Český pohled na legendárního Nicholase Wintona, který za 2 sv. války zachránil několik stovek židovských dětí. Film se válkou zabývá jen okrajově a spíše se jedná o komorní příběh o jedné fiktivní rodině, které válka změnila život. Dobří herci a slušná výprava, která je na české poměry neobvyklá a velice působivá. Bohužel příběh jako takový už tolik nestrhne a tempo by také občas potřebovalo popostrčit. I přes hvězdné obsazení, výpravu, působivou hudbu a odvážné téma se jedná "jen" o dobrý film.(28.4.2011)

Dovolím si odcitovat Gudaulinův komentář: "...protože Všichni moji blízcí spadají do kategorie pietních snímků určených primárně k odvysílání v televizi při příležitosti příslušných výročí." Něco tak výstižného již prakticky nelze doplnit. Jen tolik, že i přes tu pietnost jde o docela civilně pojatý film, který se nesnaží citovými výlevy dohánět k slzám podle hollywoodského vzoru, přestože téma k tomu jednoznačně vybízí. Zmínku si zasloží to, že jde o jeden z mála porevolučních filmů, kde naše herecká elita dostala příležitost k charakternímu herectví.(16.3.2010)

Přeříkáváním základních a předvídatelných dobových schémat film zůstává za hranicemi přesvědčivého zážitku. Jako by ani nebylo z čeho sestříhat tvar, který by dokázal jemnými gradacemi dospívat k vážnosti vyznění celku, na to, že jsem zúčastněné herce vídával v režijně propracovanějších rolích, jsem si už za 20 let zvyknul, ♫ hudba působí příliš experimentálně, zvuk je poplatný době. Motiv Nicolase Wintona zůstává na okraji a je jen dobře, že se k této osobnosti Mináč důkladně vrátil. Kam. Dodo Šimončič. Velmi obyčejné 3*(9.6.2013)

Popis idylického života rozvětvené židovské rodiny sice nemusí úplně zaujmout (a malilinko nudí), ale poslední třetina filmu zážitek bohatě znásobí a závěrečná dokumentární pětiminutovka mě až dohnala k slzám. Pan Winton byl zkrátka kabrňák a Mináčovi budiž ke cti, že se tomuto opravdovému hrdinovi ve svých dílech tolik věnuje. Výborní Bartoška, Abrhám a Labuda.(27.3.2017)

Tolik hereckých hvězd a přece tak průměrný film. Na vině je jednoznačně režie, která za první hodinu nedokáže vytvořit jedinou zajímavější scénu a to nemluvím o tom, jak televizně celý snímek působí. Část potenciálu je však přece jen využita a to v posledních minutách, ve kterých konečně nastupuje náznak dramatického konfliktu. 6/10(16.6.2009)

• - Natáčelo se především v Třeboni, ale také v Praze, zámku Slapy (casino). Filmová vila rodiny stojí v Hýskově. (rakovnik)

• - Cena publika na Washingtonském festivalu židovského filmu (2000). (džanik)

• - Libuši Šafránkovou pěvecky zastoupila Petra Ernyeiová. (triatlet)