V treťom dieli o vraždiacej bábike Chuckym už je z chlapca Andyho mladík v službách vojenských kasární. A to je pre Chuckyho vďačné miesto plné potenciálnych obetí... (POMO)

Pirkaf

Nejhůř hodnocený díl série, nicméně já na něj mám velmi příjemné vzpomínky. Snad proto, že byl můj první. A na první se vždycky nejkrásněji vzpomíná. Jó, tehdy za kasárnama, když jsem rozpáral svoji první panenku... ()

Ghostface2

Mě se to líbilo. Chucky tu má opravdu skvělé hlášky. Prostředí ve kterém se film odehrává se mi docela líbilo. Herci jsou průměrní, postavy sympatické a triky docela povedené. Bohužel tento díl je plný nelogičností. Žebříček série: CP1, CP2, CP6, CP3, CP4, CP5. ()

Bat55

Priemerný hororový film, ktorý je už od jednotky predsa len viac zábavny. Chucky stále desí a je to posledný film,v ktorom Chucky za niečo stál. Pár pekných lakačiek a aj trocha atmosféry opäť nechýba. Jednotku som videl a tá je bombová. Trojka je stále dobrá a Justin to zahral celkom dobre. Plno klišé a ujetých scén, plno naivity a blbého humoru bohužial nechýba a Chucky, v snahe byť ešte viac "cool" a ešte viac strašidelný, sa stáva naozaj už skorej hororovou komédiou. /60%/ ()

kaylin

Pokud vám sedlo celé pojetí série, asi snesete i tenhle díl, i když se v hororové branži nejedná o nic tak výjimečného. Je zde snaha něco divákovi předvést, což celkem ucházejícím způsobem vede k tomu, že se scénář tváří lepší, než jaký ve skutečnosti je. Vývoj děje a vztahů mezi postavami zde v podstatě chybí, jde jen o to, jak Chuckyho zneškodnit dřív, než zabije Andyho. Tohle divák dostane. A to je vše. ()

Gorehound

Taký dobrý priemer. Miestami rozvláčne, nezáživné, oživené len nejakými tými rutinnymi kills, ale so skvelo "oživeným" a nasnímaným Chuckym, rock solid spracovaním(prachy boli, ale nejakú fajnôstku v spracovaní aby človek pohľadal) a skvelým finále v lunaparku a likvidáciou Chuckyho. Hudba generická, ale v poriadku, early 90s atmoška to ťahá hore. ()

JohnMiller

You just can't keep a good guy down Trojka je s môjho pohľadu veľmi slušné pokračovanie (Bár by boli všetky trojky v takejto kvalite.) Dej aj herci sa zmenili ale Chucky vonkoncom nie. Je to stále ten istý brutálny vrah s neuveriteľným zmyslom pre humor a nápaditými hláškami ktoré ani v tejto časti nepoľavili. Hodnotím to tak isto ako dvojku. Ja som tu kvalitatívny pokles nepostrehol. Tvorcovia si tu dávali záležať na Chuckyho prejave. Mimika a nič čo sa týka bábky nebolo sfušované. Jeho krik a nenávisť v tvári boli hádam lepšie ako v minulých častiach. ()

Trevor

Tretie pokračovanie vo vojenskej škole nie je úplne zlé ale potvrdzuje sa pravidlo že tretie pokračovania zvyknú byť najslabšie. Jednu hviezdičku pridávam za to že pred 20 rokmi nemusel byť Andy homosexuál ako je tomu v prípade jeho nového majiteľa v seriáli Chucky. Síce bol Chucky už podstatne menej vtipný ale ťah s vysielačkou pri bitke o vlajky sa vydaril, rovnako tak hrdinský čin najväčšieho outsidera. ()

Martin741

Opat zmena na poste rezisera : Lafiu vystriedal Jack Bender a ten sa do hororu rozumie este menej ako Lafia. Alebo asi tak, ako ja do prava /som pravnicke jelito/ 31 % ()

cariada

Tohle už je spíš taková fraška. Ač je rozdíl mezi první a třetí dílem jen tři roky tady se děj posouvá hned o 8 let. Andy je poslán na vojenskou akademii.. Po letech se firma rozhodne znova vyrábět panenky a samozřejmě použijou zbytky z minula kde je i sračka s Chuckyho a hned první výrobek dají šéfovi jenže je to jak jinak než Chucky a ten se o šéfa hned postará a zjistí kde se nachází Andy. A sám se mu pošle jako balík. Jenže balík má předat malý černoch Jerry rovněž kadet akademie a ten si ho nechá jelikož si sním Chucky povídá. Andy to zjistí , ale nedaří se mu to vymluvit. A tak postupně zařvou náký vojáci a Chucky se snaží stále získat tělo pro sebe. Poněkud divné je že jsou tak blízko lunaparku, když tam hned za bukem střílí (to by jim asi normálně neprošlo), pak se to celé přesune právě do lunaparku do domu hrůzy na finále. Je to už hodně slabé a o ničem. ()

Jimmi

Po skvelej dvojke prisiel viditelny kvalitativny pokles. Ako odychova jednohubka po tazkom dni v praci stravitelne. Par vtipnych hlasok sa tam da najst ale uz to nieje az take zabavne ako jednotka a dvojka. Hlas Brada Dourifa stale perfektny:) ()

Mefistofelle

Tenhle díl mohl být vedle jedničky ten nejlepší, nebýt šílených kiksů v logice a scénáři. Ve své podstatě mě bavil víc jak dvojka a to nejen díky zajímavému prostředí vojenské akademie. Chuckyho vraždy jsou docela důmyslné, jednotlivé postavy sympatické tak akorát a děj je dostatečně dynamický. Jenže logika místy padá natolik, že je to opravdu neodpustitelné. Menší příklad: vojanda se dokáže s přehledem trefit ze vzdálenosti 5 metrů do plochy o průměru 10 cm a o nějakou dobu později se neumí ze 2 m trefit do Chuckyho. A to je ještě jenom drobnost oproti jiným věcem, které jsou ještě více neodpustitelné. ()

dubinak

Tohle už byl docela průšvih. A hlavně nuda. Děj byl slabý, nezajímavý a nucený a na můj vkus byly některé postavy až moc ufňukané. Víc k tomu nemám co říct. ()

kosta73

Vaření z vody dále pokračuje, ale pořád se jedná o velmi slušnou koukatelnou zábavu. Trochu se přitvrdilo, na řadu díky Andyho nástupu do vojenské akademie přišly střelné zbraně a závěr z lunaparku je nadprůměrný. Pěkné tři hvězdičky. ()

tom88

Tretí Chucky ma stále baví, no už to kolíše medzi 2 a 3*. Je to slabšie ako prvé dva diely no stále sa dá na to pozerať. Atmosféra sa trocha vytratila, náboj a spád tiež. Vraždy ostávajú na úrovni, no hlavne mi vadilo vojenské prostredie, v ktorom sa všetko dialo. Chucky je stále ten starý nepríjemný, vraždiaci, rafinovaný Chucky. Dúfam, že Detská hra 4 sa vráti tam, kde bola jednotka a dvojka. Ledva 50%. ()

Nivenx

Třetí díl je pro mě skoro na stejné úrovni jak díl druhý. Stále tam je Chucky, který nezná slitování. Ano příběh už je pořád dokola to samé, ale to klidně skousnu. Mordy povedené. 50% ()

HorrFi

Jednoznačně nejlabší díl už jenom kvůli tomu že tam nehraje Alex Vincent, ale stejně nelituju že jsem to viděl. ()

URBAN

Třetí díl se zlepšil po stránce technické, ale po ostatních ne. Už mám pocit že Chucky se víc nesmrtelnější než Semir Gerkhan a celkově z toho už vymizelo Chuckyho kouzlo. ( 23.10.16/MAC ) ()