Pokračování úspěšného hitu Step Up, který dobyl v roce 2006 americké scény, vypráví o rebelce Andie (Briana Eviganová), která začínala jako pouliční tanečnice, ale poté, co se jí podařilo dostat se na prestižní uměleckou školu v Marylandu, se musí nejen vyrovnat se svým minulým životem, ale najít také způsob, jak začít nový. A co jiného by jí mohlo pomoci než tanec? Nejprve změří své síly s nejlepším spolužákem Chasem (Robert Hoffman) a pak ji čeká boj v baltimorském tanečním klání. Podaří se jí splnit si své sny a postavit most mezi minulostí a budoucností? Režii amerického hudebního dramatu má Jon M. Chu. (oficiální text distributora)

c.tucker

Taneční kreace na 5* (kterých je zde požehnaně a vůbec to neškodí), zbyten tak 1* a i to je moc. Děj stereotypní a ničím zajímavej. Dialogy na úrovni mateřské školky, ještě, že jich tam je tak celkem, asi jen 15 minut filmu. ()

campix

Naprosto nechápu, proč se čeští distributoři rozhodli přejmenovat díly ze Step up na Lets Dance. Jinak druhý díl je po nemastné jedničce posun k atraktivnosti, který je dokonán ve třetím podařeném dílu série. Přesun do ulic a na street dance je velký trumf obou filmů. Ovšem dvojka za trojkou zaostává v použité muzice, taneční choreografii a chytlavosti. Step up je špička na poli tanečních filmů. ()

KajusaK

Mnohem povedenější než předchozí díl, herci sympatičtější děj taktéž..Robert Hoffman byl úžasný ..!! .. Zakončení perfect.. ()

misulka03

nechce se Vám po filmu tančit?? Mně taky ne :( Je to krásné, má to spád, ale to je asi tak všechno. Tato hudba mě nijak nebere, není to můj styl, takže v tomto ohledu mě více zaujal 1. díl. Jediné co mohu ocenit, jsou skvělé kamerové záběry a sestříhané tak, aby na diváka dobře zapůsobili. Působivé to bylo, ale tím pro mě tento film končí. ()

tom88

No oproti jednotke je tu značný pokles. Nič nového pokračovanie neprinieslo, zopár nových ľudí a nová súťaž film nezachraňuje. Natočené to je celkom fajn, no žiadna pamätnejšia scéna neexistuje. Choreografia a hudba je slabšia, tanečné kreácie určite nepriniesli žiadny pokrok. Určite si nabudúce pozriem radšej viac krát jednotku s Chaningom ako toto mizerné pokračovanie. Ani neviem prečo dávam priemer, ale s vypichnutím oboch očí môže byť. 50% ()

Kjůkíí

NEdosahuje kvalit jedničky, kromě choreografie, která je ke konci opravdu povedená, ze začátku nic moc, tak film nemá co nabídnout. Škoda, že to má takovou vzestupnou tendenci, kdyby si držel film stejnou kvalitu od začátku, hned by byl ve výšinách hodnocení. Zajímalo mě, jak se tvůrci poperou novou výzvou. Channing Tatum, ten kdyby se tam neobjevil, tak se na to snad ani nedívám, předvedl parádní představení, naneštěstí moc krátké. Chápu, že někomu, kdo je poněkud starší, tenhle kousek sedět nebude, protože není stavěný na takovou muziku, na takový život a styl, jakým se dneska mladí vyjadřují. Příběh je postaven tak nějak divně, nemá řád a hlavní představitelka furt jen něco řeší, skoro ani necvičí a na konci předvedou v dešti takové kousky jo. Ale ten závěr byl parádní z tanečního hlediska. U filmu si člověk odpočine, potěší oko a nemůže čekat nic extra. Pohledná dvojice protagonistů na tanečním parketě předvádí to nejlepší, mimo ně už je to horší. PRostě americký film s průměrnými herci a výbornou choreografií. A hudba byla taky slabší než minule, výrazně, to bych vytknul. Taneční film s horší hudbou, to se dělá špatně. ()

