poster

Vetřelci vs. Predátor 2

 • USA

  Aliens vs. Predator: Requiem

 • Slovensko

  Votrelci vs. Predátor 2

 • Velká Británie

  Aliens vs. Predator: Requiem

Akční / Sci-Fi / Horor / Thriller

USA, 2007, 97 min (Director's cut: 102 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • M.a.t.t.
  ***

  O dosť zabavnejšie pokračovanie ako Andersonov pokus, aj keď ťažko povedať, či aj lepší film. Oveľa viac ako v podstate plytký dej a nezaujímavé postavy ma vytáčala občasná neprehľadnosť akčných scén, lenže i tak je dvojka o dosť šťavnatejšia a vďaka nabitému soundtracku Briana Tylera funguje aj v slabších momentoch. A okrem toho, čo tam po nezaujímavých ľuďských charakteroch, keď tu máme predátora Wolfa...(1.2.2008)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Brian Tyler: 1. Aliens Vs. Predator - Requiem - Brian Tyler ,2. Opening Titles ,3. Decimation Proclamation ,4. Requiem Epilogue ,5. National Guard Part 1 ,6. National Guard Part 2 ,7. Taking Sides ,8. Predicide ,9. Kelly Returns Home ,10. Coprocloakia ,11. Power Struggle ,12. Skinned And Hanged ,13. Down To Earth ,14. Predator Arrival ,15. Special Delivery ,16. Alien Awakening ,17. Striptease ,18. Buddy's New Buddy ,19. Searching The Poolhouse ,20. Gutless And Autosurgiosis ,(13.5.2011)

 • petero
  odpad!

  Tak ako ma Rambo potešil tak ma AVPR na plnej čiare sklamal a jediný pocit zadosťučinenia mi prichádza napáliť mu odpad! pretože čo i len jedna hviezdička by bola vzhľadom k Andersonovmu AVP (**) nespravodlivá. __ Začiatok vo vesmíre je najlepší, v lese to bolo tiež v pohode ale ako náhle padla tma a dej sa preniesol z kanála do mestečka už sa na to nedalo pozerať. __ Triky sú fajn, postavy Alienov a Predátora sú zmáknuté perfektne a výborná je i hudba ale tým to hasne. Béčková réžia, absencia scenára a hercov bez charizmy v neprehľadnom a totálne nezáživnom príbehu a bez jedinej scénky po ktorej by som si bol povedal že toto bolo dobré ako bol skok facehuggera v spomalenom zábere alebo bitka aliena s predátorom v rozpadávajúcej sa miestnosti z AVP, tu nehrozí a dej smeruje k vopred jasnému záveru. Film ničím neprekvapí, ničím nezaujme je totálne zbytočný, nudný a neuveriteľne ma nasral pretože stret týchto dvoch príšer sa tentoraz absolútne minul účinku. __ Skrátka zaradenie tejto série na Zem a hlavne do súčastnosti medzi obyčajných ľudí riešiacich svoje bežné pozemské trable nie je dobrý nápad. Túto sériu treba vystreliť niekde ďaleko do budúcnosti a ešte ďalej do vesmíru a nasadiť proti nim drsných vesmírnych mariňákov nech to má aspoň atmosféru a aký taký nádych AvP univerza.(5.2.2008)

 • Lavran
  ***

  Nefilmovci, kteří snad viděli všechny Vetřelce a Predátory stokrát popředu i pozpátku, se to toho opřeli správně od podlahy a stejně bohapustě jako Anderson všechno po podlaze rozmydlili. Sice ne tak důkladně, ale na další veselý cross-úlet bez duše to plně dostačuje. Predátor jako vždy výrazně ruluje celým filmem, vetřelci tvoří jen fašírku na odstřel, predalien (v roli vůdce smečky) je zcela do počtu a lidský faktor je omezen na natvrdlé průpovídky a ucházející splatter úmrtí. Holt velká škoda, protože nějaká ta atmosféra se z toho vykřesat povedla, Tylerova hudba je vysoce nadstandardní a táhne kdejakou zpackanou koláž (nezaslouženě), popelnicové akce je také požehnaně a dost zběsile to odsýpá. A jeden se u toho ještě vrchovatě nasměje._____Nejvíc jsem se řezal u finální scény a vůbec těch několika málo záběrů s plukovníkem "Nesrat se s tim, atomovku na ně!". :) 2,5*(20.7.2008)

 • Shit
  ***

  Pravda je, že první hodinku je fakt docela težký přetrpět. Když pominu, že postavy sou fakt dementní a scénář je nehorázně zmatenej, tak je dost težký přetrpět retardovanou sestříhanost, kdy člověk ani pořádně neví, co za postavu se to zase objevilo a přitom se chová jako by tam byla od začátku a všichni jí znaj, krom toho děj dost debilně skáče ze scény na scénu úplně bezmyšlenkovitě a pak je to takový neucelený a člověk se do toho pořád nemůže dostat. Nicméně, když se tohle tak nějak překlene a seznámí se více méně s hlavníma postavama, tak pak začne správnej masakr, kdy všechny tři rasy bitkaří mezi sebou a je jim úplně jedno koho dřív sejmou, hlavně že to lítá a všude je krev a sliz. Taky potěší, že režiséři zakomponovali jak hudbu, tak pár scénovejch odkazů na původního predátora.(31.1.2008)

 • - V původní verzi scénáře, měla být divákům poprvé představena domovská planeta vetřelců. Dokonce vznikly i nákresy. Nakonec ale z nápadu sešlo. (cariada)

 • - Na "Zlatých malinách" byl film Vetřelci vs Predátor 2 nominován hned dvakrát. Za nejhorší pokračování a za nejhorší rádobyhoror. (messiah)

 • - První rozhodnutí, které s určitostí padlo, bylo, že film bude mít vysoký Rating R. Producenti se totiž domnívali, že přílišná "měkkost" je jediný problém předchozího dílu. Důsledkem úmyslného zvýšení minimální věkové přístupnosti filmu byla například scéna, kdy se vetřelec vyklube z dítětě. (cariada)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace