Před deseti lety zavraždila skupina krvežíznivých mužů rodinu malé holčičky. Vivian se podařilo utéct do lesa a proměnit se tak, že jí lovci nebudou schopni nikdy najít. Stal se z ní vlk. Po těch letech je stále na útěku. Žije v relativně bezpečném Bukurešti. Kde přes den prodává v obchodě s čokoládou a noci tráví ve společnosti svých bližních – vlkodlaků. Jednoho večera se jí připlete do cesty Aiden, který se snaží zkoumat bukurešťské podsvětí. Oba se do sebe zamilují, ale v cestě jim stojí nejen Vivianiny zvířecí pudy, ale i Gabriel (Olivier Martinez), vůdce smečky vlkodlaků. Gabriel si vybral Vivian jako svou další nevěstu a Aiden se má stát další obětí vlkodlaků. (oficiální text distributora)

Mina230692

Přeměna na vlka mě upřímně rozesmála... to bylo tak špatné až to bylo vtipné. A takových perel tam bylo více, třeba to neustálé odrážení od stěn když utíkali...Chjo... Pesánci byli překrásní. Takže už jenom protože se tam objevili, má tento film plusové body. Jinak celé mi to přišlo takové utahané. a i když to nebyl předlouhý film, měl takové hluché místa, které byly prostě zbytečné. Hlavní love story celkově nefungovala,taková bez jiskry. Ono celkově to bylo takové mdlé.Ale jako námět to byl poměrně dobrý, akorát se to tak trochu nepovedlo. ()

DK197

Film o vlkodlacích a dvou zamilovaných, co by neměli být spolu. Zdánlivě něco, co už tu bylo milionkrát. Jenže v tomhle případě mi to přijde o moc lépe a střídměji natočené, než veškeré teen počiny na podobné téma. Oceňuji nepřeslazenost, dějovou linku i herecké obsazení. ()

flouny8 odpad!

A je to tady, konečně film, který si svou debilitou a hereckými výkony může měřit se stmíváním. Gratulace. ()

Ammit

Konečně koukáme na živá zvířata místo zbastlených uslintaných počítačových monster! Příběh - průměrná romanťárna, postavy - černobílé, jednoduché, kamera - amatérská, místy rozklepaná, triky - na co byly peníze, to je, na druhou stranu - na Agnes Bruckner i Hugha Dancyho se dobře kouká, českoslovenští vlčáci jsou fajn a na mini-budget se s tím vypořádali dobře. ()

xxxLussyxxx

První půlka filmu taková nudnější, ale pak se to konečně rozjelo a byl to mazec! Žádná hluchá místa konečně, nenutilo mě to vypnout... Paráda, kdyby film zkrátili, bylo by to asi lepší, taková hodinka by úplně stačila a konec mohl být trochu lepší, ale byla jsem v celku spokojená. Horor to teda nebyl, z vražd neukázali prakticky nic. Pěkná oddychová romantika s vlky místy nabitá akcí. ()

Benilta

Strašidelný horor, který vůbec nevystraší a svou hloupostí jen diváka urazí a režisérku poskvrní. Více nic a nikdy více :) ()

Naty94

Líbí se mi nápad, že se lidé mění ve vlky a ne v nějaké ohavné stvůry jménem vlkodlaci. Celý dojem ovšem kazí nudný děj. ()

maat.re

Mně osobně tyto filmy zatím neomrzely. Líbí se mi a názory ostatních to moc nezmění. Byly tam celkem povedé triky v přeměnách do vlků. Byla vidět ta nadřazenost jako ve smečce. Herci byli minimálně průměrní. jistá podonost s Underworldem se, ale popřít nedá. Jinak příjemný film pro odpoledne, i když to asi nebylo úplně plánované na tenhle denní čas. ()

YNWA

Musím přiznat, že tento film mě dosti zklamal, a to především proto, že jsem očekával asi dost. Osobně jsem fanouškem filmů s tématikou vlkodlaků či upírů, ale tohle jsem opravdu nečekal. Scénář a dialogy filmu jsou na úrovni filmu pro děti. Kopie příběhu Underworldu je tu víc než patrná, což nemůžu a ani nevydejchám. Přesto tři hvězdy. Jedna za Bukurešťské uličky, jedna za více než sympatickou Agnes Bruckner a jedna za použití živých vlků při natáčení. Jinak velké zklamání ()

Cristina

Film,ve kterém není nic nového.Kolik už toho bylo natočeno o vlkodlacích,upírech a dalších...Ani výkon herečky mě nějak neuchvátil. ()

Saran

Stmívání jsem neviděl, ale něco o něm mám načteno, a toto mi připadá jako takové Stmívání naruby a trochu drsnější. A nemám zájem to vidět někdy znova. ()

dboshj

Tak nějak mi ten film nikam nezapadá. Trocha romantiky, trocha akce, trocha hororu. A pak taky jen trocha hereckých výkonů, trocha výpravy, kamery nebo třeba dobré hudby. Celkově tedy můžu dát jenom trochu hvězdiček, spíše 3,5 z 10. ()

ASSteroid

Jak se tak dívám po komentářích, jsem asi jedním z mála, kterým se tento film líbil. Podle mě je skvělé, že jsou tu i filmy o vlkodlacích, které je neberou jako příšery, ale jako něco vzácného, čím by chtěl být téměř každý. Samozřejmě se nejedná o film pro fanoušky vlkodlaků, kteří mají za úkol ve filmu prolít, co nejvíce krve, ale jedná se o film spíš pro ty, kteří chtějí získat nový pohled na tuto tématiku. Velké plus u mě má prostředí filmu, protože to se mi velice líbilo. Jinak jedna hvězda dolů, protože děj je poněkud předvídatelný.. ()

LeaFF

kdo by nechtěl být Rougarou po skouknutí téhle fantasy pecky! příběh rozhodně nenudí. naprosto boží efekty při přeměně ve vlky! vůbec celkově ta celá vlčí komunita je zajímavá a ten pozdrav vůdci.. (palec nahoru) ()

Jennifer600

Upřímně, těšila jsem se na akci, na trochu drama a na horor, ale přišlo mi to jako romantický příběh nějakýho mladíka a holky která patří do vlčí rodiny. Nic víc sem od toho nedostala, max pěkní vlci no, na ty se dalo koukat a taky na tu herečku. ToŤ vše. ()