Pokračování úspěšného hitu Step Up, který dobyl v roce 2006 americké scény, vypráví o rebelce Andie (Briana Eviganová), která začínala jako pouliční tanečnice, ale poté, co se jí podařilo dostat se na prestižní uměleckou školu v Marylandu, se musí nejen vyrovnat se svým minulým životem, ale najít také způsob, jak začít nový. A co jiného by jí mohlo pomoci než tanec? Nejprve změří své síly s nejlepším spolužákem Chasem (Robert Hoffman) a pak ji čeká boj v baltimorském tanečním klání. Podaří se jí splnit si své sny a postavit most mezi minulostí a budoucností? Režii amerického hudebního dramatu má Jon M. Chu. (oficiální text distributora)

Marsik

Do série Let's Dance se mi dost dlouho nechtělo. Tyhle filmy mají jednu velkou vadu na kráse, a tou je stupidní scénář, klišoidní závěry a hloupé dialogy - živým důkazem toho byl 3. díl, který jsem si pustil jako první z celé série (no dobře, dobrovolně jsem si to sám nepustil, byl jsem donucen :)) Musím ale uznat, že taneční choreografie jsou povedené. U Let's Dance 2 šla oproti 3. dílu úroveň nahoru. Taneční stránka sice byla podle mého malinko chudší než u trojky, za to však měl film poměrně solidní příběh, který se mladým divákům prostě líbí a který zvedá rating filmu nahoru. No jelikož dávají v kině čtvrtý díl, který podle traileru docela nabudil, musím si doplnit vzdělání (první díl) a pak hurá do kina :-) Jinak Let's Dance 2 hodnotím ve skrze pozitivně, trapné scény nebyly zas tak do očí bíjící a taneční scény povedené. Takže když přivřu obě oči a zacpu si noc, nakonec vytlačím takové hodnocení, které přisuzují filmu těsné 4 hvězdičky. 70% (with J.) ()

draggo

První díl se mi líbil, ale dvojka mi bohužel přišla o dost slabší. Nejvíc mi ais vadilo ústřední duo, které mi prostě nebylo vůbec sympatické. Děj mi tentokrát přišel vyloženě blbý, a bohužel né tou sympatickou formou jako v jedničce. Naštěstí tu zůstává stále povedená choreografie a hudba, což jsou dvě věci, které z toho dělají nakonec celkem koukatelný filmek. Na rozdíl od jedničky ale nemám chuť to vidět znova, a ani z toho nemám takový hezký pocit. Škoda. /viděno na PC(DVDrip): 45% a 2*/ ()

ladko

Tanec mám rád, aj keď radšej sa na tanec pozerám ako by som mal tancovať, pretože som fakt drevo...V tomto filme je tancovania dosť, ale v podstate sa mi páčili len tri scény a to v metre, na diskotéke s trampolínami a záverečná v daždi. Čo sa týka hudby - ak máte rádi hip hop, je to niečo pre vás - ja si sem tam hip hop vypočujem, ale hodinu a pol v kuse, to už bolo na mňa trochu veľa. Film u mňa zabodoval tiež výberom hlavnej predstaviteľky ( Briana Evigan). A teraz k mínusom - veľmi, ale veľmi trápne dialógy typu "Odkedy si prišla do školy, viem kto som." alebo "Buď sama sebou."(a bolo ich oveľa viac...), pri ktorých sa človek môže len chytať za hlavu a cítiť sa trápne. Rozhodoval som sa medzi dvomi a tromi hviezdičkami - nakoniec pridávam tretiu za jeden veľmi vtipný moment, ktorý ma úprimne rozosmial(bolo to ku koncu filmu - scéna zahŕňala neznalosť angličtiny jednej aziatky, keď boli všetci nastúpení pred dverami u Andie). ()

themic

Klasika. Člověk od filmů tohoto typu nemůže moc očekávat, protože je to většinou jen o scénách plných klišé atp.. Tento film je hlavně o tancování a myslím, že je to zpracované celkem dobře. Musim říct, že choreografie byla zpracovaná skvěle, ale to je asi jediný co v tom filmu je na úrovni, takže nic víc v tom nehledejte. ()

Adman

Pokud jakkoliv a rádi tancujete tak si přidejte jednu hvězdičku. Jinak je to sladký a ucucaný Béčko jak jinak než s happyendem. Choreografové se vyblnuli dosyta a je to znát. Střihači se v postprodukci pomocí svých nůžek snaží taneční scény urychlovat, což sice přidává na dynamice, ale občas je toho vskutu příliš. Dalším důvodem proč toto, bude i zamaskování hereckých a tanečních nedokonalostí. ()

