Pokračování úspěšného hitu Step Up, který dobyl v roce 2006 americké scény, vypráví o rebelce Andie (Briana Eviganová), která začínala jako pouliční tanečnice, ale poté, co se jí podařilo dostat se na prestižní uměleckou školu v Marylandu, se musí nejen vyrovnat se svým minulým životem, ale najít také způsob, jak začít nový. A co jiného by jí mohlo pomoci než tanec? Nejprve změří své síly s nejlepším spolužákem Chasem (Robert Hoffman) a pak ji čeká boj v baltimorském tanečním klání. Podaří se jí splnit si své sny a postavit most mezi minulostí a budoucností? Režii amerického hudebního dramatu má Jon M. Chu. (oficiální text distributora)

klerik

Vývar všetkých možných športovo-tanečných filmov s absolútne zbytočným scenárom. Tancovanie je fajn, ale nie je natočené tak pekne ako v jednotke. Naivnosť cítiť dosť často. Film nenudí a má pekne spravený finálny tenec - aj keď najviac tam funguje svetlo a dážď. Dvojhviezdičkovka, ktorá neublíži, ale neprinesie ani štipku nového... ()

heyda

Docela zklamání. Některé tance ale za zkouknutí určitě stojí, takže ty dvě hvězdičky jsou takovou malou pozvánkou na ty taneční výkony. Nikoli na film samotný!!! 4/10 ()

mat.ilda

Mno, takže proti prvnímu dílu o fous lepší - především - hlavní kolohnát z jedničky - Troy, se předvedl sice trapně, ale naštěstí jen krátce, na samém začátku, taneční stránka byla obohacena o víc stylů a hlavně, filmy tohoto ražení jsou vždycky lepší s holkama... Ale už dost chvály, musím pamatovat na fakt, že jsem facebookovým fanouškem NESMĚJTE SE HOPERŮM. NENÍ HEZKÉ SMÁT SE CIZÍMU NEŠTĚSTÍ! :-D ()

HellFire

První díl jsem viděl před dlouhými 4 lety, ale dvojka mi jej připomínala každým coulem. Kopírovat se nevyplácí. ()

ARI50

Máme tady dvojku a já celkem hodně postrádal starou jedničku, ale nakonec jsem dostal výborný odvar hudby a tance. ()

Bauer

Jednička byla celkem slušná, ale dvojka je v mnohém lepší!!! A proč? No, nejspíš, protože se v tomto filmu jedná vyloženě o Street Dance a ne jako v jedničce, kdy byl konec s houslemi řízlý s hip hopovým beatem! Konec filmu v dešti byl neuvěřitelně cool. Choreografie break dancu neměla chybu. Úvodní dance battle ve kterém se vyskytl i Channing Tatum, byl s pomocí trampolín zasazenými v zemi vážně skvělý. Jen je škoda, že se Channing Tatum nezdržel celý film. Jennu Dewan vysřídala Briana Evigan, jejíž projev se mi hodně líbil a hlavně má něco, co se mi na holce libí, prostě má šmrnc. A její hlas je velmi sexy. Ostatní looseři v tý jejich partě byli taky v pohodě. Velmi se podařil i soundtrack, který je nabitý od RnB, až po pořádně bybeatovaný hip hop! Scénář filmu sice je hodně slabý, ale mně je to jedno, jelikož jsem se skvěle bavil. Jeden z těch filmu co neurazí, ale dobře se na něj kouká! ()

mm13

Dobre hrali, ešte lepšie tancovali a kamarátka, ktorej návštevu tohto bijáku nešlo odmietnuť (celý deň sa venovala mojim predsezónnym nákupom), si to prenádherne užila. Takže žiadne námietky... hej, a na konci tancujú v daždi, to jaké fajné efekty má ;-))) ()

