Byli odsouzeni k trestu smrti, teď však dostávají možnost vybojovat si svůj život. Džungle jednoho tichomořského ostrova se stane záhy krvavým bojištěm. Tato drsná vybíjená má být prostředkována celému světu pomocí internetu. Nikdo ale netuší, že jeden z aktérů této plánované show je vycvičený člen amerického námořnictva... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

bloodvomit

Celekm pohodovej filmík s charismatickym hlavnim hrdinou King Kongem Jackem, který je tak cool že strčí do kapsy McGyvera a ještě k tomu je správňák. Nenáročnej film na večer po práci ;+] ()

BMAJTZ

Jako akcni podivana to opravdu spatne neni dalo se z toho vytezit sice vice a udelat to trochu temnejsi a bylo by to na vic. Takhle je to maximalni becko kdy se bavit sice budete ale podruhe si to uz nikdy nepustite. ()

MGMCZ

Skvělý akční film.Postavy byly v rolích opravdu skvělé a konec neměl chybu..Chtěl jsem dát za 3,ale za Austina dávám za 4 ()

Lukoboss

Nic moc to nebylo. Logika občas uvízla někde mimo ostrov asi, protože jinak si to nedovedu vysvětlit. Je to takovej podprůměrnej akčňák, kde se mlátí svalnatí chlapi s prsatýma ženskýma. To je všechno. ()

Kejdlo

Strašně jsem se nudil. Po zhlédnutí Rallye smrti doslova utrpení dívat se, jak někdo neumí urežírovat akční film s tak dobrým nápadem. 4/10 ()

OughJay

Byl jsem blízko dát odpad, ale přeci jen některý rvačky byly fajn. Toť ale vše a neustále roztřesenou kamerou si režisér vážně vůbec nepomoh. Po scénáristický stránce je to nehorázná srajda a vrtá mi hlavou, jak se do ní moh nechat ukecat Vinnie Jones... Jack Conrad: "Sounds like you've had a hard life." Ewan McStarley: "Yeah. Jack Conrad: "Good thing it's over." ()

herr_carter

Celkem povedené béčko v hlavní roli se skvělým nehercem a hovězí hlavou v jednom, Stevem Austinem, jehož kamenný ksicht celkem můžu už od Expendables.................... moje hodnocení = 6 z 10. ()

Gyrphos123

Další pokus o úspěch pomocí vězeňských soubojů, těchto filmů na tohle téma je hromada a tenhle patří mezi ten slabší odvar. Boje ? nic extra, všechny takové suché, skoro žádná krev, takže to na atmosféře fakt nepřidalo, styl bojů byl taky bez nápadu (zbraně,pěsti) to je opravdu už v dnešní době nic moc. Na druhou stranu, co mě potěšilo , byla hudba - ta mě opravdu sedla a hlavní kladná postava, taková hromada svalů, která na první pohled vypadá dost nesympaticky, ale tady mě opravdu překvapil až jsem si ho celkem oblíbil. Za mě 50%. ()

rozbris

Klasika boucháč jak prase a mrtovly a mrtvoly a mrtvoly..,Dobrý námět ale Scott to podělal, rvačky nic moc, myslím, že ten číňan kdyby chtěl tak Austina dostane:-) a ten výbuch ty helikoptéry!!! poslechněte si ten zvuk jak ta helikoptéra spadne jak dutá trubka co spadne na podlahu - to je vrchol všeho!!! Mohlo to být mnohem lepší, příště se polepši a nebo bež do důchodu:-) ()

Kracken

Špatně natočený Běžící muž na ostrově v džungli. Drsňácký svalnatci se sice do téhle internetové show hodí, ale jinak je to film o ničem. Kdyby zůstalo u brutální vyvraždovačky tak bych to bral jako dobrou odreagovačku, ale jak tam nacpali ty morální kidy tak mě to akorát znechutilo. Prostě když už akce, tak se vším všudy. Navíc Steve Austin zrovna nepůsobí jako dobrák od kosti. Kdyby bylo na mě napsat scénář, tak bych tam vsadil všechny hráče jako opravdový vrahy a násilníky a nakonec bych je nechal všechny zařvat aji s celým štábem, pak střih a závěrečný titulky :) ()

jondoe

Vyborny namet z celkom dobre hrajucimi hercami. Mohlo to byt vsak aj troska lepsie. Chybalo mi viac akcie a hlavny hrdina dostaval malo priestoru. Ale aj tak je to celkom dobry film na jedno a mozno aj dve pozretie. ()

Spike23

Bylo mi divné, že když už se stal hercem The Rock, aby se jím také náhodou nestal také Steve Austin. A hele, hlavní role v Condemned. Tak to jsem musel vidět. A místo totální debility, kterou jsem očekával, mě překvapil vcelku slušný akční film se zápletkou, která se těžko v akčních filmech stane nudnou. ()

666Carnage

Film má všechno, má příběh, má akci, má i herce, kteří nejsou k zahození, ale neni to dokonalé. Jako lepší Béčko je to dobré. Austin si myslim, že zde hraje dobře. ()

kery-

Senzační film, který snadno strčí do kapsy mnoho dnešních "akčňáků". Výborné zpracování a prostě všechno. jediné co bych podotkl je fakt, že Steve se na klaďáka moc nehodí. ()

Giggs

Priemerne b-čko o tom, že dobro viťazi. Namet je už mnohokrat prevareny, avšak na zabitie času poslužil celkom obstojne. Nič viac od toho nečakajte. ()

cab

Budu s radosti sledovat tupe wrestlery jdouci si po krku na ostrove plnem kamer prenasejici kazdy jejich krok na zivo pres internet nez nudne tahnouci se patosy s moznou, ale casto pochybnou hodnotou vypovedi. Ukrizujte me, ale surove prima akce je zabavnejsi a pro nekoho dobra k relaxaci. 55% je skoro maximum v takovem subzanru ()

Holina

Pravda námět je stokrát recyklovaný a souboje nezajímavé a fádní. Nicméně to má tak nějak něco do sebe, ikdyž nedokážu říct přesně proč jsem to dokoukal do konce bez přestávky. No a Steve Austin sem sedí jak prdel na hrnec. ()

Jednooký králem... akce

Jednooký králem... akce

22.03.2008

Režisér příjemně tradičního westernu 3:10 Vlak do Yumy James Mangold se z Divokého západu přesune do blízké budoucnosti a kolty vymění za tu nejšpičkovější bojovou techniku. V adaptaci komiksu… (více)