Estrellita

Na tenhle film se prostě hezky dívá. Krásná Andie, příjemný Chase, sympatický Moose... Výběr herců mi tu sedl úplně přesně. S touhle muzikou zrovna kamarádka nejsem, ale přesto se mi poslední scéna v dešti opravdu líbila. A velkým plusem pro mě byla salsa scéna, protože s tímhle tancem si naopak tykám. 70% ()

mo cuishle

Jak zprznit film? Dejte mu cesky dabing... boze...za co? Tanecne nadupanejsi nez jednicka,skoda ze se tam Channing ohreje jen v par uvodnich minutach a prenechava misto pro ne zcela tak dobreho Roberta... Naopak vyber nadane Briany byla dobra volba.Pribeh jako u vsech tehlech tanecnich filmu o nicem,ale choreografie,a tanec pecka. Taktez super soundtrack : ) Kdo miluje street dance,a hip hop bude nadseny jako ja :) ()

exhoubus

Původně jsem se chtěl na tento film podívat ze "studijních důvodů", ale asi po dvaceti minutách (přišlo mi to ale mnohem déle) jsem to už nemohl vydržet a šel jsem radši nic nedělat. Na filmu se mi nelíbilo prakticky všechno kromě tanečních výkonů. Jelikož jsem film nedokoukal, tak ho nebudu hodnotit. ()

kinghome

Hip hop vážně nesnášim ale jenom jako muziku. A v tomhle filmu mi ani ta muzika nevadila, a to hlavně díky Brianě Evigal. Je to nádherná herečka a umí i celkem hrát. Závěrečnej tanec v dešti je úžasnej. Prostě se mi tenhle film líbí. Né že by to bylo něco extra ale ta Briana v tom filmu dělá opravdu hodně. ()

karlik4801

Je to o ničem. Totálně klišovitý a trapný děj se snaží zazdít trapná hudba s ještě trapnějším tancem. Já tohle dokážu ocenit, ale Let's Dance 2 má od filmu daleko. Proč si někdo nevzal kameru a nenatočil dementy jak tancují a pak to nehodil na youtube? Protože to bohužel vydělává v kinech peníze. ()

Zdeňka

Tentokrát horší scénář než v jedničce, za to však lepší tanec. Ten déšť byl fakt efektní, jen by mě zajímalo jestli by to bylo tak dobré bez něj. ()

wer4

Jedna hviezdička za tanec a jedna za hudbu .. inak celkom prázdne a bezduché .. (čo iné som asi tak mohla očakávať od takého druhu filmu, však :) ()

July

Viděla jsem to v letadle bez zvuku a bez konce, ale choreografie byla celkem pěkná. Zápletka se dala pochopit i bez audiostopy. Relaxační film na část dlouhého letu, doma bych dala možná spíš 2*. ()

T-pack

Jojo, ohrané klišé, které zachraňuje před dvěma hvězdičkami jen postava Moose. Romantický film, který se veze na klasické křivce - od bezstarostného života, přes hořké období napsoté prohry, aby to vše vyvrcholilo přeslazeným happy endem. Možná tam měli někoho zabít... street life je ale asi něco jiného než street dance. Hm. ()

BoncheR

Čakal som od toho oveľa viac. Škoda lebo to nebol až taký zlý film, po tanečnej stránke to bolo fakt zaujímavé), no nieslo to prvky tzv. "všedného filmu, so všednými dialógmi a všednými scénami". Napr. keď už na konci vyšla Andie na pódium, povedala pár "inteligentných" viet o tom, o čom vlastne tanec je a potom sa všetci HURÁ!, vyrútili von . Nepochopil som však ten tanec na konci filmu...nevadí..:) Strih bol celkom dobrý...inak..:/50%/ ()

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe