Muži na stromech (TV seriál)

Men in Trees

Muži na stromoch

Komedie / Drama

USA, 2006, 36x42 min

Anne Heche, Abraham Benrubi, Derek Richardson, Timothy Webber, Sarah Strange, James Tupper, John Amos, Cynthia Stevenson, Suleka Mathew, Lauren Tom, Heather Feeney, Jewel Kilcher, Justine Bateman, Ty Olsson, Orlando Jones, Currie Graham, Nicholas Lea, Edward Kerr, Emily Bergl, Seana Kofoed, Karin Konoval, Jason O'Mara, Colm Meaney, Scott Elrod, Colby Johannson, Claudette Mink, Chelah Horsdal, Erin Karpluk, Dave Lantaigne, Kasey Kieler, Sofía Vergara, Ever Carradine, Françoise Yip, Elyse Levesque, Peter Wingfield, Callum Keith Rennie, Greg Anderson, William Henderson White, Josh Randall, Chelan Simmons, Diego Klattenhoff, Dot-Marie Jones, Daniel Boileau, Matthew Kevin Anderson, Mario Cantone, Geoff Gustafson, April Telek, Colin Lawrence, Susan Hogan, Colin Cunningham, Ashleigh Gryzko, Ellie Harvie, Karina Carreck, Michael Antonakos, Adrian Hough, Michael Adamthwaite, Christopher Russell, Don Thompson, Teach Grant, Paul Jarrett, D. Harlan Cutshall, Peter New, David-Paul Grove, Rondel Reynoldson, Janet Pinnick, Michael P. Northey, Lori Triolo, Adrian McMorran, Daryl Shuttleworth, Kevin O'Grady, Alvin Sanders, Nicola Cavendish, Mary Black, Darcy Laurie, Donna White, Kevin Blatch, Ralph Alderman
  • Vakomlok

Tohle mě prostě nevzalo. Seriál je plný rádoby svérázných postaviček a je prokládán tunou životních pravd a objevů zprostředkovaných komentářem hlavní hrdinky. Přijde mi, že celý seriál staví na neokoukaném prostředí a snaží sez něj vytěžit maximum absurdních situací. Což by nebylo nic špatného, kdyby to bavilo. Ale nebaví, nýbrž jen nudí.(25.4.2010)

Co se týká seriálů tak jsem velmi opatrná. Mám své oblíbené, které si občas pustím když je chuť (Přátelé, MASH, Simpsonovi) a na nic víc se nechci začínat dívat. A to samé platilo i o tomto seriálu, který jsem jako většinu ignorovala. Co se ale jednou nestalo ... jen tak jsem se pustila do nějaké té chválihodné domácí práce a k tomu jsem měla puštěný program v telce, kde se najednou objevil tenhle ten seriálový úkaz. Musím opravdu sáhnout hluboko do svého svědomí a přiznat se, že mě komediální námět opravdu chytil a spolu s tím určitě i sympatický herecký projev herečky Anne Heche. Příjemné prostředí Aljašského maloměsta plné příjemných a dobrosrdečných lidí. Je fajn, že se točí i seriály, kde nejsou jen samé intriky, milostné trojúhelníky, pláč, nářek, podvody, zloba, násilí ..... To nás obklopuje každý den, tak proč se s tím ještě zatěžovat, když si chce člověk odpočinout.(13.2.2013)

Ale jo, bylo to celkem vtipné, krajina byla úchvatná a James Tupper alias Jack Slattery je neodolatelný sympaťák. Jen mi není moc jasné, proč v amerických seriálech musí být všichni lidé z města tak trochu nafoukaní snobové, kteří jsou mimo New York úplně nepoužitelní, a lidé na vesnicích zase vesměs bizarní postavičky, které si člověk prostě "musí" zamilovat. Začíná už to být docela otravné klišé...(20.1.2012)

Krásná a úspěšná spisovatelka Marin hledá útočiště pro své psaní....Alijaška je tím správný místem, utéct od velkoměsta do krásného malebného městečka Elma. Humoristický a zábavný seriál vás nadchne krásou přírody, ztřeštěností lidí z Elma.Líbil se mi střeštěný páreček v podání Patrica a Annie. Ale nejvíc jsem samozřejmě fandila Marin a Jackovi. Určitě tento seriál doporučuji, pokud máte rádi černý humor, romantické a stále se vynořující osud v ten nepravý okamžik. Prostě střeštěný seriál s kapkou červené knihovny.(21.5.2009)

Muži na stromech aneb jak měšťanda Marin Frist v zapadákově (v krásném zapadákově) na Aljašce ke štěstí přišla. Ne, není to výsměch...šablona je to moc příjemná a ze začátku má seriál neskutečnou jiskru a baví. Ale postupem času se to, proč se vám seriál zalíbil vytrácí. Mnohdy pomatení a nesmyslné chování postav, které se vám na začátku líbilo a připadalo vám směšné se přehoupne v něco naprosto nezajímavého. Přesto příjemná oddychová záležitost a váhám, zda dát silnější tři nebo slabší čtyři. Ať tak nebo tak, pro mě co se týče partnerského vztahu určitě nejlepší Jane a Sam alias pluhař.(15.11.2013)

• - Natáčení skutečně probíhalo na Aljašce. (reich)

• - Anne Heche (Marin Frist) a James Tupper (Jack Slattery) se při natáčení filmu sblížili a roku 2009 se jim narodil syn Atlas. [Zdroj: Wikipedia] (Ganka)