Resident Evil: Lék

• USA Resident Evil

Epizody(8)

UncleMorty

Seriálovej Resident Evil bych asi přirovnal k letícím dveřím, který vší silou vykopla poNetflixovací různobarevnowoke propaganda a od těhle letících dveří dostanete následně takovej flákanec, že si z toho sednete na prdel a absolutně nevíte která bije. Charismatickej Wesker je najednou bubák z brooklynu mluvící jak prodavač z tržnice Bakara. Čokoládový duet hlavních postav snad už ani hůř nešel vybrat a samotný příběh je snad to nejdebilnější co jsme z univerza Resident Evilu mohli dostat. Kopec easter eggů totiž nenahradí tu zpatlaninu, po který máte pak pocit že původní filmy s Milou Jovovich jsou pomalu oscarový kvality. Dva bubáci z pěti. ()

v0jt1s3k

Ten seriál hodně bolí, většina spouštěčů dějových zvratů a konfliktů je opravdu slabá až hrůza, postavy a jejich blízké vazby jsou neosobní. Monstra jsou výborná, tady se musel utratit opravu obří kus rozpočtu. Celkově se jedná o podprůměrný výplach, ale z nějakého neznámého důvodu je to koukatelné :). ()

JirkaLA

Vážně se tohle muselo natočit? Po Ob-Wanovi už jsem ve větší seriálové zklamání letos ani nedoufal, ale tohle bylo suverénně nejhorší zpracování Residenta co jsem viděl a,že laťka byla po některých filmech s Milou hodně nízko. Nový Resident se snad nemůže líbit nikomu. Jak fandům RE, tak někomu kdo o tom nikdy neslyšel. Scénář, casting.... I když se Lance snažil, tak to nezachránil. Jedna hvězda za pasáž s lickerama v tunelu. Jinak jsem tam nenašel žádný pozitivum. Ztráta času. Nedoporučuji. ()

ComexCZ odpad!

Milý Netflix... Zvýšíte náklady na předplatné, ale opět, když slíbíte, že zvýšení vám poskytne možnost vytvářet ještě „skvělejší“ obsah, a pak naservírujete tento odpad. Jako velký fanoušek herní adaptace vám můžu říct že moje oči se pozvraceli. ()

Zevluska

Já, jako největší fanda zombie žánru, dám 1*. Za to, že to vůbec vzniklo - tohohle je po málu. Za to, jak to mohlo bejt dobrý, za ten potenciál, který to mělo, kdyby z toho nevznikla taková sra*ka. Hlavní hrdince jsem přála smrt snad každý díl.. Jako byl to horror nebo parodie? Pokud jsem to špatně pochopila, a byla to parodie, opravím to 3*. Bože chraň nás před Netflixem, fakt že jo už. Koment SeBig a ComecCZ to shrnul - urazilo mě to a moje oči se pozvracely ()

Thalin

Tak tohle se moc nepovedlo. Skákání z přítomnosti do minulosti spíš otravuje, hlavní hrdinky jsou taktéž otravné a děj je nudný a předvídatelný. Úplně zbytečná věc. ()

Miroslav.Zac

Vezměte stokrát zrecyklovaný kulturní fenomén, přidejte co nejméně bílé děti, zloducha, který vypadá jako zlý klon Jacka Blacka, přidejte tunu digitálních efektů, rozdělte to na víc dílů a máte tohle - rádoby akční zombie nudu, poplatnou své době. Tady fakt už jen chyběla Mila Jovovich. ()

kosacOne

Bohužel nejsem afektovaná teen girl a ani rodiče nejsou lesby.. Možná kdyby se otec naklonoval? Možná počkáme na ten promakaný boss fight? Ne fakt ne.. ()

Sopholojong

Netflix ide poriadne "dole picou", vazeni! Cisty serialovy skoro-trash s digitalnymi efektami zabudnutymi niekde v roku 2000, prisernymi hercami a scenarom, ktory by i Asylum zvladol lepsie. Cest a jednu diskutabilnu hviezdicku tomu zachranuju "hosi a holky" z maskerne, od gore efektov a ta stihla mexicka "trtkacka" ranku Jennifer Connelly. ()

Alldeath odpad!

Absolutní woke slátanina, která jen sprostě využívá jméno úspěšné videoherní série. Za tohle by měl někdo dostat padáka, nechápu jak tohle mohl Capcom dovolit... ()

Stinger78

Výborný seroš, který se nemá za co stydět. Po chvilce se dalo hravě zvyknout na přeskakování děje, dobře to udržovalo v napětí. Klidně bych si ale dovedl představit, kdyby první série byla jen v době před epidemií a těsně po ní. Nicméně cajk záležitost, rád si počkám na pokračování. ()

Kubasino

Pardon, nemělo by se to, ale hodnotím po čtvrtém dílu. Já už prostě na víc nemám. Je to totiž hyperkorentní slátanina, kde se více soustředili na to, aby tam měli příslušníci LGBT, černocha, černošskou ženskou hrdinku, pár latinoameričanů...no prostě aby si tam našel každý to své. Co na tom, že v Netflixu z guilty pleasure kultu vytvořili rodinné drama, kde se jen tak mimochodem občas objeví zombík a pár nesympatických herců. Zápletka je nudná a občas dokonce chybí úplně. To jsou ty pasáže, kde chce být tenhle seroš cool. Ta pachuť lacinosti na jazyku je ale až příliš cítit. Jakožto fanda RE jsem fakt akorát nasranej, protože tohle je prasárna. Přitom by se s tím dalo udělat tolik věcí... ()

Ulquiorra Cifer odpad!

Co napsat na úvod? NEDÍVEJTE se na tenhle výtvor, pokud máte rádi RE universe. Osobně jsem se těšil, a po první naprosto iracionální zombie honičce, jsem se těšil na konec celé série. Obsazení bylo opravdu made in Netflix - a zašlo tak daleko že i Albert musel být afroameričan -óóóó pardon - vlastně jsem zapoměl na dvě bělošské postavy - tlustý záporák a lesbická manželka od sporáku. Jinak přiběh se točil kolem dvou zamindrákovaných nesympatických pipek a nesl se na vlně naprosto nereálných stupidních věcí (jako třeba obelstění bezpečnostního systému UC pomocí telefonu)....Škoda že nedostal tento seriál na starost někdo jinej - třeba i tvurci Resident Evil: Raccoon City (****) - mohlo to dopadnout úplně jinak.P.S. Může mě někdo objasnit jednu záhadu tohoto seriálu? - jaktože se postava Siena Agudong (filipínka) promění v dospělosti v Adeline Rudolph (Asiatku) - to už bylo tak těžké sehnat podobnou herečku? - nebo se musela doplnit ještě jedná kvóta? :-) A co v rychlosti na závěr - druhá série zrušena....co dodat? snad už jen DÍKY BOHU... ()

Wyrmhord

Resident Evil : Family Issues (Gen Z humor edition) [Political Correctness Remix] Its fucking boring and stupid, but hey, at least the boys are hot, right? ()