Šílenci z Manhattanu - Série 3 (série)

USA, 2009, 10 h 10 min (Minutáž: 46–47 min)

Tvůrci:

Matthew Weiner

Chris Manley

Jon Hamm, Elisabeth Moss, Vincent Kartheiser, January Jones, Christina Hendricks, Bryan Batt, Aaron Staton, Rich Sommer, Robert Morse, John Slattery, Jared Harris, Kiernan Shipka, Alison Brie, Ryan Cartwright, Michael Gaston, Sunny Mabrey, Jack Kehler, Joseph Culp, Laurie Johnson, Julie McNiven, Jared Gilmore, Trisha LaFache, Jamie Elman, Adria Tennor, Talia Balsam, Ryan Cutrona, Embeth Davidtz, Eric Ladin, Abigail Spencer, Elizabeth Rice, Kevin Cooney, James Immekus, Derek Ray, Audrey Wasilewski, Peyton List, Sam Page, Chelcie Ross, Patrick Cavanaugh, Laura Regan, Miles Fisher, Jud Tylor, Pamela Roylance, Amy Scott, Aaron Stanford, Carla Gallo, Crista Flanagan, Sarah Drew, David Selby, Kenneth Meseroll, Kelsey Sanders, Mark Moses, Anne Dudek, Jayne Taini, Yeardley Smith, La Monde Byrd, Charles Shaughnessy, Jamie Thomas King, Susan Krebs, Faith Prince, Kristoffer Polaha, Erin Sanders, Mark Metcalf, Ned Vaughn, Nina Rausch, Joanne Baron, Marshall Allman, Mary Page Keller, Mark Doerr, Sewell Whitney, Marguerite Insolia, Kevin Scott Allen, Michael Gladis, Alexa Alemanni, Myra Turley, Brandon Killham, Brynn Horrocks, Jay Burns, Dan Desmond, Mark Kelly, Edin Gali, Joel Lambert, Annie Little, Orestes Arcuni, Christopher Stanley, Jim Hoffmaster, Darren Pettie, Deborah Lacey, Ivo Nandi, Veronica Taylor, Jeremy Scott Johnson, Jamison Haase, Megan Henning, Brian Carpenter, Tim Snay, Larry Anderson

Komentáře uživatelů k sérii (3)

Na začátku to má fázování, tempo a menší dopad na příběh jako druhá série, ale ve skutečnosti to byla rafinovaná expozice, jež v půlce sezóny zrychlila, gradací strhla a poslední epizodou zlomově rozhodila jak nás, diváky, tak karty, s nimiž postavy hrály. Grandiózní popadnutí dechu, jež méně trpěliví diváci rádi uvítají. 9/10.(27.5.2020)

|| 3. série – 70% Zatím nejvíce rozporuplná sezóna. První třetina serálu byla přehlídkou dějové zbytečnosti a šílený nudy. Od šestého dílu se to ale začíná rozjíždět a odměnou za vytrvalost je mi jedno z nejlepších ukončení sezóny, které jsem viděl. Rozhodně mě to navnadilo a zvýšilo má očekávání na další řadu.(24.9.2019)

Celkově se seriál posouvá přesně tam, kde chce, ačkoliv to nějaký čas trvalo, dostal jsem do toho naplno. Je jen škoda, že to trvalo dvě sezóny , ale opravdu to stálo za to. Třetí sezóna byla výborná, byl jsem na vážkách mezi 4, nebo 5 hvězdami. Ale poslední epizoda rozhodla. Neskutečně dobře zahrané, všechno je výborné. Jon Hamm naprosto famózní, stejně tak John Slattery a jeho výborné sarkastické poznámky. U scény, kde je pomazaný tím černým sajrajtem jsem chcípal smíchy. Graficky je seriál zmáknutý naprosto famózně a divák si opravdu připadá, jako by byl svědkem nějakého dobového dokumentu o životě Ad mana.(6.4.2018)