Každá noční můra má svůj začátek! V místnostech tvaru kostky se probouzejí lidé, kteří si nepamatují nic ze své minulosti, a jejich jediným úkolem je dostat se z nebezpečného bludiště kostek ven, což ve většině případů znamená jistou smrt. Wynn, který pracuje v pozorovacím centru a má za úkol zaznamenávat chování objektů uvnitř kostky, si všimne krásné Rains. Dívka ho neodolatelně přitahuje, a tak se rozhodne jí pomoci. To se však nelíbí tajemnému vládci celého komplexu, který na Wynna a Rains posílá pološílence Jaxe s jeho dvěma pomocníky... (SPI Film)

Leoric

Neexistovat první dvě kostky, Cube Zero by byl originální horor. Jedna dějová linka v předchozích dílech je zkrátka málo, zde jsou smrti v ideálním poměru k příběhu a dýchly na mne atmosférou 90kových hororů, což mne potěšilo. Nebýt záporňáka shazujícího laťku dolů, neváhal bych se čtyřmi hvězdami. ()

helraiser

Po příšerném předchozím díle opět krása pohledět, pěkná zabití, slušná atmosféra, jen škoda toho konce, ale nemůžem mít všechno... ()

Naki

Klasická "Kostka" s pokusem poodhalit, co za tím vším všechno stojí. Z části se jim to povedlo, ale na můj vkus přehnané přemisťování hrdinů a prostředí z budoucnosti taky nebylo zrovna nejlíp zmáknuté. Nástrahy kostky? Zajímavé.. Jen mi opět vadila přehnaná chytrost postav. ()

AxelWers

Kocka po tretie. Dobre, ešte sa to dá, aj keď pointa zostáva rovnaká. Je to však už výrazne menej mysteriózne (ak vôbec), čo je možno škoda. Ale občas treba mať aj nejaké to vysvetlenie, takže statočné 3*. ()

Kingjiri

Po solidní jedničce následovanou nepovedenou dvojkou menší náprava reputace v rámci série. Efekty se opět posunuly ze sféry lacinejch video filmů na koukatelnou úroveň a herci věděli jak zahrát (žádný Oscarový výkony to ale samozřejmě nebyly). Rozdělení děje na příběh v Kostce a "za Kostkou" byl docela zajímavej nápad a udělal z prequelu odlišnej díl oproti dvoum předchozím. Jedinym odkazem na první díl byl konec. Oproti mym původnim očekávánim nakonec slušná zábava, i když potenciál kostky zustal za celou sérii ještě dost nevyužitej. ()

Kadas97

Sláva konečne pokračovanie hodné názvu KOCKA! Filmári nevymýšlali stupidiny a stavili na tradičné preliezanie z kocky do kocky. Tiež je tu vidno druhú stranu mince a tou sú tí čo sledujú subjekty v kocke. Po hroznej dvojke už nebolo čo pokaziť a preto nebudem šetriť slovami chvály, pretože toto je pokračovanie na dobrej úrovni. 6 z 10 P.S. U mňa bodovala asi najviac úvodná scéna s kyselinou. ()

Mandalorian

Kostka zůstane utajenou a je škoda, že není ze záhadného podsvětí odkryta ani malá část. Přesně proto jsem bohužel musel strhnout 1 hvězdu... Vzhledem k věku snímku se dá předpokládat, že se přímého pokračování nedočkáme. A může se stát, že další remake bude shit. Takže snímek - Kostka 0 - hodnotím jako samostatný film . 4* ()

Ondr@932

Stáhl jsem si film kostka 1 a myslel jsem, že je to ten úplně první film, ale až po zkouknutí koukám zde na CSFD, že jsem koukal na tento druhý díl :-D Takže chybička se vloudila, ale to nevadí ... Mě se film líbil. Na horor to má zajímavé a vkusné téma. 70% ()

Vabr odpad!

Film byl strašný. Film byl tak maximálně na 2. hvězdy. Herecké výkony za nic moc nestály a efekty taky. Nic společného s kostkou, hrozně mě sere, že do toho zasahují a pak vůbec nemají šanci přežít. Prozradili tam, že to udělali divní lidi. Ani tím kouskem scény z kostky to nezlepšili. Konec byl blbý. Kdo kdy umře bylo skoro vždy jasné, konec též. Pasti byly nesmyslné. Nechápu, proč tu ženskou, se kterou se kostka posunula musela bodnout injekce (zasahování do děje). Nedoporučuji!!! ()

Drom

Je velká škoda, že ty prachy utracený za tohle pokračování neměli na to první. A pak se na to nevy... Když budu dělat, že Hypercube neexistuje, tak je to celkem obstojnej druhej díl nebo re-make nebo doplněk. Já jen doufám, že už je taky poslední. Nemám toho moc co napsat, protože krom lepšího vzhledu a linky zpoza opony, která mě moc nebavila, to byla prostě Kostka. Nelituju, že jsem to viděl, dokonce podruhé, ale další opakování už se asi jen tak konat nebude. ()

