atlee

S určitosťou môžem povedať The Bucket List je veľmi príjemná komédia, ktorá síce pomerne prvoplánovo brnká na city divákov, ale ktorá je nádherne prešpikovaná cynizmom hlavnej dvojice. Ujo Morgan Freeman vyzerá stále rovnako ako v Šoférovi slečny Daisy (1989!), ujo Jack Nicholson sa zas rovnako ako v tak dobre ako sa len dá (1997). Typom humoru mi Bucket List najviac pripomína práve As Good As It Gets. Bez charizmy spomínaných deduškov by to však bol len lepší priemer, navyše podobná nosná myšlienka už v jednom vydarenejšom filme bola. Veľké plus dávam za pieseň v záverečných titulkoch. ()

LukeSharp

Nicholson a Freeman jsou sice herecká extratřída,ale ani to mi nějak při sledování filmu nepomohlo. První půlhodina je utrpení sledovat jelikož se v ní děje jenom to,že obě hvězdy vypadají jako umrlci (což chápu když hrají umírající),ale prostě tam nebylo nic vtipného ani nic co by mě nějak oslovilo. Pak přichází dva opravdu vtipné momenty,kdy se oba důchodci vydají na dobrodružnou cestu splnit si svůj umrlčí lístek.Bohužel po scénách s padákem a závodními autíčky přichází těžká nuda,kdy už se jenom střídají lokace a furt se filozofuje na různá témata( většinou o smrti). Konec už je pak jen přehlídkou srdcervoucích scén ke kterým se divák musel přes těch 90 minut prokousat.Ale třeba jsem jenom ještě moc mladý na to abych sledoval film o umírání takže až se za několiik desítek let na Bucket list znovu podívám a CSFD bude ještě existovat tak třeba dám pár hvězd na vrch. 50% ()

koudi

Příjemná, ale smutná komedie. Kdyby tam neháal Nicholson s Freemanem, tak na to ani nekoukam, ale jejich výkony jsou jako vždy bezvadný a i já jsem měl slzu na krajíčku :) ()

Plastík

Srdce rvoucí scény, dramata, situační komedie, adrenalin - toho jen trochu, co se týče mladých, ale zase mnoho pro letité.Tohle vše tento film obsahuje. Tito dva herci jsou vyjímeční, proto jim nelze co vytknout. Jsou to zkrátka profesionálové. ()

MarkHoppus

Než si pro nás přijde je asi nejdojemější film co jsem kdy viděl, ale ne jenom dojemný, on je prostě dokonalý po všech stránkách, ale jak je možno vidět, dostává se mu i špatných ohlasů. Skvělá dvojce dvou hereckých superhvězd pomalu odcházejících do hereckého důchodu mě rozhodně přesvědčila. ()

pekas

Ale to je paráda. Že to bude koncert těch dvou jsem čekal a nebyl zklamán. To ostatní kolem dojem taky nekazilo, takže spokojenost. Velice příjemné, pohodové hvězdy v počtu pět a zjištění, že i o umírání se dá natočit film, který potěší. Zní to divně, ale je to tak. ()

Pepeto

Pekné, aj keď miestami pritiahnuté za vlasy, ale na nemecké Klopanie to nemá ani zďaleka...a nepomôže tomu ani Freeman s Nicholsonom ()

Cortesz

Obyčejný lidský snímek na to nejobyčejnější, ale zároveň nejsmutnější téma a část života: Smrt. Film si na nic nehraje, zkrátka se sešli dvě filmové legendy a natočili si snímek pro radost, kterej už sice od začátku hraje na city, ale tak nějak s citem a především je to od začátku jasné, jak to asi vše dopadne, a taky dopadne, ale přece mě konec silně dojmul. Dávám 5, nemám důvod dávat méně. ()

DKNY

Když spolu hlavní hrdinové diskutovali o Bohu, nemohla jsem si nevzpomenout, že Morgan Freeman Boha hrál, a to velice dobře. Kéž by byl Bůh takový:-) ()

zly.dvojce

Dvě hvězdičky za Nicholsonův a Morganův herecký standard. Víc si tento film nezaslouží. Považuji osobně za urážku mého dobrého vkusu, že se tento film odváží parazitovat, navíc naprosto účelově, na Klepání na nebeskou bránu, zřejmě jediný německý film, který uznávám a považuji za geniální. Zcela bez srdce, invence a atnosféry. ()

Prubner

Námět je dobrý, ale scénář je konvenční, předvídatelný a tak nějak průměrný. Kdyby to dostal do ruky schopnější autor, možná by z toho vzniklo něco umělečtějšího, možná by vznikl Velký film. ()

Hollister

Stárnoucí herecké hvězdy ve filmu, který nepřekvapí, neurazí, ale bohužel ani nenadchne. Věk rozhodně oboum pánům neubral na jejich umění, nicméně se měl pocit, že jejich potenciál zůstal nevyužit. ()

Bigfuckman

Velice pěkně a procítěně podané výkony špičkových hlavních herců. Sice podobné filmy tu již byly (klepání na nebeskou bránu), nicméně film naštěstí opsal jen hlavní myšlenku, ale rozjel se vlastní cestou. Velice působivé. Vtipná realita o nejdražší kávě mé orální koutky nezanechala v klidu stejně jako bránici herců. " I love the smell of (napalm :) )chemotherapy in the morning" ()

LuNaj

Neskutečně emotivní závěr, kdy mi těch staroušů bylo líto. Je mi 23, tak by se dalo těžko očekávat, že se vžiju do pocitů hlavních hrdinů, kteří se snaží dohnat, co v životě ještě nedokázali. Přesto mě snímek naprosto pohltil. ()

hackstolle

Bud jsem moc precitlively nebo ten film je tak moc dobry. Mozna oboji, ale kazdopadne musim dat za *****, jelikoz si u tohoto filmu podle me kazdy ledacos uvedomi. Jiste pochopite co. Rozhodne stoji za videni, nebot oba hlavni hrdinove, sedmdesatnici, zahrali na vybornou. ()

Pavel_Pan

Předesílám: téma filmu chápu jako lidsky fatální - nejsem cynik. Ty tři hvězdy jsou za výkony hlavních představitelů. O režii a scenáři se dá říct: Jak pejsek a kočička dělali dort a možná dodat: Místy zcela očekávatelné, hodně místy neuvěřitelný psychologický profil, mizející pointy a zcela nevyužitý potenciál příběhu resp. vyplýtvaný potenciál dvou skvělých protagonistů. To vše by se dalo přehlédnout, kdyby byla lépe umělecky ztvárněna svorka vztahu obou hlavních hrdinů. ()

LukKon

K pôvodným 4* musím pridať ešte jednu, pretože tento film som videl už najmenej 5x a vždy ma vie náramne pobaviť. ()