Austin Powers - Goldmember

• Česko Austin Powers v Goldmemberu (více)
USA, 2002, 94 min

Neodolatelný lamač ženských srdcí Austin Powers (Mike Myers) se vrací už potřetí. Tentokrát však bude jeho poslání ještě těžší, než v předchozích dvou dílech. Doktor Evil si totiž pro své zákeřné světovládné plány našel silného společníka, arcilotra a ničeho se neštítícího gaunera Goldmembera. Jejich společná akce na sebe nenechá dlouho čekat. Podniknou cestu časem a unesou Austinova otce Nigela Powerse, jednoho z nejrafinovanějších špiónů, jakého měla kdy Anglie k dispozici. Austin neváhá ani minutu a vrhá se do roku 1975, aby společně s lovkyní gaunerů Foxy Kleopatrou (Beyoncé Knowles) osvobodil svého otce. A otázkou zůstává, zda se podaří i tentokrát supersvůdnému superšpiónovi nepadnout do sítí lásky a naopak chytit své protivníky do sítí zákona... (oficiální text distributora)

Scar

Moja rada znie, neriadte sa týmito hodnoteniami a nechajte sa viesť filmom. Spýtajte sa sami seba, či máte radi rovnaký humor ako ostatní ľudia. Ak nie, tak si to pozrite. :) ()

Ravi odpad!

U takových komedií, které kladou na diváka požadavek smát se tupým kecům a ničemu jinému, se nesměju. AP je výtahem všech komediálních nešvarů součastnosti. Du blejt. 0% = 0/5 ()

Krosmen

Tenhle film je prostě ********************************************************************************** totálně********************** a neskutečně****************. Vůbec nechápu, jak mohl někdo takovouhle ****************************************** natočit a dát do ní peníze. Jedna hvězda za začátek s natáčením filmu a jinak ani škrt. ()

Kosmik 1 odpad!

Voloviny se točí a točit se budou a budou se dokonce i líbit. Bohužel pro mě tenhle typ "humoru" není. Nic tomu podobnýho už nechci v životě vidět, ani ne tak nuda jako spíš nechuť k tomu všemu, co jsem viděl. Neskutečně trapná "komedie", či jak to vlastně celé nazvat. Vřele nedoporučuju. 5% ()

ghatos

Mike Myers mě nebaví. Já vím, že je úmyslně trapný, jenže mě to nesedí (někomu třeba jo). Potěší spíše menší vychytávky - chlupatá kočka v mládí, ve stáří už jen vyhlazený sphynx :) . 43%. ()

Jaro.Krafcik

Hviezdný začiatok a hviezdne obsadenie v podobe Cruisa,Spaceyho,Travolty či Stevena Spielberga bolo fakt originálne, škoda že trvalo tak krátko. Tiež musím povedať že najmenej vtipný Powers. Vtipy sú už ohrané a až tak som sa nebavil. Zlatý úd je zrejme aj posledný film čo je škoda lebo táto séria nebola vôbec nudná. 3* ()

m.a.t.o.

„Vydržte. Musím sa najprv pozrieť, či mám v poriadku gule. Jedna, druhá... tretia. Som v poriadku.“ Ani v teenagerských časoch mi Austin Powers nepripadal ako dobrý film a s odstupom času sa na tom nič nezmenilo. Zopár vtipných scén sa síce nájde (úvod s Tomom Cruisom, cikanie, plešatejúci Seth Green), no tie hneď vzápätí prebijú scény mimoriadne trápne (bozkávací sex alebo čo to malo byť s Frau Farbissinou, väzenský rap), takže ako celok aj Goldmember stojí za starú bačkoru, rovnako ako predchodcovia. Snáď jediná vec, ktorá ma na tejto sérii naozaj potešila bol slovenský dabing s výborným Zorom Laurincom. 25 % ()

P1tr

Guilty Pleasure. Austin Powers a jeho třetí dobrodružství jde ve stopách svých předchůdců, tedy máme tu "čest" s typickým Myersovým humorem, který nepochybně není pro každého. Ovšem šukedelický agent připomínající kombinaci Harryho Pottera a levné šlapky ze 60. let to dokáže rozjet ve velkém stylu, který mi více než sedl.Yeah baby, yeah! ()