FeriusParfax

Vůbec nevím, co k tomu napsat. Pozornost jsem sice držela, ale žalostně mě to nebavilo. Zpočátku byly pastičky a druhy smrti zajímavé. Časem se už ale všechno okoukalo. Moc se mi nelíbil ani vizuál alias Hvězdná brána. Nijak mě to neuchvátilo a o horor se určitě nejednalo. ()

Gardenboy

Tešil som sa na kvalitne natočené pokračovanie, no celá séria mi teraz pripadá ako hororové série 80-tych rokov (helloween, Kukuričné deti, Piatok 13, atď ... ). Čo tým myslím? Prvý diel vynikajúci, druhý diel slušný, tretí diel totálny shit, odpad, hnus, fuj. Čo na tom toľko kritizujem? Neoriginálne, strata tajomna pridaním dejovej línie z kanclu, herecké výkony trapne, sniperi, šialeny doki a pasce hlúpe a trápne. Zarobené na riadny c-čkový shit,nechápem ako sa vám to môže páčiť. Prosím, prosím, prosím ... netočte štvorku, neubližujte prvým dvom dielom, ktoré robia sérii česť. ale vy ma aj tak neposlúchnete, lebo keď ste natočili trojku (a podľa kritiky adivákov je dvojka horšia) tak určite natočíte aj 4. Nechcem sa dožiť toho dňa. 1* dávam len za kameru a zopár šokových situácií. ()

Sosak

Rozhodně nejde o thiller, natožpak horor - Kostka 0 je jenom trošku brutálnější sci-fi a tak trochu vaří z vody nastavovanou kaši (nebo tak nějak se to řiká). Natočený je to obstojně a pár scén skutečně tvůrci vychytali, ale znova bych si to už nepustil. ()

gemi

Nejdřív jsem si myslel, že se mi to zdá. Bohužel nikoliv. Ve dvou třetinách filmu vstoupí na scénu záporák á la Cruella ze 101 dalmatinů, tedy archetyp zloducha s cílovou skupinou 3 až 5 let. Ještě horší výkon než tento zloduch odvedl jeho maskér. Vytáhnout jeho umělé oko z kinder vajíčka, půjde "za ty prachy" o těžké zklamání. Nacpat do "B" filmu tento "D" až "E" prvek bylo fakt zbytečné. ()

Mitopus

Jedna hvězdička za skvělý skličující industriální design interiéru kostky a druhá za největší počet pastí na film co se trilogie týče. Snad bych přidal i třetí, ale těch posledních cca dvacet minut bylo jak z SG-1... ()

mudvayner

No.... tak po tom průseru, jakým byla Hypercube, jsem neměl žádný velký iluze ani o Cube Zero. A udělal jsem dobře. Některý filmy by prostě pokračování mít neměly. Co na tom, že se nic nevysvětlilo? Někdy je to prostě líp. Nudil jsem se opět, ale už to aspoň nebylo to svítivý nic jako ve dvojce. A konec.... to byl konec. Už prosím žádný další krychle netočte. Tohle šlo mimo mě, ale furt lepší než ta hrůzná dvojka. ()

Nocturno culto

Nejbrutálnější záběr by k vidění hned po pár okamžicích filmu,pak se dlouho nic nedělo a nakonec to skončilo tak blbě že se na to velice rychle zapomene...copak tam nikdo nemá hlad nebo žízeň,není o tom mínka.i když,kdo by o jídlo v průsvitných kapslích stál...prostě kravinka,ty 3* hvězdy byly za ta ztvárnění smrti :-) ()

Claude Speed

Super. Jsem docela spokojen, u "kostkové" série jsem se docela dost dobře bavil. ALE!! Pořád je tady sposta otazníků, nesrovnalostí a děr v příběhu. Jinak si myslím, že by se mohl natočit ještě jeden díl, který by tyto nesrovnalosti (konečně) uvedl na pravou míru. I když jde o poslední díl série, tak si myslím, že si dokázal udržet jistou úroveň, která se pomalu rovná úrovni prvního dílu. 70%. ()

Wyrdas

O něco lepší, než jednička a o něho horší, než dvojka. Jednička za tři hvězdy, dvojka za pět hvězd (v mé režii), takže se mi třetí díl Kosty sám pomáhá zařadit hned ze začátku sám. Ale ono to i tak nějak doopravdy odpovídá. Asi bych měl dát hvězdy tři (neboť to je spíš takový průměrný snímek), ale tři fakta na tomto filmu mě přesvědčují ke čtyřem. Prvním je odhalení, kdo vlastně kostku řídí (v předešlých dílech byly různé dohady... tajný vládní projekt? Projekt znuděného miliardáře? Mimozemšťani? No, teď už to víme - zejména v kombinaci se závěrem druhého dílu. Za druhé... "chci zpět do modré místnosti"... kdo viděl, chápe. Tohle byl tak nečekaný zvrat v událostech, že mě z toho až příjemně zamrazilo. A za třetí... tak nádherného záporáka jakým Jaxe je jsem již dlouho neviděl. Celkový dojem z filmu jsem měl víc než dobrý. Návrat ke kořenům jedničky se povedl a jak jsem již psal, konečně jsme se dozvěděli i něco o zákulisí kostky. ()