Vxxx

Možná hodnotím až moc dobře, ale před chvílí jsem viděla film Honey 2 a oproti tomu je tento film hoden Oscara, Ale teď vážně. Choreografie trochu upadá ve srovnání s prvním dílem, kde byl v rozporu balet s hiphopem. Tady jen vzali baleťáky (a jednoho osvětlovače), oblíkli je do padajících tepláků a volných triček a nutili je kroutit se dokola. Každopádně hlavní postava je velmi sympatická, přestože tanečnici mohli vybrat lepší. Hudba není můj šálek čaje, ale hold se asi nedočkám filmu, kde budou tancovat Hip Hop na hitovky z 70's, nebo 80's, co? :D 2* ()

ivishka

Bohužel teď napíšu asi ten svůj nejkratší komentář v historii čsfd - jednička je prostě jednička a další díly jsou už jen nuceným pokračováním a natahováním něčeho co bylo kdysi brilantní a nyní to zevšednělo. ()

Jillen

Stejně ponuré jako hudební styl na který nám ti mladí, krásní lidé hopsají jak nadržení králíčci...1* za náročnou choreografii, uznávám, tancovat neumím. ()

Alementina

Miluju tanecni filmy a ocekavam od nich pouze uchvatne tanecni cisla, ktere me nadchnout natolik, ze si je pak na youtubu budu sjizdet jeste nasledujicich par dni. Temto filmum pak i odpoustim a velkoryse prehlizim mizive scenare, ale nejak ty tanecni sceny pospojovat musi, takze veskere sceny mezi temi tanecnimi beru jako prestavky :) rozhodne pokrok od jednicky, nejen co se tyce tanecnich cisel, ale i ty "prestavky" se daji lip preckat. Jestli bude trojka, opet si ji hodlam uzit na velkem platne :) Proste film pro milovniky tance. Jinak Robert Hoffman je vynikajici tanecnik a choreograf, ale herec prisernej. V zanru tanecnich filmu to ma u me 90 % ()

Lum3n

Dějově ještě neoriginálnější a slabší než jednička, Briana Evigan je ve všech směrech průměrná a nepříliš sympatická (mimochodem neumí tancovat - a to téměř vůbec). Komu se ovšem líbil první díl (vinen) tak si určitě užije i dvojku, protože přes všechny zápory je to pořád dost zábavný a jako taková oddychová jednohubka určitě obstojný. ()

J3dla

Inu i já vím, jak břitké a klišovité to bylo ,ale musím uznat že ty taneční kreace mě zaujaly a celkově tech 98 minut uteklo jako voda. Tady vykalkulovaná jednohubka splnila svůj cíl. ()

blackrain

Film hodnotím v rámci žánru, do kterého krásně zapadá jako kulička do čerstvě vyhloubeného důlku, akorát že těch kuliček už je tam mnohem víc. Pokud nechcete nad ničím dlouze přemýšlet a chcete se jen bavit při muzice a tanečních číslech, tak film zkousnete bez problémů a vůbec nemusíte ujíždět na R´n´B nebo hip-hopu. Já jsem toho živým důkazem. ()

kaylin

Pokračování filmu "Let's Dance" je přece jen o něco zajímavější než film první. Je to dáno hlavně tím, že se autoři více zaměřili na samotná taneční čísla a toho tance je zde mnohem více. Jinak je ale šablona stále stejná jako v případě jiných filmů. Máme zde skupinu outsiderů, kteří nejprve pokazí, co můžou, ale nakonec se utkají se silným nepřítelem a vyhrávají. Nutno říct, že finální číslo je skutečně dokonalé a já jsem z něj nemohl spustit oči. Tanečně je to něco unikátního, krásného, což ještě umocňuje padající déšť. Tvůrci si to uvědomovali, a tak to zdůraznili i na plakátu k filmu. Proč je to vlastně pokračování filmu "Let's Dance"? No, to je problém. Byla jenom využita značka, která měla trochu úspěch. Prostě se jen využilo toho, že tu něco zafungovalo. Objeví se zde sice postava Chaninga Tatuma, ale jen na chvíli a opravdu jen proto, aby zde existovala určitá návaznost. Jinak by film mohl fungovat skvěle i samostatně. Návaznost na první film je zbytečná. Film vás dokáže dostat úvodním číslem, které je skvěle promyšlené, skvěle nasnímané a zajímavé. Originalita zde nechybí, i když v dnešním světě, kde jsou tzv. mob akce poměrně běžné, to zase tak jedinečné není. Nebudu tvrdit, že "Let's Dance 2" skvěle navázal na film "Let's Dance", spíš řeknu, že se film povedl po stránce taneční, dějová výplň je zde pak skutečně jen vata, která měla zaplnit místa mezi tanci. Sem tam je to sranda, sem tam je to nuda. Tanec ale nezklame. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/12/sherrybaby-lets-dance-unesena.html ()

FilmFan24

Skvělá taneční choerografie ve filmu, kde o nic jiného než tanec nejde. Fanoušky prvního "Step Up" potěší cameo hlavní hvězdy Channinga Tatuma. Z filmu čiší ohromná radost a zaujetí všech zúčastněných. Pro někoho málo, pro jiného moc. Rozhodně si film užije -náctilétá cílová skupina asi nejvíce. Pokud chcete vypnout a nemyslet na okolní svět, je "Let's Dance 2" dobrou volbou. ()

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe