Resident Evil: Lék

• USA Resident Evil

Epizody(8)

DarkDRAGONS odpad!

Ja už nevládzem toto akceptovať. Tie charaktery znovu prešli "blackwashingom". Keby to boli nové postavy, tak je to v poriadku, ale nie, museli tam dať čierneho Weskera. Ten má veganske, feministické, stop násiliu na zvieratách dcéry, ktoré sú tak neskutočné otravné, že sa to nedá pozerať. Prestaňte všetky postavy meniť na černochov a prestane sa viac snažiť všetko podať politicko korektne, než aby ste sa viac sústredili na scenár! Už dosť, už stop! ()

VladoCZ odpad!

Nejen, že to má s Resident evilem společné pouze jméno, ještě to na sílu musí být nutně "politicky korektní". Netflix si odškrtnul fajfku za poplatnost době a nasadil černého Weskera. Ale já dobře vím, že Wesker černý není a nikdy nebyl. Netflix je spokojený, já hodnotím odpadem. Nedodíval jsem a ani se na to nechystám. ()

tykwo

Herní značku Resident evil jsem zaregistroval už od prvních dílů a mám ji až na pár výjimek rád. Filmové a seriálové adaptace už tolik ne. Tady je ale špatně snad úplně všechno. Po 3 dílech nemám moc ani chuť dokoukat tenhle další etnicky korektní shit. Možná, jako zvukovou kulisu při práci... ()

Vseznalek

Budoucnost ve které děcka chodí v retro hadrách a celé se to motá okolo "drsné" holky, co má "fury zombie" sestru. Jakožto "drsňačka" nemusí za nic nést následky přičemž jí úplně vše prochází jako po másle. Je to koukatelné, ale né moc dlouho. Neustálé narážky na sex/porno apod. mi teda nepřijdou vůbec vtipné. Hned ve druhém díle jsem si na poprvé všiml opravdu velkých chyb  -zombík si utrhne ruku a o pár sekund ji má zase zpět -dron střílí asi 10 000 nábojů a člověk vidí neustále utíkající hordu lidí pryč, která neubývá a jsou zasaženi asi jen 3lidé Samozřejmě nesmí chybět homo pár ve kterém dotyčná zmíní, že jí to klape protože "dobře šuká". Opravdu úžasné, "člověk vůbec nemá pocit jakoby se to celé točilo okolo něčeho úplně jiného..." Bohužel zombíci tu slouží spíš jako kulisa u zvráceného příběhu ideologicky uzpůsobenému dnešní Americe ve kterém běhají absurdní zmutovaná monstra. Nedoporučuju. Nehodlám to ani dokoukávat. Netflix se samozřejmě může dál divit proč si lidé nechtějí dále předplácet. Mě osobně jen hodně mrzí to, že na genderově, rasově apod. vyvážené zhovadilosti jsou peníze pro dabing, ale potom člověk najde opravdu kvalitní film/seriál a k tomu na dabing peníze najednou nezbyly :/ ()

Pavol.Novosa

Seriál, který se přiživuje na značce RE. S původním resident evil to má jen pramálo společného. Hodně nudných keců, slabé herecké výkony, scénář hodně slabý spíš vhodný pro pokračování BH 90210 než hororový seriál. Jo a občas se tam mihne nějaký ten zombík. Nelogické, místami až hloupé uvažování některých postav. Např.: Když tě honí zombie pes tak se určitě neschovám pod stůl...Vytáhnu zombíkovi připoutanému k topení z kapsy u kalhot zápisník a pak si v něm začnu listovat 30 cm od jeho ksichtu...atd. Netflix opravdu seriály neumí. Občas nějaký film ale seriály od netflixu jsou prostě odpad a tenhle patří úplně na dno odpadkového koše. ()

f.AJimMy

Zkouknul jsem první díl a další ani náhodou. Tohle je totální fail počínaje obsazením a konče příběhem. Ty co dělali casting bych zavřel do blázince a nechal je koukat na herní verzi ve stylu mechanického pomeranče, aby věděli jak vypadal Wesker :D Tahle ultrakorektní doba mě začíná pěkně srát a to mi černoští herci vůbec nevadí.. Sláva Morpheovi btw :D ()

Lukyz88

Koukám, že je to tady zase samej expert na RE universum, kterýmu stejně lore litá napříč médii ode zdi ke zdi, takže mě nová seriálová adaptace docela mile překvapila. Černej Wesker, no bože. Kdyby se drželi jeho herní předlohy tak by se na to nedalo koukat vůbec. Líbil se mi koncept, časovej posun o 30 let od herní linie aby mohli bejt o dost flexibilnější nebyl na škodu, vynechali TriCell atd., což ničemu nevadí, dvě časový osy byly super a až do cca 5. dílu se mi zápletka dost zamlouvala, ale dál to bohužel sklouzlo v čistě rodinné drama dvou sester, všechny otázky se vytratili a už to jen člověk ze setrvačnosti dokoukal, jak se holky (ne)domluvěj.  Plusový body za herně over the top John Wickovskou přestřelku tlouštíka a pěknou řádku easter eggů pro fanoušky videoherní série. ()

