Epizody(15)
-
Anděl smrti (S17E01)
-
Prachy vládnou světu (S17E02)
-
Chamtivost (S17E03)
-
Obchodník s děvčaty (S17E04)
-
Bez kousku svědomí (S17E05)
-
Iluzionista (S17E06)
-
Akce Hiob (S17E07)
-
Magnetická bomba (S17E08)
-
Obchod s dětmi (S17E09)
-
Na vlastní pěst (S17E10)
-
Venkovan (S17E11)
-
Chůva k pohledání (S17E12)
-
Kocovina (S17E13)
-
Ztracený přítel (S17E14)
-
Smrtelná volba (S17E15)
Hrají
Jonas Hien
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Alexander Beyer
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Malá bubenice (2018) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Sophie Wepper
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Aline Hochscheid
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
David Owe
Dánsko
Nejlepší seriály:
Ørnen (2004) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Červené růže (2006) (seriál)
Horst Günter Marx
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Génius (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Dirc Simpson
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Eva-Maria Grein von Friedl
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Udo Thies
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Birte Hanusrichter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Lenn Kudrjawizki
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Vikingové (2013) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Neortodoxní (2020) (seriál)
Sonja Kirchberger
Rakousko
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Günter Barton
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
René Ifrah
Západní Německo
Nejlepší seriály:
The Punisher (2017) (seriál)
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Aféra (2014) (seriál)
Rainer Laupichler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Milton Welsh
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Lexx (1997) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Ben Schamma
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Lasko: Pěst Boží (2009) (seriál)
Jörg Koslowsky
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Jörg Malchow
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
54 hodin (2018) (seriál)
Oliver Bootz
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)