Účastník ilegálních pouličních závodů Sean Boswell se po problémech s policií snaží začít nový život na opačném konci světa. Žádná auta, žádné závodění, je to jeho poslední šance. Ale ani v rozblikaném Tokiu se nechová jako vzorný student střední školy, i když to po něm jeho otec vyžaduje. Pronikne do světa drifterů, vyznavačů speciální automobilové disciplíny, kterou charakterizuje kouř z pálících se pneumatik. A problémy, jaké měl doma, jsou zpátky a bohužel několikanásobně větší. Cena za prohru v souboji s tokijským šampiónem v driftu, který má navíc vazby na japonskou mafii, je příliš vysoká. A podtrhuje ji fakt, že se Sean zakoukal do jeho přítelkyně. V tokijských ulicích bude brzy pořádně horko... (TV Nova)

Cracker

Neviem, čím to je ale tento film mi ostal v pamäti ešte asi mesiac potom čo som ho videl. Zvažoval som zvýšiť hodnotenie ale potom mi to došlo. AUTÁ a ŽENY!! :) ()

martinez.

Zrekapitulujme si kvalitativní vývoj této série. První díl, dobrý film na letní večer k pivu, popkornu a kamarádům. Správná atmosféra, Amerika, rychlé auta, pěkné ženy (a hlavně Jordana Brewster) a dva týpci - Vin Diesel a Paul Walker. Druhý díl, Vin Diesel chybí, Jordanu nahrazuje Eva Mendes (tedy žádný sestup na kvalitě:), fajn hudba, ale trochu vykrádání a spousta stupidity a klišé. A Tokijská jízda, to je vám panečku věc, spíš by se to mělo jmenovat masochistická jízda. Hlavní postava měkejš, hlavní holka nepěkná Peruánka s hranatou hlavou, kamarád hlavní postavy trapný, rukama věčně rozhazující afroameričan (i když Morgan Freeman říká, že už klidně můžeme užívat výrazu 'černoch'), hlavní záporák Asiat, který za celých 100 minut nepředvedl jiný výraz než ten ultratrapný. Jedno plus za legendu Sonny Chiba v roli charismatického Yakuzaka. Přenesení děje do Japonska, Tokia mi taky nedělalo žádný problém. Ale ty drifty už áno. Je to nudná atrakce a kameraman se střihačem moc chlastali. Nějaká dramatická linie otec-syn nebo syn-záporák-holka samozřejmě nic. Hudba občas pobavila. Vin Diesel na konci spíš nasral než uspokojil. Lepší 1*. ()

hefoo

Ja sériu Fast and Furious žeriem a tento diel sa mi moc páčil, doporučujem tým, ktorí majú radi autá a kočky a dokonca skvelo sadla rola Sonnymu Chibou aka boss mafie. 90% ()

Seti

Han je jediné větší pozitivum, které tenhle díl Fast and the Furious vyprodukoval. Jsem rád, že si to uvědomili i tvůrci pokračování (Justin Lin), protože si vážně nedokážu představit, že by se po de janeirských favelách proháněl ten Forrest Gump, co tu ztvárnil hlavní roli. ()

iXtr3m3

Síce prešlap s absenciou ktorejkoľvek zo starých postáv, ale stále zábavnejší ako o 8 rokov novší NFS. Cameo Torreta potešilo a to človek ešte nevedel, čo z toho nakoniec vzíde... Ale ako optimista, zasa vidím vytvorenie novej postavy do celého FF sveta a to Hana. Ćíňankovia síce sopliaci rovnako ako hlavný hrdina, Hobbs by si ich dal na raňajky a bratia Shawovci ani nehovorím... :) 68% ()

Loki_Six

"I have money, it's trust and character I need around me. You know, who you choose to be around you lets you know who you are. One car in exchange for knowing what a man's made of? That's a price I can live with." ()

HiddenDragon

Divny a slaby dil. Z prvnich dvou FF vpodstate nezustal kamen na kameni. Misto poldu a zavodaku je tu parta teenageru a neco jako Yakuza. Proc? Nevim. Proste chteli zmenit prostredi a dostat do deje vice Nissanu :) Zcela novy ansambl a zcela nova lokace - Tokio. Zustava tuning a spousta cool aut. To jedine je na tomhle dilu zajimave a drift sceny lahodi oku, i kdyz nekdy pusobi hodne videoherne. Ostatne ve stejnem roce vydany Need for Speed Carbon nema k tomuto FF3 daleko. Prostredi betonove dzungle, kde jsou vsichni neskutecne "nahnacani" je divacky celkem zajimave, zvlast kdyz se do toho rozjede nejaky ten zavod. Bohuzel hlavni role je bida a castingovemu agentovi bych premie nedal. Naprosto nesympaticky L. Black (24) s usmevem jak z Jedlickova ustavu hraje cca 17leteho Amika, ktery vpodstate pohrda vsemi regulemi a bere ho jen zavodeni. Je mu sice realne 24, ale vypada starsi, nebo spis jak retard. Vyberte si. Kazdopadne mu toho stredoskolaka absolutne divak nezere. Jeho filmovy charakter si o sobe a svem zavodnim skillu mysli az prilis a v driftujicim Tokiu, kam se pristehuje, je totalnim noobem. Dej tak spise nez FF pripomina Karate Kid, protoze se ho ujme sikovnej Japonec, kterej ho vsechno nauci. Na zbrane sice taky dojde, ale jen vyjimecne. Mix drsnych Japonciku z Yakuzy a driftujicich stredoskolaku proste nepusobi verohodne. Ale tak nikdy jsem v Tokiu nebyl, urcite tam bohata mladez bude. Presto je tento snimek dejove i postavami fakt hodne mimo misu (serii) a nezachrani to ani male prekvapko pred zaverecnymi titulky. ()

Balu...

Viděl sem už hodně filmů ale tohle zas po čase byla ta pravá "xp".. =) Krystalický koncentrát nudné naivity spolu s naprosto otřesným hlavním hrdinou; kterému herectví je blízce jako číňanovi vepřo-knedlo-zelo. Auta sou sice super ale kdybych se chtěl dívat jen na ně, pustím si v neděli dopoledne Prima Jízdu. Film tak přinesl jen očekávané zjistění, že i v japonsku sou slečny ´co by se daly´ a že pokračování pokračování málokdy skončí byť jen na průměru. ()

Milan25

Standardně průměrný film spíše k oddechu. Zábava je to celkem slušná, jediné co mě trochu rozčilovalo, bylo, že se japončíci mezi s sebou bavili anglicky - nevidím jediný důvod proč by tak v Japonsku měli činit.... snad jen proto, že jsou američani líní číst titulky. Vypíchl bych ještě jednu věc, a sice, že do hlavní role mohli vybrat mladšího herce, kterému by se dalo uvěřit, že je mu opravdu sedmnáct a ne pětadvacet, nebo měla být postava hlavního hrdiny prostě starší. A na konci bych spíše uvítal Paula Walkera než Vina Diesela :) ()

xmozek

Jelikož jsem "motoristický fanda" tak jedna hvězdička je jenom za ty auta a řidičké umění. Další hvězdičku dávám za hudbu. Ačkoliv tento styl zrovna nepatří mezi mé oblíbené, krásně dokresluje atmosféru nelegálních závodů. Dalši hvězdička je za příběh, herecké výkony a režiji. Víc než jendu hvězdičku dohromady si to ani nezaslouží. A poslední hvězdička je za filmařské triky. Sečteno podtrženo příjemný kousek na ošklivé odpoledne. Ale nic víc než jen pěkné auta a ženy od toho nečekejte. Nebýt fanda do aut a motorek asi ten film dostane 2-3 hvězdičky. ()

MareT.

