Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(7)

Boba Fett (Temuera Morrison), který už není nájemným lovcem, objevuje na Tatooinu své nové já po boku Fennec Shand (Ming-Na Wen). (Disney+)

Videa (1)

Trailer 2

Recenze (261)

Cheeter 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mandalorian byl fajn. Hodně fajn. Bylo to celé na vysoké úrovni, Boba Fett už tak dobrý nebyl. Jednak s ním byla spojena očekávání, jednak samotná zápletka byla slabší. Ačkoliv závěr série byl propojení obojí, tak i tak už se to nedalo zachránit. Nicméně je škoda, že se Disney nevydalo touto cestou dříve, neboť by určitě tyto seriály neměly za sebou pachuť třetí trilogie, kterou stále považuji za zločin proti lidskosti. ()

Vyhy 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

1. série - 70 % Kdyby to šlo, dal bych tři a půl hvězdy. Na příběh Boba Fetta jsem se vážně těšil, ale toto nebyl čistokrevný seriál o něm. Jakmile se přidal Manda a malej Yoda, šlo to do kopru. Ne z důvodu, že by to nebylo kvalitní. Já si to užil, o tom žádná. Krásný fan servis a bavilo mne to více než nedávná nová filmová trilogie. Ale já chtěl Boba Fetta a příběh o něm, který určitě má hodně co nabídnout. Takto se jednalo o crossover, kde převládala jiná postava a to je škoda...A ta mládež na skůtrech mě štvala. ()

Reklama

Lacike 

všechny recenze uživatele

Za mňa rovnaká tragédia ako Mandalorian. Skvelá technická stránka, sem tam cool akčná scéna alebo cameo nejakej známej postavy, ale hlavné postavy sú mrtvolné rovnako ako ten svet v ktorom sa to odohráva. A je úplne jedno, či sa jedná o nové postavy alebo postavy známe z filmov. Ich príbeh je absolútne nezaujímavý. Boba Fett okrem cool kostýmu nemá čo ponúknuť. Sklame aj meditujúci Luke v totálne zbytočnom cameu. Čakám, že v nejakom ďalšom seriály bude celá epizóda s ním o tom jak sa snaží vysrať. Toto fakt nemá ani štipku Star Wars atmosféry. Ešte vyskúšam seriál o Obi-Wanovi, ale moje očakávania sú nulové, ak to bude robiť rovnaká neschopná zberba ako toto. Disney úplne zničil Star Wars a to som sa pred dávnymi rokmi v preďalekej galaxii mohol zblázniť od radosti pri predstave hraných seriálov zo Star Wars sveta. 4/10. ()

liskam 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Já vlastně ani nevím, proč hodnotím tenhle seriál takhle vysoko. prvních pár dílů mi přišlo naprosto zbytečných a trapných. Dalších pár dílů se kecalo, strašilo, chodilo a znovu kecalo posledních pár dílů bylo v celku akčních, ale zase se pro změnu chovali postavy naprosto dementně. Malej Mistr Yoda mě občas nebetyčně sere, občas totálně baví.... Takže já v podstatě vlastně ani nevím. možná je to prostředí do kterého je seriál zasazenej, možná je to časová linka kterou v rámci Star Wars tento seriál (s mandalorianem) "okupuje".... Možná je to ten potenciál který by z těchto začátků mohl vzniknout. Nevím... ale 3* se mi prostě dávat nechtějí. Takže pálím 4 kusy a 77% a vnitřně cítím že trochu nadhodnocuji. Ať vás provází síla přátelé! ()

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Perfect crossover doesn't exi- ..... Spíš než regulérní seriál o legendárním námezdním lovci s prvky neo-westernu ze starý školy je 'The Book of Boba Fett' výkladní skříň všeho, co studio Disney v rámci Star Wars franšízy vlastní. Ale ono to ani kupodivu nevadí, protože Temuera Morrison si svůj herecký comeback do role tohoto ikonickýho antihrdiny náramně užil – a já si to užil s ním. ()

Galerie (82)

Zajímavosti (51)

  • Jedna ze zbraní, kterou Mandalorian (Pedro Pascal) vkládá do cestovní bedny, je FP-45 Liberator – druhoválečná pistole určená pro odboj. (UncleMorty)

Související novinky

Guillermo Del Toro málem natočil Star Wars

Guillermo Del Toro málem natočil Star Wars

23.09.2023

Scenárista David S. Goyer (Muž z oceli, Terminátor: Temný osud) čerstvě dělal rozhovor v podcastu Happy Sad Confused a kromě jiného taky potvrdil jednu dlouholetou Star Wars spekulaci. Totiž že v… (více)

Jak se Ahsoka vyhnula problémům s Volume?

Jak se Ahsoka vyhnula problémům s Volume?

27.08.2023

Jedním z důvodů, proč se vůbec povedl vznik seriálu Mandalorian, byl tehdejší technologický průlom zvaný StageCraft, jenž byl od té doby použit v řadě dalších filmových i seriálových produkcích. V… (více)

Mandalorian nemá naplánovaný konec

Mandalorian nemá naplánovaný konec

26.02.2023

Zbývá už jen pár dní do premiéry třetí řady populárního Star Wars seriálu The Mandalorian, v němž Pedro Pascal (Hra o trůny) v hlavní roli převáží malé dítě z jednoho místa na druhé – něco, co dělá… (více)

Reklama

Reklama