Caelos

Sestříhat z toho jen taneční sekvence a vydat to jako alternativní film k tomu normálnímu, tak by to bylo nejlepší, protože o nic jiného opravdu nejde. Nicméně, tancování se mi v tom líbilo, fnální vystoupení ve vodě bylo efektní a zapůsobilo, jen mi přišlo divné, že Andieina taneční crew tak nějak nic netrénovala, nic nepředvedla a pak najednou tohle, ale je to film tak co. Když to tak vezmu, za podívání rozhodně stojí úplný začátek a konec, to uprostřed je jen cool přislazený film, s herci kteří vypadají průměrně, Chaning Tatum proti nim překypuje charismatem. Tím se dostávám k prvnímu Lets Dance, ten nebyl žádný vrchol filmového umění, ale měl uvěřielnější děj, schopnější herce a lepší hudbu. Finální taneční scény mi přijdou u obou filmů stejné. (3/10) Lets Dance 8/10:) ()

Hwaelos

Hehe, ani se nemusím dívat na reakce. Je mi jasné, co tam bude: Stokrát viděný děj, natvrdlej scénář, mizerní herci a tak dál... A něco na tom je. Ale koneckonců - to bylo snad jasné jen při pohledu na plakát, ne? Očekávaně bylo po dvaceti minutách jisté, jak film skončí. Pustil jsem si to jako odpočinkový biják se skvělýma tanečníma výkonama a dostal jsem, co jsem chtěl... ()

Hismael

V Let's dance 2 vystupují profesionální tanečníci, kteří předvádějí ty nejlepší taneční až akrobatická čísla. Zbytek, kde se odehrává příběh, je na tom o dost hůř a jen vyplňuje prázdná místa mezi jednotlivými tanci, aby se tomu dalo říkat film. Fanouškům tancování to ale může stačit. Fanoušci filmu se podívají na něco jiného. ()

MoiJe

Ok, ako film je to sracka. Ale ako reklama na kurzy streetdancu nadherne a po vsetkych tych sialene dlhych nudnych dramach, (ktore sa v poslednej dobe premnozili) hoci s pribehom, ktory stoji za rec, je toto relax. Na jednotku to nema zdaleka. ()

Terva

Přežil jsem tu hudbu, nesnáším jí. Ale ten tanec, to je kus poctivé práce. Pokud to ti lidé opravdu umí ( ne jen ve filmu ) tak jim tleskám. Jinak děj filmu je zcela průměrný. ()

Terez.S

nemůžu dát plný počet, protože ač miluju tanec, tak tady mi scházelo trošku té klasiky. Street dance je fajn, ale klasika je základ a bylo by dobré na to nezapomínat :). Na druhou stranu, nemůžu to ani úplně odepsat, protože bych ještě víc zkazila průměr a to já tanečním filmům nedělám :-). Komentář děje vynechám, protože o tom taneční filmy nejsou ... ()

moviesfan

Nechápu komentáře lidí, který píšou, že nesnáší hip hop apod. a koukají na tenhle film. Hodnocení je pak maximálně zaujaté. Ale to je jejich problém (pro mě nepochopitelný). Já musím film hodnotit převážně kladně. Je to taneční film, kde je taneční choreografie zvládnutá na jedničku. Opravdu mě dostala závěrečná scéna. Příběh je typicky Made in USA, ale ten moc neřeším. Film mi za návštěvu kina určitě stál. Hodnocení: 60% ()

Marek1991

Po stránke hereckej mi to nie je sympatické obsadením. Po stránke tanečnej a hudobnej je to veľká paráda. Choreografie sú ešte prepracovanejšie než v prvom diely. Celková atmosféra je na výbornú, veď scény v klube s Tatumom, scény v hale so záverečnými tancami, vonku počas filmu, či najmä tanec na vode vonku na záver boli pohladenie mojej duše milovníka tanca a hudby. Je to síce západná kultúra, ale bolo to perfektné. Nemusím tú afektovanú a prehnanú snahu o imidž hip-hoperov, ale tu to bolo celkom uveriteľné. Farebnosť, efekty, nasvietenie u mňa spôsobili ako by mi srdce bilo spolu s týmto filmom. Hip-hop kultúra na vrchole, odvtedy síce sa niekedy inovuje, v niečom vyvíja, ale v podstate už len stagnuje. Dnes už mladá generácia frčí skôr na akejsi zmiešanine tanečno-techno-pop kultúry podporovanej najmä DJ umelcami, dnes je to z veľkej časti dosť komerčné a trápne zas z iného smeru. Umelci ako David Guetta, Rytmus, Flo Rida, Rihanna, Lady Gaga, Katy Perry, Justin Bieber, Selena Gomez, Bruno Mars, Jessie J, LMFAO, Paul van Dyk dnes udávajú hlavný prúd a to už nie je pre mňa. Let's Dance 2 bola posledná naozaj tanečná filmová záležitosť, ktorú som si ozaj užil, uvidím kedy sa zas tak zabavím. ()

