del Toro málem natočil Star Wars

23.09.2023

Jak se Ahsoka vyhnula problémům s Volume?

Jak se Ahsoka vyhnula problémům s Volume?

27.08.2023