Napálené celebrity (TV pořad)

Punk'd

Komedie / Reality-TV

USA, 2003, 30 min

Adam Biggs

Ashton Kutcher, Jessica Biel, Zoe Saldana, Al Shearer, Dax Shepard, Dominic Monaghan, Raven-Symoné, Jayceon Terrell Taylor, Lindsay Lohan, Ben McKenzie, Rachel Bilson, Bill Hader, Nelly Furtado, Hayden Panettiere, Cathy Shim, Chris Elwood, B. J. Novak, George Lopez, Nicole Richie, Ahmed Ahmed, Wilmer Valderrama, Penélope Cruz, Danny Masterson, Erika Christensen, Justin Timberlake, Jesse Metcalfe, Serena Williams, Ashley Tisdale, Eric Balfour, Kaitlin Olson, Shad Moss, Brittany Snow, Kate Beckinsale, Amy Davidson, Maria Menounos, Tommy Lee, Christina Aguilera, Robert Downey Jr., Jason Ritter, Sabrina Machado, Jamie-Lynn Sigler, Ashley Greene, Carmen Electra, Tony Hawk, Irina Voronina, Jesse McCartney, Sharon Osbourne, Brenda Song, Tisha Campbell-Martin, Jill Wagner, Travis Barker, Beyoncé Knowles, Akon, Kanye West, Rihanna, Aly Michalka, AJ Michalka, McG, Lara Flynn Boyle, Donald Faison, Mirelly Taylor, Amber Valletta, Chris Klein, Tracy Morgan, Proof, Jaime Bergman, Trishelle Cannatella, Kate Connor, Dana Goodman, Diane Sorrentino, Jeremy Sisto, David Boreanaz, Chris Milk, Scott L. Schwartz, Stephen Rannazzisi, Kristin Cavallari, Todd Bridges, Josh Schwartz, Aldo Gonzalez, Dianna Agron, Kelly Monaco, Stephen Colletti, Layla Kayleigh, Andrew Caldwell, Joe Hursley, Tichina Arnold, Nick Carter, Olivia Lee, Kelly Osbourne, Sarah Jayne Jensen, Ray J, Omarion Grandberry, Johanna Black, Chloë Grace Moretz, Demi Lovato, Kelsey Asbille, Ciara, Shay Mitchell, Pitbull, Emma Roberts, Edward 'Grapevine' Fordham Jr., Julia Lea Wolov, Andrew Santino, Shanley Caswell, Wiz Khalifa, Dirk Nowitzki, Andy Roddick, Gabriel Tigerman, Josef Cannon, Terrell Owens, Pete Wentz, Jerome Bettis, Kellee Stewart, Chingy, Bizarre, Patrick Stump, Cody Simpson, Michael Bolton, Khloé Kardashian, Kourtney Kardashian, Scott Disick, Anne Gregory (herec, a.z.), Dave Navarro, Stephanie McMahon, Donald Agnelli, Sean Paul, Daddy Yankee, Andrew Bachelor, Alex Gaskarth, Russell Simmons, T-Pain, Trevor Jackson, Kofi Siriboe, Andrew Hurley, Anthony Martins, Rubén J. Carbajal, Allan Havey, Joe Nunez, Jackamoe Buzzell, Candace Brown, Hailey McCann, Alisa Vilena, Ashley Parker Angel, A$AP Rocky, Nick Kreiss, Mac Miller, Tyler Ritter, Big Boi, Lisa Leslie, Robert Parks-Valletta
  • Furmi

Nápad je zaujimavý ale utápa sa v trápnosti, hroznej jednoduchosti a tympádom i nevtipnosti fórkov ktoré Ash na celebrity vymyšľa. Eh, Ash, dalšia vec ktorá mi tu dosť vadila, je mi proti srsti už len tým že je mi absolútne nesympatický a nie to ešte keď machruje, nadáva a robí sa najväčším machrom na svete. 35%(4.4.2010)

Dobrý pořad, který ukazuje, jak jsou celebrity nedobře naladěné, nebo naopak to berou s legrací, když je někdo nachytá. Nejlepší nachytávku měl asi Jackman s hořícím barákem, nebo Nowitzki z NBA, když ho přišel neustále otravovat kluk s žádostí o podpis. A dobrých nachytávek bylo ještě mnohem víc. Ashton Kutcher to uváděl stoprocentně. 80%(7.2.2012)

• BoPo

Skrytá kamera, ktorá sa snaží uviesť celebrity do čo najnepríjemnejšej situácie. No v podstate ide o súboj, kto je hlúpejší a trápnejší. Moderátor Ashton Kutcher alebo jeho obeť. Samozrejme občas sa naozaj dobre zadarilo, ale väčšinou ide len o dokola opakujúci scenár, ktorý rýchlo zovšednie a začne nudiť.(1.9.2012)

Punked má jednu závažnú vadu, a tou je nevyrovnanosť, respektíve nevyužitosť niektorých fórov, ktoré boli pripravené pre naše celebrity. Niekedy je to geniálne, inokedy to vyšumí do prázdna, čo je škoda, pretože sa tešíte, kedy dostane ego nejakej superstar na frak a ono nič. Za najvydarenejší podraz považujem situáciu, keď do Timberlákovho domu príde polícia, zaberie mu dom a zatkne ho s tým, že jeho manažér podvádza a spolu dlžia na daniach obrovské milióny. Niekoľko minút je chudák Justin úplne v prdeli. A tiež sa ukazuje, že niektoré stars sú maximálne v pohode.(7.10.2012)

Niektore "nachytavky" sa im vazne podarili...pacila sa mi ta s Britney, alebo s Kutcherovym kolegom zo serialu 70's show Fesom, ktoremu pekne rozmlatili auto ;)(6.6.2004)