vurhor

Zhlédnuto na naléhání mých nových drahých spolužáků (lav jů <3 ), vycházející z faktu, že se podobám jedné z vedlejších postav. (Roztomilý ťuťu ňuňu vtípkař, to sedí. Ale že na konci sakra zabodoval s tou fešandou! Good job, mate!) První takový mind fuck je v samotném názvu: V anglickém originále se snímek nazývá "Step Up 2". Zato oficiální ...ehm... "český" název, je "Let´s Dance 2". O__O Počítám protože jakýkoliv překlad typu "Tančeme." nebo "Pojďme tančit" asi zní moc uhlazeně. Film sleduje osud holčiny, která fakt strašně úplně hrozně nadevše moc ráda ukazuje světu svůj pupík, přičemž v případě, že to zrovna není možné, tak aspoň vyvaluje kozy. Upřímně je film docela složité hodnotit. Má naprosto katastrofální scénář, příšerné dialogy, je tam jedno klišé za druhým, plus je to předvídatelný jak kráva. ALE nebudu vůbec lhát - na ty taneční sekvence se hrozně hezky koukalo. Mělo to švih, energii a náboj. A přesně na tohle se ty filmy soustředí. Nejde jim o budování dramatu, o práci s postavami atd. (teda jestli jo, tak tohle byl fakt epic fail), ale o soustředění se na předvedení oněch tanečních choreografií, které jsou hlavní sílou filmu. A to jim jde dobře. Alespoň v tomhle případě. Můžu říct, že snímek stál z filmového hlediska za hovno a fláknout mu jednu dvě hvězdičky, nicméně byť by to bylo pochopitelné, nemyslím si, že by to bylo úplně spravedlivé. Samozřejmě, že to není žádný Bergman nebo Kubrick. Ten film to ví. Chce se pouze zaměřit na jeden aspekt, který mu jde opravdu dobře. Tudíž to nechám na takovém pěkném průměru. A to jsem sakra hodnej! Průměrné 3* ()

Crazer

Když tento díl porovnám s jedničkou, tak bych právě výše vyzvednul tento díl. Už se nejedná o jednolivce, ale už o celé skupiny, které jsou více efektní, ... navíc mě to přinutilo si občas poklepávat nohou :))) A kromě toho, některé myšlenky jsou sice sentimentální, ale pravdivé. Dramatická rovina je tu jen proto, aby se neřeklo, že se tu někdo nesnažil o děj. Ten tvoří jakousi niť, na kterou se lepí skvělé taneční kousky. Zkrátka tancuje se tu, kde a kdy to jen jde. Žádné zbytečné zdržování s komplikovaným dějem, parta charismatických lidí využije každé příležitosti, aby předvedli svůj cit pro rytmus a ohebnost svých kloubů. Nevadily mi obří mikiny, kšiltovky s rovným kšiltem ani nějaká povytáhnutá nohavice. Nemám nic proti tomuto stylu. Film zde zanechává pohodu mladých pohledných lidí, kteří občas řeší nějaký ten problém , ale halvně se nechávají unášet silou hudby a tance. U málokterého filmu si znova pouštím vybrané scény ... ale tady bych si musel zopakovat celý film. Už tak musím tomuto filmu vylepšit průměr, proto dávat plný počet a smekám kšiltovku. Doufám, že na DVD se mi bude líbit stejně tak .. ()

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe