Tomasso001

Jodie Foster podala dobrý výkon, bez něhož by vynikly všechny slabé stránky filmu. Ať už jeho slabší originalita, nebo pár scén, které by bylo nutně potřeba vypustit, nebo pozměnit. Trochu silnější průměr, ale čekal jsem víc.. ()

elle

Moc se mi to líbilo, ale....čím to je, že po pár měsících si z tak silného tématu pamatuju jen pár momentů, že Jodie hrala skvěle a že venčit psa nemusí být po setmění bezpečné ani ve dvou... ()

drederik

Závěry filmů jsou mnohdy kamenem úrazu a bohužel tady se to pro mě jen potvrdilo. Je to škoda, ale takový "happy end" se mi k tomu vůbec nehodil. Sice není zrovna košér hodnotit film podle posledních cca 10min, ale když mi to víceméně zkazí požitek z celého filmu, tak je to jako bych se radoval ze zápasu, který jsme prohráli v poslední desetiminutovce. Navíc se není pak co divit, že naši policisté nechají zdrhnout zločince typu Krejčíře, když to okoukají u svých zámořských kolegů ve filmech. ()

venison

Hodně dobrej thriller o nešťastné ženě, plné zášti, která se rozhodla vzít spravedlnost do vlastních rukou.. Jodie Foster absolutně nezklamala a Terrence Howard má celkem slušně našlápnuto na stejné role detektivů a la Denzel Washington (inteligentní, vnímavý policajt hraničící s genialitou). Konec se mi velmi líbil! Přesně si umím představit, že "kdyby to šlo", tak se zachovám stejně.. ()

rockwoman

Jaké pocity se odehrávají v křehké a citlivé ženě které před jejíma očima zabijí snoubence?Kam až je schopná zajít ve svém zoufalství a bolesti kterou se snaží skrývat před okolním světem?Jodie Foster v hlavní roli skvělě ztvárnila jak se člověk stane během jednoho osudného okamžiku někým jiným a už nikdy to nebude takový jako dříve.Konec příběhu hodně emoční a v mých očích spravedlivý. ()

anglanek

Prožít z poloviny to co ona,tak je člověk do smrti na antidepresivech, kapačkách a chlastu.Pani to tam kosí jak kuželky... ()

Antek

Mohlo by to klidně mít název třeba "Jodie začíná" a tvořit první část civilní comicsové trologie. Jodie Foster je výborná (jako vždycky) a Terrence Howard vytvořil jednoho z nejsympatičtějších detektivů, které jsem kdy na plátně viděl. A námitky o tom, že se nejedná o comicsový , ale o psychologický film? Koneckonců, Batman má taky svojí psychologii .. :-) ()

haj

Ženská a pro mě slabší verze Přání smrti (samozřejmě prvního dílu), která ani nezklamala, ani nepotěšila. Jodie Foster sice tradičně podává dobrý výkon, ale jinak jsem se nedočkal ničeho, co by mě donutilo dát nadprůměrný hodnocení. ()

faras

Nebylo to zlé, Jodie Foster se mi moc líbila, jak se pomalu měnila, ale musím dát jen tři*. Paul Kersey to prostě není. ()

hroubek

Tento snímek mě příjemně překvapil svojí syrovostí a poselstvím, že i z oběti se může stát lovec.Jodie Foster dokázal udělat z tohohle nadprůměrnou podívanou a je to prakticky její oneman show.Celý úvod slouží k tomu abysme se mohli dokonale s soucítit s hlavní hrdinkou baych chápali čím prochází,abychom pochopili proč se to všechno musí stát.Těmi to scénami si Neil Jordan získá naší pozornost a porozumění celého filmu.Jedinou obravskou vadou je celé finalé, které roztrhne auru syrovosti, která byla celý film. ()

JohnSmith

Přání smrti v sukni? Proč ne, ale nečekal bych že v tom bude hrát Fosterová, která mi byla celý film nesympatická. Poldové byli divní a celý to bylo takový slabý a o ničem. Prostě ohraná písnička, která nepřinesla nic nového. No a závěr fakt děs. ()

VanTom

Zdánlivě klasický "revenge" rámec především důkladně psychologicky prozkoumává nitro silné ženy po brutálním přepadení (a ubití snoubence), kterážto surová událost ji nenávratně změnila – vyprázdnila srdce a duši naplnila strachem. Díky skvělé Jodie Foster se na její bolest a pohnutky daří napojit, čemuž naopak nepomáhá žánrově bezzubý konec (završení pomsty). ()

Musak

Slabší odvárek The Boondock Saints, ale tématika vyvražďování záporňáků mimo meze zákona je pro mě celkem vděčný téma, takže za 3* ()

Ichabod

Mnohem lepší film o pomstě jak Death Sentence, který do svého finále dospěje mnohem chytřeji, jednodušeji a opravdověji. Jodie Foster člověk věří každou minutu a tak je sledování opravdu skvělým zážitkem, ačkoliv jde o poměrne komorní thriller. ()

KASUGI

Ženská variace na Přání smrti. Zatímco série s Paulem Kerseym hraje nekompromisně na to, že zabíjet zločince a feťáky je správné(byť vám jen kradou autorádio), pročež tu sérii miluju, tady se často filozofuje o opaku. Občas jsem se nevyhnul nudě, ale herci i režie v pohodě a konec mi chuť spravil. Slabší čtyři hvězdičky. ()

J-o-k-e-r

Aneb jak jedna oběť sprostého zločinu během kterého zemřel její přítel, vezme zákon do vlastních rukou a pomsta je na světě.Příběh mi přišel docela drsný, co vše přináší za svinstva noční městský život. Policie je na vše krátká, a tak se do toho musí pustit někdo jiný. J. Foster velmi přesvědčivá. ()