Motel smrti

Mladý manželský pár v opuštěném motelu objeví skryté videokamery ve svém pokoji. Brzy si uvědomí, že pokud se jim nepodaří utéct, stanou se dalšími oběťmi snuff filmu. (HBO Max)

uprchlice

"Motel smrti" je takový sladký míchaný kokteil s příchutí "Psycha" a "Saw" a myslím si, že vznikla opravdu kvalitní podívaná.Příběh je do poslední chvíle napínavý. Kladné postavy jsem si oblíbila, protože i v boji o přežití jednali rozumně a nepanikařily. Dále pak filmu musím pochválit krátkou stopáž, díky které se film netáhnul a byl koukatelný ;) ()

injoy

Horor to není, ale pár slušně napínavých scén se najde, takže jako napínavá jednohubka si 4 zaslouží. ()

DavidDizzer

První polovina je plná opravdu tajemné, záhadné a té správně napínavé atmosféry. Prostředí a motel působí opravdu strašidelně, až nechutně špinavě s prvky hororového nádechu, kdy Vám po zádech opravdu jde husí kůže při představě, že byste tam byli Vy, místo Kate Backinsale a Luke Wilson. To, že se film odehrává prakticky na jednom místě, neznamená, že se budete nudit. Naopak. Film je tak dobře natočen díky skvělé atmosféře a dobrému ději a nápadu. Jde až mráz po zádech, kdy dvojice manželů zjistí, kde se to vlastně nachází a že utéci z motelu není tak snadné, jak si divák možná myslí. Pochopíte sami, že napětí roste s tím, když víte, že není úniku. Za první polovinu filmu opravdu dobré hodnocení, až 4 *. Co se týče druhé poloviny, atmosféra sice opadla a to díky odkrytí některých záhadných věcí, které nám byly doposud skryty. Tím, že se tato tajemství, která nám nedovolila nahlédnout, kdo to vše dělá, co se vlastně stalo a jak vlastně uniknout, byla odkryta, trochu napětí a atmosféry ubralo. Akce ale nadále nechybí. Začíná doslova boj o holý život. Chvílemi to vypadá nadějně, chvíli opět naděje upadá. To dodává filmu správné napětí a akce... Za mě 3,5 *** ()

kyblik2

Nenadchne ani neurazí, dobrý filmík, amosfericky zvládnutý, herecky tiež. Ale originalita predvídanosť tomu uberajú dve hviezdy. ()

draxxi

Za me dobrych 70% Konecne obeti, ktery se chovaji logicky a nemuseji porad pobihat nahy nebo v pradle. Dokonce i baterka, ktera v kazdym druhym filmu umre tu vydrzela.... ()

Camel91

Když jsme film viděl poprvé před xlety zdál se mi velmi napínavý. Po letech jsem ho viděl znovu, lehce si ho nepamatoval a tu atmosféru jsem z toho cítil pořád. Za mě kvalitní thriller který si jednou za 5 let pustit.. ()

flyer.nick

Film z roku 2007, který působí jako z roku 1987. Není to úplně marné, zajímavý nápad a i to zpracování jen tam není jediný překvapivý moment, nic, co by děj zvrátilo. Všechno je jak podle šablony a děsně předvídatelné. ()

Kritik83

V první řadě: Vacancy není žádný Horor (a je tomu tak dobře - rádoby horrory, které mají společné to, že jsou blbé a že se rojí jak houby po dešti - totiž nemám rád). Vacancy je velmi příjemný komorní thriller (jestli se to tak dá nazvat ;) ). Zpočátku jsem se lekl herců, ale po skončení filmu musím uznat, že neoprávněně. Film se nezvrhne k žádným přehnaným zvratům či neuvěřitelnostem, většinu si každý domyslí, a konec (jeho časovou osu) jsem musel ocenit, to se často nevidí. Odsýpá krásně (dobře zvolená stopáž), je napínavý, a vedoucího hotelu si prostě zamilujete - 80% ()

