Reklama

Reklama

Epizody(7)

Boba Fett (Temuera Morrison), který už není nájemným lovcem, objevuje na Tatooinu své nové já po boku Fennec Shand (Ming-Na Wen). (Disney+)

Videa (1)

Trailer 2

Recenze (227)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

První díly byly takové neslané, nemastné. Musel jsem se přeorientovat na jiné postavy a zvyknout si na Bobu, kterej se mi lehce protivil už samotým jménem. Nejen jméno bylo ale tím důvodem, proč jsem ho nemohl vystát. V prvních dílech totiž neudělal nic, čím by mě přesvědčil a dokázal mě naplno zaujmout. To nejlepší na celém seriálu tak bylo to prostředí, které mě drželo v přesvědčení, že bude líp. A líp opravdu nastalo. Cirka v polovině série se totiž objevil starý známý Mandalorian, Grogu a kopa akce, která se vlastně s posledním dílem ne a ne zastavit. Nakonec tedy po rozporuplném začátku epické vyvrcholení, které bych ani nečekal. Ač seriálový sidekick, tak k Mandalorianovi bližší, než bych tušil. ()

Lima 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Určitě zatím nejlepší seriál s tematikou Star Wars, tím spíše, že konkurence není příliš velká. Širší příběhové rozprostření na Grogu a Mandaloriana vyprávění jenom pomáhá, protože pak to univerzum získává ucelenější rozměr. Temuera Morrison byl docela fajn, pořád na to má, zejména charizmatem, pohybové prostocviky po něm v jeho věku chtít nemůžu. Přirozená tvář Luka Skywalkera v předposlední epizodě je prozatímním vrcholem 3D scanningu, těch pár chybek, to už jsou jenom mušky. Jedinou slabinu vidím v Boba-Fettově omladině, vrcholně nesympatické, s vizáží učňáckých pubošů, bezcílně se poflakujících v hypermarketu. ()

Reklama

dO_od odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

// Omlouvám se deváté epizodě, kčertu, omlouvám se Skryté hrozbě, hlavně se ale omlouvám sám sobě, že jsem si tímhle peklem vůbec musel projít. Tohle nejsou Star Wars, tohle je parodie na Star Wars, doslova to nejhorší, co kdy v tomhle univerzu vzniklo, nejzbytečnějších šest hodin mýho života a naprostý odpad. ()

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Vše co jste nechtěli vědět o kdysi tajemstvím obestřené nejvíce cool postavě původní trilogie aneb ekvivalent otravného stokrát slyšeného žvatlání senilního strýce o jeho echt nezajímavém životě, trápeních a bolestech zad. Umocněno je to nezvládnutou dramaturgií, kdy "současná" linka by jakž takž mohla něco tuctově zajímavého nabídnout, ale nemá dostatečný prostor. A Temuera Morrison je bez helmy zoufalý. "Jak to tenkrát bylo" linka je zase z ranku, to proboha nikoho soudného přece nezajímá, stačilo by to shrnout v deseti minutách, ne v desítkách minut na poli několika epizod. To že to je jak první pokus náctiletého o fan-fiction, je pak už vlastně věc nepodstatná, stejně jako že to zpětně bere veškerou zajímavost té postavě v původní trilogii. Jenže do toho se to v druhé polovině na dvě epizody překlopí v regulérní třetí řadu Mandaloriana. Sice to nemá s děním seriálu spojitost, je to násilím naroubované, ale také jde o jediné díly, kdy je to zábavné a nikoli otravně unylé. Boba v nich má sotva cameo. A zároveň to vidět, s ohledem na kontinuitu, musíte před třetí řadou Manda. Absolutně zbytečné mlácení dávno důkladně vymlácené slámy, kdy každá postava musí mít svůj "příběh". I když o ní není vůbec co říci. ()

H34D 

všechny recenze uživatele

Po velmi příjemném Mandalorianovi s roztomilým baby Yodou je třeba konstatovat, že to nejlepší na Boba Fettovi je... Mandalorian a baby Yoda. Spin-off o Boba Fettovi je jinak bohužel fádní, generické a ničím nepřekvapivé papouškování schématických příběhů, které postrádají ten správný náboj, emocionální hloubku, propracované charaktery a zkrátka nějaký ten sofistikovaný tah na branku. Důvod, proč se na seriál kupodivu nedívá špatně je vděčné sci-fi prostředí hvězdných válek, tentokrát okořeněné westernem tak, jak to proslavil mnohem povedenější Firefly. 6/10 ()

Galerie (82)

Zajímavosti (50)

  • Důvod výbuchu vzteku Krrsantan (Carey Jones) v kantýně a následnému utržení údu jednomu z Trandoshanů je jednoduchý. Po pádu Republiky a nastalolení Impéria se z Kashyyyku stále kolonie pro získávání otroků a také lovecký rajón Trandoshanů. Mladí Trandoshané považují za jednu z nejvyšší ctí získat kožešinu Wookieeho. (Veskoslav)

Související novinky

Andor se těší oblibě, sledovanost je však nízká

Andor se těší oblibě, sledovanost je však nízká

22.10.2022

Seriál Andor bývá často označován jako "nejlepší Star Wars seriál od Mandaloriana", nebo "nejdospělejší Star Wars od Rogue One". Jeho diváci si pak pochvalují zejména nečernobílé postavy, fantastický…

Seriálová Ahsoka verbuje záporáka

Seriálová Ahsoka verbuje záporáka

13.02.2022

Zatímco proslulý námezdní lovec Boba Fett svou seriálovou pouť již čerstvě završil, dle mnohých kritiků a fanoušků snad i nadobro, hrané Star Wars univerzum se na streamovací službě Disney+ teprve…

Disney+ najednou chybí předplatitelé

Disney+ najednou chybí předplatitelé

12.11.2021

Streamovací služba Disney+, spuštěná přesně před dvěma lety, díky filmům Star Wars, marvelovkám, baby Yodovi (alias Grogu) i pandemii dlouho zažívala raketový růst počtu předplatitelů. Finanční…

Star Wars Patty Jenkins odloženy na neurčito

Star Wars Patty Jenkins odloženy na neurčito

08.11.2021

Oznámení chystaného Star Wars filmu Rogue Squadron od režisérky Patty Jenkins (Wonder Woman) přišlo kdysi s velkou pompou. Nyní se ale zdá, že dostanou přednost jiné projekty, zatímco Disney snímek…

Reklama

Reklama