Před deseti lety zavraždila skupina krvežíznivých mužů rodinu malé holčičky. Vivian se podařilo utéct do lesa a proměnit se tak, že jí lovci nebudou schopni nikdy najít. Stal se z ní vlk. Po těch letech je stále na útěku. Žije v relativně bezpečném Bukurešti. Kde přes den prodává v obchodě s čokoládou a noci tráví ve společnosti svých bližních – vlkodlaků. Jednoho večera se jí připlete do cesty Aiden, který se snaží zkoumat bukurešťské podsvětí. Oba se do sebe zamilují, ale v cestě jim stojí nejen Vivianiny zvířecí pudy, ale i Gabriel (Olivier Martinez), vůdce smečky vlkodlaků. Gabriel si vybral Vivian jako svou další nevěstu a Aiden se má stát další obětí vlkodlaků. (oficiální text distributora)

haWranka

Víte co je smutný? Když je hlavní hrdinka filmu naprosto nezajímavá, vlastně nám všem může být ukradená. Smutnější je, když je hlavní hrdina grázlík v tom špatným slova smyslu, kterýho byste taky rádi oddělali. A co je nejsmutnější? Když jedinej sympaťák je hlavní záporák - s nikým jiným se totiž ztotožnit prostě nemůžete. Ovšem moc se mi líbila ta přehlídka vlků, jsou to nádherný zvířata. ()

E lan

Zpočátku nadějný začátek později končí blbým příběhem, slabými hereckými výkony a přílišnou samolibou koncentrací na vlčí záběry a jejich (případnou triky nezkomolenou) ladnost. Druhá polovina filmu je vysloveně nuda, konec je pak za trest... ()

Wyrdas

Vlkodlačí fantasy pojatá tak trochu hodně jinak! Nepatřím k těm, kteří film odsoudí proto, že si klestí svou vlastní cestičku, spíš naopak. Takže k filmu. Jedná se o klasickou (a dnes už i ohranou) zápletku, kdy se člověk zamiluje do vlkodlačice. A samozřejmě její smečka z toho není dvakrát šťastná. Nejedná se zrovna o akční film, spíš jde o romantické fantasy, které se pozvolna, hodně pozvolna otevírá lehké akci. Upřímně jsem přesvědčený, že jde o mnohem lepší snímek než je Twilight a protože je tu dost lidí zbytečně podhodnocuje, tak já jednu hvězdu přidám. Čili poctivé dvě plus jedna s odřenýma ušima navíc. ()

Tythan

Líbil se mi jak celý příběh, tak výkon herců, hudba a akční scény. Je to taková blbůstka, smíchaná s romantikou a láskou ale i napínavostí. Líbí se mi konec, mám ráda, když mi poslední věty, nabo třeba jen záběry zvednou náladu, nebo mě třeba jen přinutí se pousmát a zapřemýšlet o pokračování cesty herců a celého příběhu. ()

KdG

Absolutně zbytečný film. Když pominu že v Bukurešti se podle tvůrců mluví a píše anglicky. (anglické názvy obchodů, cedule na plotu), tak to bylo celé laciné včetně efektů. Herci to hrajou velmi průměrně a film postrádá dramatičnost. Srovnávání s underworldem není na místě, tohle je slabý odvar. Jo a co mě uniklo je důvod názvu filmu, kde je scéna s čokoládou pouze jedna a pro děj nepodstatná. ()

casef

Určitě to není horor. Je to příjemný romantický film se sympatickou ústřední dvojicí a pěkným příběhem, kdy se hlavní hrdinka (vlkodlak) zamiluje do člověka a poté půjde proti svým. ()

Sundance.cz

Mě tento film neurazil, ani nepotěšil. Znova ho vidět nemusím. Ve filmu není nic neočekávaného. Na druhou stranu nebylo to ani moc nudné. Prostě takový průměrný film o skákajících "pololidech" a jejich těžkému začlenění do převažující společnosti se špetkou romantiky. ()

Magoor odpad!

Opravdu jsem se u tohoto filmu smál. Ale bohužel ne proto, že by to bylo vtipné, ale jak to bylo blbé. ()

Shanen29

Mám rád tyto fantasy pohádečky na odpolední siesty,obrazově dobře udělané a trikové proměny ve vlky zvládnuté celkem fajn. ()

Pochtli

Tenhle film je směsí akce, romantiky a fantasy. Narozdíl od většiny zde hodnotících se mi film celkem líbil a rozhodně si nezaslouží odpad.. PS: Nevím jak Dannysek4U zrovna přišel na upíry - kdoví, na co se to vlastně koukal:o) ()

Quendi

Chvilku to vypadalo zajímavě, pak to bylo spíš hloupé. Něco mezi Underworldem a Stmíváním, se stejně divnými postavami a herci. Ta první honicí scéna, kde se všichni mění na vlky se nicméně docela povedla. Připomínalo mi to National Geographic:) Vlci jsou prima zvířata. ()

JajinkaBec

Mě se tenhle kousek líbil. Sice jsem dost dlouho měla pocit, že pořád na něco čekám, ale nakonec zmizel... Underworld jsem zatím neměla možnost vidět, ale mimoděk jsem si vzpomněla spíš na Stmívání - tohle je ta verze "nic pro děvčátka". Na jednu stranu mi tam možná chybělo určité vyznání, ale někdo by mohl klidně říct, že to aspoň nebylo ukecané a něco se dělo. Každopádně se musím přiznat, že minimálně jedna hvězdička z mého hodnocení patří Hughu Dancymu :-) ()

Pitryx odpad!

Tak tyhle krávoviny mám nejradši. Celý film se jen kecá, akce skoro žádná, zato filosofických žvástů jako naseto. Snímek nemá švih ani napětí, mimo občasného honu na člověka. Trikový záběr v podstatě jen jeden. Ani tematicky mne to nějak nebere. Takže v celkovém kontextu jde o blbinu první třídy. Hluboce podprůměrný snímek s pitomým koncem. ČT1 27032010 8915/9611 ()

WolfIssen

Jsou typy filmů, které jsou obstojné příběhem a některé jejich části nejsou tak špatné, jak by se zdálo, a Blood and chocolate je jedním z nich. Jako romance určitě lepší než Twilight od druhého dílu dále, ale jako atmosférická fantasy o okultních bytostech to třeba na Underworld zdaleka nemá a nepomůžou tomu ani ledabyle odfláknuté parkourové skoky a freeruny (pokud se to tak dá ovšem nazvat) ani banda nesympatických vlkodlaků pracujících ve stáčírně absinthu, kterémuž to alkoholu po nocích na párty holdují :-) 50% ()

Miloško

Toto dielo nemá nič spoločné s Underworldom, možno sa snaží navodit podobnú atmosféru, ale absolútne sa mu to nedarí. Úbohé herecké výkony,príbeh,triky,atmosféra... To všetko je o ničom. Nechápem načo takéto filmy idú do kín, ked dalšie dobré diela z naších kín nevidno.[DVD] ()

jokerik

Za pěkněj obrázek s vlkama, jenž se tam objevil asi tak dvakrát v záběru! Není to škoda točit takovýto filmy? Osobně lituju těch 50 kaček vyhozenejch :( Film naprosto postrádající tu stopro-krví nasáklou atmosféru upíro-vlkodalších bijáků - i z Dráculovinek jsem cítila víc toho "krvežíznictví" !!! A k těm vlkodlakům? To už je doopravdy líp zvládnul Alfonso Cuaron v HP trojce!!! Ať žije Lupin!!!Ble... ()

Idealista

Bude to znít divně ale i přesto že je snímek celkem mizerně natočený tak mě se líbil a klidně jej můžu vidět více krát . Rozhodně jsem se bavil víc než u Underworldu či Stmívání ( nezaslouženě se z nich stali hity ) . Jsou zde mizerní herci ale ani jeden z nich nevyčnívá a to v tomto případě je jen dobře . Příběh vzkrádá Romea a Julii jen škoda že nekončí smrti těch dvou. První půl hodinu se to vleče a pak to krásně uteče , a najdou se zde i napinavé scény . Spracování je prostě ultra béčkové . ()

Snapphanar

V dnešní době příběhy o upírech a vlkodlacích díky lidem jako jsou především Stephenie Mayer, nebo jí stylem podobní Lisa Jane Smith, Richelle Mead a mnoha dalším vysloužili u většiny lidí označení, při vší slušnosti, komerčního (nejen literárního) odpadu pro oblbnutí náctiletých "nenynek". A však i mezi touto hordou dvoumetrových chlupatých šlachovitých příšer nazývaných vlkodlaky (a upíry blýskavějšími než sama discokoule - o jejich pochybné orientaci a metrosexualitě ani nemluvě) se najde příběh, který má hlavu i patu a stojí za zhlédnutí... A nejen to. Blood & Chocolate patří jistě mezi mé oblíbené...... ()