Rozhodně lepší než druhý díl, ale pořád jen auta a holky s dobrou hudbou. Někdy to stačí, ale když už je to potřetí, tak už i nudí. ()

cab

Driftovani je etektni a prinasi do cele serie svezi vanek. I kdyz si uprimne myslim, ze (Lucas Black) se minul povolanim, zde ustal predepsanou roli na sledovatelne urovni. 60% ()

AdamesWWE

[6.5/10] Tokijská jazda je dobrá jazda. Justin Lin ako režisér zvolil nové prostredie, Tokio, čo je trošku zmena, väčšina hercov je v tomto filme ale dosť slabých, ani nie ich výkony, ale nevypracované charaktery ich zhadzujú na nižšiu úroveň. Hlavný hrdina ktorého stvárnil Lucas Black je málo ambiciózny a aj sympatický, hlavný záporák podal štandartný no neoslnujúci výkon. Najviac sa mi páčil Sung Kang. Automobilových pretekov tu je málo, film sa zameriava skôr na dej ktorý je sám o sebe dosť priemerný a ani nieje nejak extra dobre natočený, je tu bohužial aj zopár zbytočných dialógv. Záverečná drift-akcia bola celkom zručne natočená, ale to nič nemení na tom, že tretie pokračovanie je slabšie a hlavne oproti predchádzajúcim častiam je to pokles kvality, ale nasledujúce časti sú o niečo lepšie. Napriek všetkým negatívam ktoré film má, ho hodnotím po rokoch ako čoraz lepší, lebo každé jedno pozretie ma pobaví a hlavne legendárny HAN je skvelý. ()

Paity odpad!

Když jsem říkal, že předchozí díl byl škvár, netušil jsem, že přijde něco jako škvár na druhou. Ale Hollywood dokáže překvapit, takže jsme si dali další zákusek v podobě Tokijské jízdy, ze které se zaradovali hlavně výrobci pneumatik. ()

Gogo333

Poslední díl v sérii, kde jde ještě o auta. Potom se série vydala akční cestou a priority jsou jinde. Herecké obsazení sympatické, teda kromě "Kena" na začátku. Hudba perfektní. A to hlavní: auta a že je na co koukat. Pěkné vytuněné káry a samozřejmě nesmí chybět závody s nimi. Jako bonus tu máme nádherné slečny. Změna z USA na Japonsko mi vůbec nevadila, ba právě naopak ale to asi bude tím, že Japonsko patří mezi moje oblíbené země. Celkově to je pro mě nejoblíbenější a nejzábavnější díl ze série. ()

Norino12

Z môjho pohľadu asi najslabší diel tejto série ale aj napriek tomu som bol spokojný :) mne osobne nesadla zmena z pôvodnej skvelo zabehnutej partie na inú skupinu ľudí. Aj keď ženy tam boli fakt nádherné o tom niet pochýb. Všetky klasické Japonské vozidlá, ktoré patria medzi špičku určite potešili všetkých automobilových nadšencov. Som rád, že aspoň teraz v posledných dieloch sa snažia Tokyo Drift začleniť do série aby to dávalo fanúšikom aspoň nejaký zmysel. ()

Spin-off Rychle a zběsile má záporáka

Spin-off Rychle a zběsile má záporáka

06.07.2018

Speciální agent Luke Hobbs (Dwayne Johnson) a Deckard Shaw (Jason Statham) ze série Rychle a zběsile se již příští rok objeví ve vlastním spin-offu oficiálně nazvaném Hobbs and Shaw. Chystaný akčňák… (více)

Singerovy fazole, Highlander pro dorostence

Singerovy fazole, Highlander pro dorostence

24.09.2009

Dvakrát fantasy, pokaždé jinak. A podle jmen režisérů i v různorodé kvalitě. Bryan Singer v poslední době zvažoval několik zajímavých projektů, nakonec ale podepsal smlouvu na fantasy Jack the Giant… (více)

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (více)

Vydatné herecké posily...

Vydatné herecké posily...

05.10.2007

...dostalo hned několik filmových projektů, o nichž už ČSFD obšírněji informovala. Začněme hrdinskou fantasy na motivy příběhů Conanova otce Roberta E. Howarda Solomon Kane, kterou britský režisér… (více)