Reklama

Reklama

Muži na stromech

(seriál)
Komedie / Drama
USA, (2006–2008), 25 h 12 min (Minutáž: 42 min)

Tvůrci:

Jenny Bicks

Hrají:

Anne Heche, Abraham Benrubi, Derek Richardson, Timothy Webber, Sarah Strange, James Tupper, John Amos, Cynthia Stevenson, Suleka Mathew (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(36)

Seriál vypráví o populární a půvabné poradkyni přes milostné vztahy (Anne Heche). Právě dopsala svou další knihu a chystá svatbu se svým přítelem. Ale ještě před tím musí odjet na Aljašku na jednu ze svých přednášek. V letadle ale zjistí, že si omylem vzala notebook svého přítele a v něm najde fotky s jinou dívkou. V tu chvíli se jí vše rozpadá před očima. Dorazí na zmíněnou Aljašku do jednoho zapadlého městečka. Plánovala, že tu bude jen pár dní, ale nakonec tu zůstává. Chce si tu odpočinout. Nemá tu sice manikůru ani spinnig, ale za to je tu krásná příroda a spousta jiné zábavy. (Kamca_)

(více)

Recenze (88)

CheGuevara 

všechny recenze uživatele

Po Zoufalých manželkách je tento seriál jako ledová sprcha. Všichni se mají rádi, všichni jsou to dobráci až na kost a o nějaké zlomyslné zápletky by jeden ani nezakopnul. Ne, že bych byl nějaký škodolibý a zvrácený hnidopich, ale celá ta milá a přátelská atmosféra nenabízí nic jiného než onu milou a přátelskou atmosféru, a to je i na moje měřítka docela málo. ()

Ainy 

všechny recenze uživatele

Co se týká seriálů tak jsem velmi opatrná. Mám své oblíbené, které si občas pustím když je chuť (Přátelé, MASH, Simpsonovi) a na nic víc se nechci začínat dívat. A to samé platilo i o tomto seriálu, který jsem jako většinu ignorovala. Co se ale jednou nestalo ... jen tak jsem se pustila do nějaké té chválihodné domácí práce a k tomu jsem měla puštěný program v telce, kde se najednou objevil tenhle ten seriálový úkaz. Musím opravdu sáhnout hluboko do svého svědomí a přiznat se, že mě komediální námět opravdu chytil a spolu s tím určitě i sympatický herecký projev herečky Anne Heche. Příjemné prostředí Aljašského maloměsta plné příjemných a dobrosrdečných lidí. Je fajn, že se točí i seriály, kde nejsou jen samé intriky, milostné trojúhelníky, pláč, nářek, podvody, zloba, násilí ..... To nás obklopuje každý den, tak proč se s tím ještě zatěžovat, když si chce člověk odpočinout. ()

Reklama

Dudek 

všechny recenze uživatele

Průměrný seriál z prostředí zapadlého městečka dokáže zapůsobit pouze svou zajímavou strukturou. Anne Heche se nejdříve tváří jako hlavní hrdinka, ale postupem času se ukazuje, že byla pouze nastrčenou průvodkyní. V prvních dílech se díky ní seznámíme s ostatními postavami a v tom zbytku funguje zejména jako hlasový doprovod. I když ke konci opět bohužel přebírá vedoucí otěže. Proč bohužel? Už díl, který se odehrával v New Yorku myslím jasně dokázal, že postava expertky přes vztahy není nijak zajímavá a díky v podstatě neznámé minulosti nemáme důvod se o ni více starat. Ona vůbec její dějová linie - vztah s Jackem - je nejnudnější částí seriálu. Zvláštní že zrovna ta, kolem které se seriál má hlavně točit se postupem času ukazuje jako nejhůře sepsaná postava. Je až zarážející o kolik jsou ostatní obyvatelé městečka lépe sepsány... Ale možná to není chyba, jen další vykreslení nezajímavé postavy, které na začátku strhla tolik povyku. Další zajímavou věcí je téměř úplná absence něčeho co nepohladí po duši. Když přijde nějaký problém, hrdinové se přes něj většinou lehce přenesou a jdou dál... Až na pár mimořádně povedených dílů se nejedná o seriál, který by stál za zhlédnutí. ()

kleopatra 

všechny recenze uživatele

Kdysi běžel na čétéčku takový pěkný seriálek, jmenoval se Zapadákov a měla jsem ho moc ráda. Jak se tak díl za dílem dívám na Muže na stromech, přestává mi ten první připomínat a začíná mi splývat - oba z malých městeček na Aljašce, v obou rozhlasáci, strážci veřejného pořádku, piloti aerotaxi, majitelé barů a bary, ikony ... a v hlavní roli človíček, kterého náhoda prskla doprostřed divoké přírody a zemitého životního stylu figurek v ní - tam jím byl židovský doktůrek a tady je to "kery bredšó" (kdo se tak vytrvale snaží vrátit do své civilizace, až příjde na to, že.... že už to "své" má někde jinde). Ze srovnání mi ještě stále vychází líp Zapadákov, ale kdo ví ... jak se tak díl za dílem dívám ...... ()

Matty 

všechny recenze uživatele

Je milé narazit v současnosti na lehce natvrdlou, lehce sexy komediální sérii, ve které nikdo nečtvrtí lidi úhlovou bruskou, nepřišívá k tělu useknutou ruku, neprovozuje anální sex… . Muži na stromech jsou na dnešní poměry snad až příliš obyčejným, příliš nevyčnívajícím počinem. Potenciál situace „vztahová poradkyně ve městě s drtivou převahou mužů“ není využit v plné míře, vlastně není využit vůbec a nebýt občasných záběrů pěkné aljašské přírody, neviděl bych důvod, proč tyhle vztahové propletence neproplétat kdekoliv jinde. Třeba v New Yorku, ačkoliv by pak snaha o nějaký kontrapunkt k Sexu ve městě, řekněme s krycím názvem „Sex v přírodě“, šla rovnou čelem do křoví. V posledních epizodách tvůrci navíc tlačí právě na ty vztahy a trochu zanedbávají situační humor, který mi byl na Mužích zpočátku tak sympatický. Sympatických věcí je zde však stále dost. Na herce se dá koukat, těch 40 minut uteče rychleji než keňský běžec před grizzlym a hlavně – nikoho to neurazí. 70% ()

Galerie (77)

Zajímavosti (5)

  • Když se Maryn (Anne Heche) vydá hledat nové partnerské město, vejde s Annie (Emily Bergl) a Patrickem (Derek Richardson) do domu dvou žen. Patrik, když je uvidí, utrousí: „Kruciš, jezinky bezinky!“ Jedná se o narážku na film Jezinky a bezinky (1944), kde dvě starší dámy vraždily muže. (Ganka)
  • Při vyhlášení vítěze nejpřesnějšího tipu času, kdy praskne led, vyhraje Celia (Cynthia Stevenson). Dick (Currie Graham) ji obejme a řekne: „Jdi si pro výhru, paní Robinsonová.“ Jedná se o narážku na film Absolvent (1967), kde stejně jako v případě Celie a Dicka udržuje vztah starší žena s mladším mužem. (Ganka)
  • Anne Heche (Marin Frist) a James Tupper (Jack Slattery) se při natáčení filmu sblížili a roku 2009 se jim narodil syn Atlas. [Zdroj: Wikipedia] (Ganka)

Související novinky

Zemřela herečka Anne Heche

Zemřela herečka Anne Heche

12.08.2022

Kdo sledoval zprávy ze světa posledních několika dnů, zřejmě tušil, že smutná novina se nevyhnutelně blíží. Před necelým týdnem totiž americká herečka Anne Heche během fatální autonehody v Los…

Reklama

Reklama