Reklama

Reklama

Hvězdná brána: Atlantida - Série 3

(série)
všechny plakáty
Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi
Kanada / USA, (2006–2007), 14 h 39 min (Minutáž: 43–44 min)

Předloha:

Brad Wright (povídka)

Hrají:

Joe Flanigan, Torri Higginson, Rachel Luttrell, Jason Momoa, David Hewlett, Connor Trinneer, Robert Picardo, Kavan Smith, Tamlyn Tomita, David Nykl (více)
(další profese)

Epizody(20)

Recenze (5)

Elerrina 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Atlantida si udržuje vysoko nastavenou laťku, většina dílů je nadprůměrná, slabých kousků je jen málo. Navíc se herci už do svých postav dokonale vžili a vztahy v týmu šlapou na jedničku. Výprava a triky jsou v potěšitelné kvalitě. ()

Reklama

Blazkowicz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ubylo vesmírných bitev, což je škoda, naopak přibyl nový nepřítel. Co mi ale nejvíc vadí, je ražení hesla "nejdřív střílej, pak se ptej". To je opravdu nutné nejdřív všechno rozstřílet a zničit? Já myslel, že na prvním místě je vyjednávání, ať už je to Michael nebo replikátoři. Chápu, že by hned bylo míň zápletek, ale bylo to tak nelogické, až mě z toho bolely oči. 4+* ()

Likan7 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Atlantida v dosavadní nejlepší formě. Seriál má o poznání větší budget oproti SG1, triky jsou lepší akce rozmáchlejší, seriál trochu ztrácí jen s postavami a herci, ani ti ale nejsou nějak tragičtí. Wraitové jsou sice zatím poněkud nevyužití, ale druzí Replikátoři jsou skvělý nepřítel. Závěr série je skvělý, takže šup na čtyřku! ()

Galerie (193)

Zajímavosti (3)

  • V jednom ze záběrů, kdy se otevírá červí díra na Atlantidě, je záběr na Hvězdnou bránu a v pravém dolním okraji jsou vidět poskládané zásoby ze Země a SG voják mířící na bránu zbraní. V tomto okamžiku na Altantidě však nikdo jiný kromě Antiků není. Jedná se tedy o starší záběr. (create)
  • Ve scéně, kdy se John Sheppard (Joe Flanigan) chystá řídit raketoplán a přistát s ním na planetě, je možné vidět na ovládacím panelu po levé straně od Johna obal od Snickers tyčinky. Přitom před ním na můstku raketoplánu nikdo nebyl, aby tam obal nechal. (create)
  • V 15. minutě, kdy Herick usedá do kokpitu raketoplánu, můžeme v kokpitu vidět rozbalenou tyčinku Snickers a láhev balené vody. (Dr_Virus12)

Reklama

Reklama