Jurator

Horor s malým rozpočtem a natočený tak během týdne. Avšak oproti podobným filmům tohoto žánru to rozhodně neznamená nekvalitní. Nekoná se ani přílišné klišé, děj není postavený na hlavu a oběti uvažují logicky. Ta síla v jednoduchosti na mě docela zapůsobila a dávám 4*. ()

Gor

*opovržlivě* "Motel smrti?", tak toto mě napadlo jako první věc, když jsem poprvé spatřil název tohoto hororu... Napadalo mě, že když se film chlubí takto nekreativním názvem, tak to bude nejspíš nuda. Jediné, co mě dokázalo přinutit k tomu, abych tomuto filmu dal šanci, byla přítomnost Kate Beckinsale (krásná žena a talentovaná herečka). Nakonec musím říct, že se mi film velice líbil :-) Zajímavá atmosféra a NAPROSTO dokonalý rozčilující se majitel motelu :-D Mé hodnocení : 70% ()

Pattrick

Rozhodně lepší než STRANGERS. Zde jsem se nenudil, atmosféra byla dobrá žádné blbé poskakování, mělo to spád. Kate tato role sedla. Jsem naprosto spokojen ()

fantomas24

Tohle má být horor? Ve filmu mi chyběla ta správná atmosféra (hlavně v první půli, která byla velmi nudná). Děj velmi předvídatelný s několika nelogičnostmi. Rozhodně nemám v plánu se na tento film dívat znovu. ()

BT4U

Zklamání jednoho čtvrtečního večera, kdy jsem se rozhodoval mezi DVD a tímto filmem na HBO, dnes lituju, že jsem nezvolil opačně, snad první film u kterého jsem usínal před půlnocí :-D Kate Beckinsale je krásná žena, ale to nestačí k tomu, abych tomuto filmu dal 2 hvězdy, všechno ve filmu tu už bylo, měl mě odradit už název, ale já jsem nepoučitelný... ()

Slavusko

Priznam sa, este som nevidel film, v ktorm by hralo iba 7 hercov : ) konkretne: pohadany manzelsky par, zvrhly recepcny, dvaja maniaci, odberatel vrazednych videí kamionista a stary zavrazdeny policajt... Chcem tym okrem ineho povedat, ze sa jedna o velmi lacny a jednoduchy aj ked napinavy ale B-ckovy film, ktory by som dokazal natocit hadam aj ja... Velmi sa cudujem, ze sa na to nechala nahovorit bozska Kate Beckinsale, ktora je v tomto filme nanajvis nie sexi, vlasy v cope, spinava, ustrachana, ltt ze vobec prezije... : ) Boze to je tak stupidny film, ze mam dost. Ale neda sa povedat, ze som cely film presedel nudne v kresle.. To nie. Asi 2x ma tak od strachu tak vystrelo, ze som mal chut tych cvokov pozabijat sam... nech sa uz ten aj tak dost kratky film, co najskor skonci.. : )) Lacne, jednoduche s predvidatelnym koncom a ak by v tom filme nehrala Kate, asi by bol minimalne C-ckovy... Je to film hoden piatkoveho STV okolo jedenastej vecer.. : ) Ale aby som len nekritizoval, priznam sa videl som uz aj ovela horsie filmy... Tento je tak, ze pozriet jeden krat, trosku sa bat, trosku ponadavat a byt rad, ze je koniec a uz ho nikdy viac nevidiet... ()

Pierpa

Včera som si pozrel Vacanci po dlhom čase opäť a zase ma to solídne pobavilo...Antal s malého rozpočtu a s menej ako desiatymi hercami spravil služný thriller s peknou atmosférou...Píšem preto thriller, lebo podľa mňa toto do košíka s názvom horor nepatrí...Správanie hlavných postáv reálne a uveritelné, sympatie v pohode, páčil sa my aj Luke či Kate...Koniec koncov pre mňa osobne silná 4.Ale treba zvýšiť hodnotenie tak davam 5:) ()

Patrix000

koukat se na to dalo to urcite mohlo tam být jen vice mrtvích i když zaživný to bylo takže to tím vyrovnalo!Přemýsleli což bylo fajn nebylo to jen to utikej nevim kam bože co mam delat atd. tady to promýsleli a akce presto byla! ()

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja