Tekken

Tekken: The Motion Picture

Animovaný / Akční / Sci-Fi

Japonsko, 1997, 60 min

Rjóta Jamaguči

Hoci som nikdy s Tekkenom nemal nič do činenia, toto má vrátilo do detstva, boha! Je to lepšie než všetko ostatné, čo ohľadom tohoto fenoménu vo filme vzniklo (to je ale vizitka!) a je tam kopa všeličoho, čo si v tej dobe v hraných filmoch nedokázali ani predstaviť...(4.5.2016)

Příběh z "předJinovského" období. Nic moc, ale je to Tekken takže trošku nekriticky za 3*.(10.12.2010)

• TaanStari

K tomu ani není moc co napsat. Slabý příběh a stará animace.(18.10.2007)

• Hapretor

Až na společný název a jednotlivé postavy, které jsou velmi podobné, ne-li identické, to stojí za starou bačkoru. Dějově strašné, aspoň, že ta animace není odpudivá, jak to někdy v Japonsku bývá zvykem.(16.10.2013)

Naprosto jsem to žral! Všechny postavy z Tekkena 2 Jun, Lei, Lee, Heihachi, Jack, Anna, Nina...atd, hl. "hrdina" Kazuya (moje nejoblibenejší postava ze série Tekken) Příběh mě bavil protože ty postavy prostě žeru. Jen škoda, že to bylo táák krátky a že z toho neudelali třeba seriál nebo další díly :((( A největší třešnička na dortu bylo, když mi na konci zahráli hezky do titulků offsprings!(2.6.2016)

• - Ve filmu se objevují všechny postavy ze hry "Tekken 2" s výjimkou Angel a Wanga. (JosefIII)