Almásy

Hehe, existuju komedie tohto typu ktore nedokazem brat ako SAKRAMENTSKU recesiu a su vyslovene trapne, ale ja si nemozem pomoct ja skratka austinovo YEAH BEJBE YEAH zerem ()

spikey1

To že dokázal Myers přesvědčit tehdejší Hollywoodskou špičku aby mu natočili klip do filmu vůbec nedokážu pochopit. ale je to ďábelsky funkční a zábavné. Film už napotřetí pokulhává a přesun do sedmdesátých let toho moc nezachrání ani Afro podprda Beyonce. pořád je to ale porce vulgární zábavy která má své kouzlo ()

lskala

Nechutná ptákovina. Mike Meyers je mi hodně nesympatickej. Ale Beyoncé to několikanásobně vynahradí. Za ní dávám o hvězdičku víc. 35% - 2** ()

sedm.1

Třetí Austin Powers je jednoznačně tím nejslabším dílem, pro mě ale jinak naprosto ultimátní trilogie, kterou já osobně doslova zbožňuji, a to především díky geniálnímu, nezapomenutelnému a hlavně nenapodobitelnému hereckému výkonu Mika Myerse, který se tu ve všech třech dobrodružstvích absolutně utrhl ze řetězu a předvádí tu šílenou extrémní one man show, která mě nekompromisně drtí. Bohužel, Goldmember na mě po celou dobu ale působil už jen jako zbytečně nastavovaná kaše, recyklující z větší části fóry z prvních dvou nářezů, některé motivy se pak opakují téměř až doslova, nehledě na to, že i funkčnost většiny vtipů už není natolik úderná a přesvědčivá a vlastně jich už ani není tolik. A dokonce ani Dr. Zloun už není v takové úchylné formě, ikdyž pořád s přehledem obstarává ty nejzábavnější momenty filmu. Jinak Beyoncé je jako powergirl též jasně nejslabší a nejnevýraznější a Cainova účast zde pak působí sice mile, ale zároveň i dost zbytečně, takže alespoň že ta spousta cameo vstupů fakt pobaví a potěší. Goldmember oproti předchozím dílům ztrácí ale i na tempu a dokonce tu na mě nepůsobila už ani ona nepřehlédnutelná a jedinečná austinpowerská stylovost, což je ale vážně již divné. Tím vším ale nechci vůbec tvrdit, že jde o nudu, Mike Myers tu i tentokrát totiž řádí zase hned v několika rolích jako tornádo, a pořád se tak, samozřejmě právě především díky jemu, jedná o devastující ztřeštěnost, jen je zde zkrátka v porovnání s předchozími dvěma díly znát již očividná únava materiálu. ()

PALINO

Na treťom Austinovi musím oceniť, že je to jedna z tých komédií, na ktorej sa skutočne zasmejete a nie iba usmejete. Mike Myers je tradične vtipný vo všetkých svojich postavách (tentokrát je to štvorrola), no pochopiteľne dôležité bolo, ako sa pohrá s postavou Goldmembra. Tá mu vcelku vyšla, no odporúčam pozrieť si film v originále, kedy naplno pocítite vtipnosť holandského prízvuku. A netreba zabudnúť ani na vtipné epizódne úlohy hviezdnych hercov a hviezdneho režiséra, ktoré ešte vylepšujú dojem z inak podareného filmu. ()

misstake

Taky bych se nechal zatknout od Beyoncé, oproti tomu prdění zápasníků sumo a spršku dalších nechutností bych si odpustil. A i když Austin, hošík, prostě má styl a mojo-mužó, tak je to "jen" za 3. ()

Rudinsky

Je to strašné, nudné, kŕčovité a navyše to nemá ani poriadny dej. Na druhej strane je očividné , že Myers má skvelý komediálny potenciál, ktorý naplno vybuchol vo svetlých scenáristických chvíľkach. Austin Powers je tak v konečnom dôsledku výrazná filmová postavička, ktorú zráža do kolien odfáknutie situáčných prvkov, pretože sa viac sústredí na afekt a grimasy hlavného protagonistu. U mňa teda výsledné tri hviezdičky - dve za tie scény, pri ktorých som sa úprimne smial ako už dlho nie (v rámci tohto žánru) a poslednú dávam za Beyoncé. Tá čokoládka proste umí... ..zarábať:) ()

leelaisea

Austin! Na to jeho mužo letí všechny holky s dobrým smyslem pro humor i dneska! Mike Myers je herec mnoha tváří a v každém díle o šukedelickém Austinovi to naprosto dokazuje. Goldmember je podle mého nejlepší počin z celkově vydařené trilogie. Beyoncé filmu dodává smyslný šmrnc, tady si nelze nic nalhávat, je prostě božsky krásná! Tento styl humoru sedí málokomu, ale jestli jste si užili předešlé dva díly, Goldmember vaše nadšení dovrší do nebeských výšin. ()

iXtr3m3

Nepatrne lepšie ako druhá časť, preto opäť dvíham na tri hviezdy, ale popravde mi Mike Meyers ako nová podoba Leslieho Nielsena jednoducho nesedí. ()