BigFoot

Hodnocení seriálu: 15/100; Herecké výkony: 15/100; Scénář a dramaturgie: 20/100; Kvalita akčních scén: 35/100; Kvalita CGI: 40/100; Přiměřená délka: ne; Chci to ještě vidět: ne ()

walace odpad!

Cerny Wesker, zoufale triky, hlavni herecka role predvadi vykon na urovni mestskeho divadla v Přelouči. 0% ()

Maslo133

Netflix ve své nejhorší možné podobě. Naprosto zprzněná adaptace slavné herní série. Mizerné efekty, špatní herci (až na Lance Reddicka), ubohý vzhled zombie atd. Hlavně že je Wesker černej, jsou tam LGBT postavy a v Africe prej moc bílejch. Zlatej Resident Evil s Millou... ()

Aceboris odpad!

Teen story RE, čo dodať, Asylum môže závidieť. Wesker černoch, pôvodne beloch treba prefarbiť však áno, veď také cooolové dnes,  deti od dvoch žien z jednej skumavky dvojičky waaw to nevymyslis, Šéfka Umbrella Corporation lezba, dokonca sú zobratí, hláška to je moja žena , ma dostala. Žiaľ ešte aj do série RE vytláčajú LGBT agendu , čo je už prejav choroby nie normálnosti. Za mňa sračka, a jednoznačne najhoršie natočené RE aké kedy bolo. Zombie z celej série veľmi málo, dejovo sa prelínajú dve línie tá flashbackova prevažuje nad reálnym dejom , na úkor kvality, kvantita, 8 časti úplne o ničom, vysvetlenie na záver, " aké " to čo tam posplietali, poukazovali xy vecí, klonovanie Weskera , nič nedotiahnuté, možno stačil z toho spraviť film, ale aj tak by to bola SRAČKA. Za mna 0/10 ()

stret

Prakticky vsetky diely sagy v podani Mily Jovovich som vynechal. Pravdepodobne kvoli Jovovichovej samotnej a rovnako pre koncept jedinej hrdinky co vsetko zachrani a vsetkych zombikov vykiluje, co je prilis primitivne. Tento serial ma dve vyrazne vylepsenia. Neposobi tam nenula s nulkami Jovovichova, a nejde tam len o freneticke kilovanie zombikov Jovovichovou. Najdu sa tam rodinne hovnoty, vztahy sestier, nejake tie prekvapka, nie je tam ziadny total hero. Zvlast ma tesila postava Evelyn. Tiez by som chcel byt taka svine. ()

Gagin

Vizuálně tak pěkně udělaný, ani jedno trapny CGI a příběhově takovej balast. Ach jo. A hlavní hrdinka taky zrovna nic moc casting. ()

Rashpoint odpad!

Jak je možné, že společnost jako Netflix se svým rozpočtem nedokáže z herní série o 13 hlavních hrách a 10 spinoffech vytvořit ucházející seriál? Chápu, je třeba být progresivní a inkluzivní a tlačit co nejvíc "The Message", ale proboha, snad není tak těžké napsat vlastní příběh jako nadstavbu k něčemu již existujícímu. ()

Hed94

Úplný odpad to není, koukat se na to dá ale z těch dialogů, postav a dějové linky může člověk reálně dostat rakovinu. Je mi úplně jasný, proč to zasadili do teen prostředí, ale vůbec to tomu nesedí. Ty postavy jsou tak hloupý a místy na přes držku že to až není možný 😅 Aneb když se někdo někam vloupá a pak se ptá proč to nemůžou někomu říct... tak to už je fakt moc... ()

ferdomravec

Mám rad zombie filmy. Resident evil som nehral a páčila sa mi len 1cka. Na Lgbt si zvykajte. Mne sa to páčilo. Každá časť. Nenudil som sa ()

Cham3l30n odpad!

Jako fanouška RE mě to urazilo. Což by asi seriálové zpracování legendární herní série dělat nemělo, že? A jestli Wesker, co vypadá jako Blade nebyla zamýšlená parodie, tak už fakt nevím, kde se filmový průmysl s tímhle měněním etnických původů známých postav za chvíli ocitne. Opravdu směšná věc. Naštěstí jsem se dnes dozvěděl, že seriál byl po první sérii zrušen. Aspoň nějaké zadostiučinění. ()