Americké romantické drama vypráví o Natalii, studentce z dobré rodiny, do jejíhož světa vpadne tajemný Keith. Dívka podléhá jeho kouzlu, ale poté, co zmizí, odhalí temné tajemství. Americké romantické drama vypráví milostný příběh Natalie, která má všechno, po čem ostatní dívky touží - je skvělá studentka z dobré rodiny, hvězda atletiky a královna střední školy, do níž chodí. Od dětství každý její krok bedlivě střeží ambiciózní rodiče a zdá se, že do dívčiny budoucnosti nemůže nic zasáhnout. Jenže pak se objeví Keith, svobodomyslný, tajemný a problematický mladík, který nemá co ztratit. A i když Natalie rozumem ví, že by si ho měla držet od těla, srdci poručit nedokáže. Keith ji zatáhne do řady podivných dobrodružství a ona se stále víc snaží zjistit, kdo doopravdy je. Když mladík najednou zmizí, Nataliin svět se rozpadne. A poté, co odhalí jeho temné tajemství, se život dvojice jednou provždy změní. V režii Todda Kesslera hrají Elisabeth Harnoisová a Jesse McCartney. (oficiální text distributora)

JSSVLVKMK odpad!

Už od 10. minuty jsem si říkala, že je to blbost a že to asi nevydržím! V 30. minutě jsem si říkala, že s tím ztrácím čas, možná lepší vypnout a koukat na něco kvalitnějšího! V 60. minutě už to musela přerušit a dělat něco jiného! V posledních 20 minutách jsem se už jen modlila, nervózně přešlapovala a obviňovala se, že jsem tím trávila takovou dobu! Neskutečná blbost! Příběh nachlup stejný jako v Dlouhé cestě! Jenže tohle bylo ještě o 60% horší! Rádoby sladké! Přišlo mi to jako váza, kterou režisér hodil na zem a celý film je pouhým slepováním střepů! Nemá to šťávu, nemá to chuť, nudí to, nezajímavé, ohrané! Zkrátka jsem ráda, že už to skončilo a raději ten film dávejte ode mě hoooodně daleko!!! ()

cervicekcz

Zvláštní příběh s obyčejným romantickým vývojem. Proč holky přitahují zvláštní kluci? Prostě se nechtějí nudit, chtějí se smát nebo brečet. Chtějí dělat to, co ještě nikdy nedělaly, například „hrát bowling“. Dojetí se dostavilo, ale bowlingu jsem se upřímně usmívala ještě druhý den. ()

Isabelle

Jestli jsem si myslela, že Hvězdy nám nepřáli, jsou hodně silný, tak jsem se sekla...Tenhle film jsem viděla poprvé pár dní nazpátek a musím říct, že se rozhodně zařadil mezi ty co na mě hodně zapůsobili. Romanťárna dá se říct, že podobná všem ostatním, Jesse McCartney vypadá jako malej roztomilej klučík (přesně ten typ kluka, který nemám ráda) ale přece jenom mi nevadilo se na to koukat a vzalo mě to....Něčím to je jiný, ale nevím sama čím. Možná tím jak se celý film nakonec vyvrbí..hodně mě to překvapilo a vzalo. Rozhodně doporučuji ;) Jinak naprosto souhlasím s novotenem :) ()

stepma

Pro koho se takové filmy točí? Pro teenagery? Omg... Nesympatická Natalie, debilní příběh a ještě hloupější konec. ()

Broen

Když film začínal, čekala jsem nějaký pořádný drama, nějaký psyho. Třeba, že Keith je bývalý nájemní zabíják nebo těžký dealer drog, který utekl z nápravného zařízení. A ehjle. Ono si to tak nějak vláčně plynulo, bez nějakých emocí nebo výraznějších momentů. Jevilo se to jako obyčejné teenage jakože drama. Ovšem pak nastal zlom. Hudba mě naprosto pohltila a 100% umocňovala téměř průměrný děj. Poslední půlhodinku jsem napjatě sledovala, protože příběh nabral obrátek. Z obyčejného průměru se vyklubal silný příběh. ()

Euros odpad!

To snad ne...taková splaška má 76%?...nechápu nic. Trapný děj, nudný herci a vy tady o tom básníte, jakou to má hloubku a blablabla. Funny ()

Pattrick

Příjemné a tajemné drama o soucitu, porozumění a zjištění, že né každý má všechno. Obehraná písnička, která tu byla tolikrát a přesto je to takové krásně komorné a milé. Bod zlomu nastal ke konci, kdy už jsem si říkal, stane se něco, o co tady vůbec jde? Pak přišel ten mrazivý zásah a příjemný konec. Slušná podívaná, ale ke geniálnosti něco chybělo. ()

jvoza

Přesně ten film, na který mám občas náladu. S koncem který by ani neměl být jinak, protože potom by to zapadlo do škatulky romantických teens filmů. Představitel Keitha mi svým projevem trošku evokuje Lea di Capria, tak nevím jestli je to dobře nebo špatně. ()

Margotka

Na teenagerských filmech mi dosti vadí, že jsou přitažený za vlasy, postavený často hodně mimo realitu. Ne ovšem Keith. Je smutnou pravdou, že příběhy jako tento se na světě dějí (bohužel vlastní zkušenost), o to víc jsem vděčná, ja režisér látku pojal. Mám ráda herce, kteří umí dobře hrát. Mnohem víc ale oceňuju postavy, které jsou opravdu prožité, což se Elisabeth Harnois a Jessemu McCartneyovi povedlo. Moc krásný, moc smutný. Film, s táááááááááákhle velkým srdcem a tááááááááákovýmhle množstvím slziček na konci. 98% ()

rado3105

Zaciatok bol o nicom, zapletka o nicom. FIlm o nicom. Ale niektore okamihy boli nadherne. Pripomenu dnesnemu clovekovi ze az vtedy si uvedomi o co ide v zivote, ked sa dostava do krajnej situacie. Materialisticky svet stoji za hov.. a dokedy si to clovek neuvedomi tak dovtedy bude aj jeho zivot stat za hov...Pekne zobrazenie lasky dvoch ludi. Zaujimalo by ma ktory gen, resp. protein vyvolava ten pocit ked sa dvaja do seba buchnu, alebo ked objavite spriaznenu dusu. Rad by som bol na svete ked sa na to pride, ale tomu velku sancu nedavam, kedze info cloveka o sebe samom je velmi, velmi nizke. Despite the fact, ze vela ludi si mysli opak, ze dnesna medicina je na vrchole. Ale to je blbost, staci ked si clovek zisti uspesnost chemoterapie v porovnani s uspesnostou neliecenia, je to zvacsa rovnake percento. Ale zas je dobre ked na tom niekto zarobi. Niekedy staci okamih a clovek kompletne zmeni nazor. ()

Cool.Mila

Takovej opak filmu Walk to remember, tam divka spatneho kluka pozvedla vzhuru, tady spatny kluk stahnul hodnou holku dolu. Nektere sceny byly docela dobre, ale celkove ten film nemel cim tahnout a misty nudil, cekal jsem od toho vice. Skoda ()

Bada2302

Tento film bol veľmi pekné pohladenie po duši. Rozuzlenie nič prekvapujúce, ale to ako bol podaný, sympatické a dôveryhodné postavy, ten pocit na konci... To všetko z neho v mojich očiach robí film, ktorý si znovu raz pozriem. Veľmi pekný príbeh zo života. ()

CarlaBrunn

Plnohodnotne, kvalitne, melancholicke a romanticke zaroven. Todd Kessler sa v tomto pripade zameral na zivot mladuckych americkych teenagerov, podotykam protikladnych. Natalie je aktivna tenistka s vybornym prospechom, oblubena v kolektive, s jasnymi ambiciami do buducna, obklopena x kamaratmi (aj viacerymi partnermi). Jednym z nich je viac nez sympaticky Keith, zahadny chalan, samotar, ktory sa pri Natalie zrazu objavi na hodine chemie, odkedy sa to zacne pomaly pekne zamotavat... ()