Džungle rtěnek (TV seriál)

Lipstick Jungle

Komedie / Drama

USA, 2008–2009, 14 h 13 min (Minutáž: 41–43 min)

Předloha:

Candace Bushnell (kniha)

Brooke Shields, Kim Raver, Lindsay Price, Paul Blackthorne, Andrew McCarthy, Robert Buckley, David Norona, Sarah Hyland, Matt Lauria, Marcia DeBonis, James Lesure, Adriane Lenox, David Alan Basche, Rosie Perez, Christopher Cousins, Shannon McGinnis, Julian Sands, Carlos Ponce, Vanessa Marcil, Mary Tyler Moore, Ronald Guttman, Edward Kerr, Melanie Mayron, Maria Thayer, Lorraine Bracco, Ben Huber, Noah Bean, George Aloi, Reg Rogers, Anastasia Griffith, Cheyenne Jackson, Dan Lauria, Michael Aronov, Christine Ebersole, Leven Rambin, Adam Trese, Dan Hedaya, Florencia Lozano, Damian Young, Jason Antoon, Rosanna Arquette, Bobby Cannavale, Holley Fain, Charles Busch, Marsha Mason, Sara Bareilles, Rondi Reed, Leia Thompson, Kathie Lee Gifford, Chris Riggi, Jaime Tirelli, Hoda Kotb, Ewa Da Cruz, James Blake, John Keating, Matthew Walker, Greg Keller, Jicky Schnee, Lucy Walters, Pepper Binkley, Joe D'Onofrio, James P. Anderson, Kim Allen, Neal Bledsoe, Jackie Moore, Keith Patterson, Marlies Pinto, Matthew Risch, Katherine Dickson, Jennifer Butler, Danny Boushebel, Mark Vincent, Quarles Antoine, Angela Jeanneau, Gabriel Liotta, André De Shields, D.K. Bowser, Dj Nino Carta, Chip Zien, Vincent De Paul, Tom Degnan, Seth Barrish, Skylar Gaertner, Frank Converse, Julia Barnett, Stacey Maltin, Ira Hawkins, Mark DiConzo, Geoffrey Nauffts, Jake Siciliano, Sylvia Kauders, Bhavesh Patel, Shirley Rumierk, Kerry Butler, Ivan Hernandez, Julie Claire, Bradley White, Jennifer Ikeda, Natasha Bedingfield, Bill Geary, Jacqueline Antaramian, Nathan Clarkson, Emily Kincaid, Aimiende Negbenebor Sela

Komentáře uživatelů k TV seriálu (51)

• Jeremiah

Po první řadě mohu říci, že to co jsem očekával se událo. Úspěšné ženy a jejich pracovní a vztahové problémy, které více či méně úspěšně řeší a dokazují, že zvládnou své úkoly minimálně stejně dobře jako muži. Teď jsem to asi u většiny uživatelek "podělal", že? Ale je to jen pocit, jaký mám z tohoto seriálu a jaký mívám i z většiny filmových děl týkajících se "zrovnoprávnění". Za každého by měl hovořit jeho pracovní výsledek a mělo by být jedno, zda se jedná o ženu či muže. Hvězdičky dávám za slušnou dějovou linii, ale i za příjemné a dobře vybrané herečky.(10.3.2010)

• Paity

Džungle rtěnek je zcela zbytečnou záležitostí, která vznikla jen proto, aby cucala peníze a vezla se na vlně obliby Sexu ve městě. Brooke Shields by ještě šla, ale Kim Raver a Lindsay Price jsou tam k ničemu. Navíc příběh je celý naprosto nudný a s již zmiňovaným New Yorským seriálem se nemůže rovnat, byť se tenhle škvár také odehrává ve stejném městě, což je dalším důkazem toho, že se tvůrci opravu neštítí ničeho.(31.5.2012)

Průměr. Viděl bych to na čistých 60%, možná trošku slabších. Prostě průměr. Na holky se kouká fajn, zápletky jsou sice už celkem okoukané, ale je to tady podáno celkem svižně, takže to nenudí. Sem tam nějaký vtípek, ať už lepší nebo horší. V porovnání se Sexem ve městě je to ale o dost slabší, resp. s prvními sériemi tohoto seriálu. Prostě takový seriál o vztazích, kterých byla je a bdue asi spousta. Prostě průměr. Koukat se na to dá, utíká to rychle, nenudí to. na zabití času je to OK. Howgh!(10.3.2010)

• waits

VIděl jsem tři díly, což je možná na hodnocení málo, ale další už prostě nedám. Poskládat dohromady tak nesympatickou skupinu lidí a připravit tak nezajímaýy a nudný scénář se hned tak nepovede. Zajímalo by mě, proč Prima tohle nasadila na svůj celoplošný kanál a výborný 30 Rock přitom umístila na Prima Cool.(1.2.2010)

• sona123

Naprosto strašná slátanina s miliónem hvězdiček. Nudné postavy, nudné příběhy, nudné dialogy. Soap opery jdou natočit mnohem zajímavěji.(12.4.2014)

• cogi

Stačilo mi jnéno scénaristky a už jsem byla celá natěšená, .. sice jsem počítala, že to nebude druhý sex ve městě, ale přece jen ... hodně hodně mě to zklamalo, seriál není nejhorší, ale ani žádný zázrak(26.3.2010)

• Bohnice05

Takový levný a ničím zajímavý Sex ve městě....(14.6.2010)

• Astrebleue

Už jenom ten název je trapnej. Zlatej Sex ve městě!(5.5.2010)

• Valentin

Příšera z Černé laguny se vrací... nebo je to z Modré. No, zatímco Sex ve městě pobaví (protože se jeho příběhům nedá vůbec věřit), tyhle tři pipky jsou vážně na zabití (protože bych i věřil, že takové můžou existovat).(2.2.2012)

Má to docela dost pravdivě hořce vtipných momentů, ale jinak odpočinkový průměr.(15.1.2010)

• dewil21

Když jsem to viděla, styděla jsem se, že mám taky peachu a že takové seriály se (údajně) točí pro nás(14.9.2012)

• casef

Chápu, že někomu se může líbit seriál o ženách nad třicet a jejích vztazích a kariéře, ale pro mě je to střašná nuda.(18.1.2010)

hvězda dolů za to, že těch dílů bylo tak málo...začlo to hezky gradovat. Mě to prostě bavilo(26.5.2010)

• Queendom

Bože, to je blábol! Asi jsem měla vysoký očekávání, protože Sex ve městě je pro mě kult. Ale s tím má tahle slátatina společnýho jen...moment....jo, už vim. Jsou tam ňáký kamarádky. Zásadní rozdíl mezi partou kolem S.J.Parkerový a B.Shieldsový (je fakt jistý, že neni předělanej chlap???) je totiž v tom, že ač se Sex ve městě odehrává na Manhattanu a holky si žijou docela nad poměry, v klidu a pohodě se s nima průměrná holka ze střední Evropy dokáže ztotožnit. Bráno s trochou nadsázky jsou totiž jejich příběhy reálný. Kdežto tady v tý..... Džungli (to sedí) se realitě nepřiblížil ani jeden dialog, o celým dílu tím pádem nemluvě. A to je teda šílený. Ani nevim proč dávám dvě hvězdičky. Asi proto, že tato záležitost udržela mojí pozornost celý tři díly, než jsem si rtěnku setřela a šla si radši číst.(4.3.2010)

Druhý Sex ve městě, někdy mě napadá, jestli v těchto seriálech jde víc o to, co mají postavy na sobě nebo o to, kolik večírků stihnou navštívit. Ale jinak je to dobrý relax a tenhle zhýralý městský život plný módy a sexu mě baví.(9.5.2010)

• sidcom

tentokrát jsou tam místo 4 nesympatických slepic jenom 3, aspoň něco :)(12.5.2011)

• Demoiselle

Snaha o nový Sex ve městě nebo co?(11.3.2012)

Je to ryze "holčičí" záležitost. Trochu postrádám vtipnost a šmrnc Sexu ve městě, vše je blýskavější a mondénnější, ale jako příjemná zábava to ujde. Herečky jsou docela hezké, ovšem herecké výkony slabé.(28.2.2015)

heh, sex v meste pokračovanie, no tieto ženštiny sú mi akosi telesne aj psychicky bližšie, asi to bude tým, že som čítala predlohu...(27.1.2009)

• lucy.lu

Průměrná babská drbárna z poněkud méně průměrného prostředí. Zajímavé komentáře: Tosim(28.8.2011)

• Zette10

Kabátky, malovátka, lodičky, kabelky, šmínky, pi*ovinky. Vydržel jsem se dívat ne déle než minutu a půl. Slepičí vývar se má vařit, ne natáčet. Laciný a trapný pokus o nápodobu Sexu ve městě.(17.1.2010)