poster

Vetřelci vs. Predátor 2

 • USA

  Aliens vs. Predator: Requiem

 • Slovensko

  Votrelci vs. Predátor 2

 • Velká Británie

  Aliens vs. Predator: Requiem

Akční / Sci-Fi / Horor / Thriller

USA, 2007, 97 min (Director's cut: 102 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • petero
  odpad!

  Tak ako ma Rambo potešil tak ma AVPR na plnej čiare sklamal a jediný pocit zadosťučinenia mi prichádza napáliť mu odpad! pretože čo i len jedna hviezdička by bola vzhľadom k Andersonovmu AVP (**) nespravodlivá. __ Začiatok vo vesmíre je najlepší, v lese to bolo tiež v pohode ale ako náhle padla tma a dej sa preniesol z kanála do mestečka už sa na to nedalo pozerať. __ Triky sú fajn, postavy Alienov a Predátora sú zmáknuté perfektne a výborná je i hudba ale tým to hasne. Béčková réžia, absencia scenára a hercov bez charizmy v neprehľadnom a totálne nezáživnom príbehu a bez jedinej scénky po ktorej by som si bol povedal že toto bolo dobré ako bol skok facehuggera v spomalenom zábere alebo bitka aliena s predátorom v rozpadávajúcej sa miestnosti z AVP, tu nehrozí a dej smeruje k vopred jasnému záveru. Film ničím neprekvapí, ničím nezaujme je totálne zbytočný, nudný a neuveriteľne ma nasral pretože stret týchto dvoch príšer sa tentoraz absolútne minul účinku. __ Skrátka zaradenie tejto série na Zem a hlavne do súčastnosti medzi obyčajných ľudí riešiacich svoje bežné pozemské trable nie je dobrý nápad. Túto sériu treba vystreliť niekde ďaleko do budúcnosti a ešte ďalej do vesmíru a nasadiť proti nim drsných vesmírnych mariňákov nech to má aspoň atmosféru a aký taký nádych AvP univerza.(5.2.2008)

 • Isherwood
  *

  Co mi na téhle crossoverové sérii vadí nejvíce je fakt, že ze dvou ikon hororové sci-fi vytřískali tvůrci duši a zbyl pouze marketingový produkt. Načančaný a zabalený tak, aby přitáhnul masy, a vykastrovaný natolik, aby to bolelo všechny, které táhnou k sériím sebemenší sympatie. Straussové dokonale pochopili zadaný úkol, ale při koukání na jednotlivé díly nepochopili ani jeden. Takže se vezou na vlně citací (ponejvíce Camerona), které prokládají módními kličkami mezi hranicemi korektnosti (mrtvé děti i těhotné ženy, zajímavý kill-list). Výsledek je nechtěné béčko, kterému kraluje… Predátor. Jeho suverénní lovecké instinky baví stejnou měrou, jakou byli Vetřelci degradováni do rolí postradatelného hmyzu. Řekl bych, že děcka to pobaví, ale můj třináctiletý brácha zkonstatoval, že lepší by bylo zadaptovat hru, než vytvářet takovýhle… shit (dodal jsem).(8.8.2009)

 • Dudek
  *

  Po nějaké chvilce přemýšlení musím smutně napsat, že AVP2 rozhodně není akčním filmem roku jak jsem po nadšeneckém traileru čekal. FIlm je jasným důkazem, že velký fanoušek se automaticky nerovná dobrému režisérovi, přesto však chlapci mají pár příjemných es v rukávu a v několika momentech se jim daří příjemně citovat (nebo jen uboze vykrádat?) známé klasiky kinematografie. Přesto však snímek zklame v místech, kde měla být jeho největší síla. Samotných soubojích, kterým prostě alespoň ta minimální filmařská zručnost chybí. Škoda že počáteční nakročení k béčkovitosti toho nejhlubšího zrna již brzy vezme za své, přesně v ten moment, kdy se tvůrci začnou snažit o přílišnou velkolepost. Děj není příliš nabušený a základní dějová linie nemá co nabídnout. Díky za to. Tento fakt spolu s krátkou stopáži zařídí alespoň jednu pozitivní věc, snímek se odvleče velmi brzy a vcelku rychle. Vetřelci vs Predátor 2 jsou ve své podstatě lepší než předchozí díl, ale snaží se působit až příliš nabouchaným dojmem, což kazí výsledný efekt. V několika místech ale nechybí humor, což se chválí. Velký problém jsem měl hlavně s herci, protože to co předvádí se nedá ani nazvat špatnými výkony. Přesto se však těším až se na film znovu podívám, očekávám, že v teple domova si tuto podívanou užiji mnohem více.(22.12.2007)

 • Cervenak
  *

  Nehorázna sračka. Kreténsky scenár (bez preháňania - toto by som vymyslel a napísal za jednu 8-hodinovú šichtu za počítačom), impotentná réžia a katastrofálny strih. Hodina filmu sa odohráva v tme a daždi a je to tak zle nasvietený a neprehľadne zostrihaný chaos, že budete režiséra jednotky P. Andersona považovať za dôstojného nástupcu Scotta a Camerona. Kto ešte nevidel a teší sa na šťavnaté béčko: VŠETKY gore scény sú v necenzurovanom traileri a NIČ INÉ zaujímavé v tom filme nie je! Vlastne... ani tie gore scény nie sú zaujímavé, pretože sú to len mizerné digitálne efekty. Nechápem, prečo toto nešlo priamo na DVD.(3.1.2008)

 • Dan9K
  **

  Strašná sračka, po prvním dílu opět dehonestace mé nejoblíbenější série, ale překvapivá absence několika žánrových klišé, na které bych vsadil před zhlédnutím kotník a celkově lehká (ale nijak závratná) nekorektnost, mi neumožňuje dát menší hodnocení, i přesto, že jinak by to bylo skoro na odpad. I když ne...ten atomový hřib...žádný film s atomovkou nemůže být úplně špatný...(12.5.2009)

 • - Poprvé, kdy se vetřelec narodí z dítěte. (cariada)

 • - Neproběhlo žádné promítání pro novináře, což není běžné. (cariada)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 115. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace