DeathRock

Srovnavat film a serial neni zrovna to nejlepsi reseni. Film SEX ve Meste je uz necim jinym. Uz neresi SEX, vztahy a zivotni cesty jednotlivych hrdinek, ale spise LASKU a vztahy. A tak vse sklouzava az k romantickym sladouchum jako je "Laska nebeska" a spol. Ale kazdopadne tam hraje zase velkou roli humor. Ktereho je tu, narozdil od serialu, pomalu. Serial mam rad a pokud jste fanousci, tak nebudete zklamani. Prece jenom chcete vedet jak to vse dopadne ze :-) ()

Mischko

Pro shlédnutí Sexu ve městě mám oproti mnoha jiným velkou výhodu: nejsem ovlivněna slavným seriálem a nemůžu tedy porovnávat jejich kvality – podle některých fanoušků seriálu i kritiků ostatně zcela neporovnatelné. Nejde o žánr, který bych si vybrala pro strávení sobotního večera, ale přesto jsem si nějakým nedopatřením dostala do kina a s hrůzou sledovala že výhružky typu: „Budeš se muset dívat na čtyři ženské v úžasných modelech, které řeší módu nebo vysněnou lásku, při troše štěstí sex“ byly oprávněné. A nejen to. Úžasné modely nebyly zase tak úžasné, vtipné bonmoty zase tak vtipné a propracovaná pointa nedohnala ani jednu ženu v sále k slzám. Nemůžu říct, že bych úplně umírala nudou, či zavírala oči strachem, že to bude ještě horší, ale přece jen jsem asi nadlouho odrazena od jakéhokoli Sexu ve městě;) ()

TSZ

Jsem zřejmě jeden z mála (ne-li jediný) heterosexuální muž, kterému se seriál Sex ve městě opravdu líbil. Viděl jsem všechny díly a humor v nich obsažený mi přišel skutečně vtipný, originální a chvílemi i správně sarkastický a ironický. Všechny tyto prvky obsahuje i film. Film, kterého jsem se původně dost obával (a když jsem zjistil že trvá dvě a půl hodiny tak mé obavy ještě stouply),ale po skončí mohu s klidným srdcem říct, že mi to ani nepřišlo. Opravdu jsem měl pocit že sleduji novou, jen trochu delší, epizodu a jediné,co mě trošku zklamalo je snad fakt,že se děj točí z největší části kolem Carrie, což je však opravdu jen kosmetická vada na kráse. Každopádně velmi příjemné překvapení, i když se snímek drží všech žánrových schémat (svatba, nevěra, rozchod/odloučení, odpuštění,svatba) a dějově ničím nevybočuje, jedná se o kvalitní romantickou komedii, která je pro fandy seriálu pochopitelně naprostou povinností. ()

Allka

Možná jsem divná, ale dávam pět... Možná díky tomu, že jsem nesledovala seriál, mě to uchvátilo a můžu vřele doporučit. ()

e(l)a

Krásné šaty!:-D Jinak trošku zdlouhavé. Přesto mě tento film mile překvapil vzhledem k tomu, že to opravdu není můj "cup of tea" a ani seriál nesleduji. Takže tím je mé hodnocení určitě ovlivněné. Jinak je to legenda, nejspíš tento film má všechno, co má seriál, je to romantické, ale není to nudné. Je to originální. To jsou velká plus. ()

Astrebleue

Na pohodový večer a zabavení se, je to fajn.Na podruhé, už to ale není ono.Je moc pěkný vidět S. J. Parker odlíčenou, myslím opravdu ,,pěkný" pohled.Samantha je naštěstí pořád ta, co jí znám.Vtipná, perverzní a věčně shánějící kvalitní sex:-D ()

adelajn

Neudiví, neurazí..kdo sledoval seriál, myslím že něco podobného mohl očekávat. Hodnotím kladně, že Samantha se vrátila ke své nezávislé povaze - scénář jí nenutil do klišé "každý se jednou usadí" a závěr nebyl vyloženě cukrářským produktem. Na nedělní holčičí odpoledne, proč ne. ()

yerdua

tak a tohle je přesně film, na který se dokážu dívat pořád dokola, a vůbec mi to nebude vadit, znám jej už nazpaměť , ale i tak se na něj sem tam podívám, líbí se mi ta atmosféra,a Sarah Jessica Parker mě svou rolí mě jako vždy naprosto dostává, a pak přichází ten typický kouzelný šťastný happyend, i když mám na některé filmy velkou alergii když takovým způsobem skončí, tak u tohoto mi to nevadí, miluji to, zlepší mi to náladu ()

RajCZitko

Když jsem se na to díval, měl jsem takové smíšené pocity. Jednak tam bylo moc nereálných, až pohádkových situací, ale na druhou stranu to byla i docela sranda. ()

Strider

Ale jo, tak proč ne. Vtipných momentů je celkem dost, což vyváží dějovou prázdnotu filmu:D Ztotožňuji se s procentuálním hodnocením zde na čsfd. ()

johhny007

Neuvěřitelná zdlouhavá blbost ve které pár vtipů neodtrhne celý film ve kterém v hodně okamžicích sem se cítil trapně :/ nafintěné , splastikované , afektované baby , které ani neumí hrát ! 35% ()

Smerfetka88

Po včerejším opětovném shlédnutí a po uvědomění si, kterým filmům jsem dala 3*, jsem musela zvýšit své hodnocení na hvězdy čtyři. Nejsem zatížená stejnojmenným seriálem, takže můžu s klidným srdcem hodnotit tenhle film jako film a nezabývat se tím, o kolik je horší/lepší než seriál nebo jinak srovnávat. Musím říct, že tenhle film se vážně povedl a že se mi líbí, s jakým nadhledem a humorem je pohlíženo na lásku, vztahy, rodinu, sex. Už se nedivím, že i obyčejná česká Mařka, která má daleko do Diorem vyfiknuté Carrie, se na tenhle film ráda podívá a zasměje se. Jsou to zkrátka věci ze života (když teda pominu neskutečné modely a použité značky), problémy, které řeší ženy napříč věkem a kontinenty. Ruku na srdce - která nechce dobře vypadat a mít svého Pana Božského?:-) ()

TEKAS

Vždycky jsem se chtěla kouknout na seriál, ale po tomhle to pořádně zvážím. Vůbec jsem neměla ráda Sarah Jessicu Parker, až mi přímo vadila. Film mi přišel neuvěřitelně hloupý, plytký, nezajímavý a neskutečně zbytečně dlouhý a nic se vlastně vůbec neřešilo. A některé modely, co si dámy oblékaly, no fuj. Asi skutečně nejsem cílovka. ()

dwyane

Kvůli tomuhle filmu jsem byl nucen přehodnotit samotný seriál z 1 hvězdy na dvě, abych onu jednu hvězdu mohl dát právě tomuto filmu a aspoň nějak tak odlišit film od seriálu. Oboje dvoje je podle mého názoru špatné, ale seriál je aspoň krátký, vtipnější, mnohdy trefnější a hlavně si na nic tak nehraje jako filmové zpracování. Nechápu, proč vznikla potřeba natočit tento film. Natož ho cpát do kin. Beru, že to je záležitost hlavně pro ženský, ale no tak...!Osobně bych nechtěl ani jednu z postav v životě potkat. Pitomý nány, který si na své problémy zadělávají samy a ze všeho jen viní může, kteří snad jediný jsou ve filmu a seriálu většinou normální(tedy ti ústřední), je až příliš. Kdyby to byly aspoň nějaký kočky a bylo na co koukat, ale ani to se bohužel neděje. ()

lisa.ginmi

Hrozně hloupý, klišoidní a křečovitý film. Až na relativně vtipný úplný začátek a relativně dojemný úplný konec, je to vlastně jen sbírka velice špatných dialogů (vždyť těmi se snad tenhle fenomén proslavil, ne? tak co má tohle být?) a absurdně předvídatelných situací. Nebýt těch skvělých šatů, dala bych odpad, ale tohle je Sex ve městě, takže kostymérka je vlastně nejdůležitější člen štábu, no ne? ()

coco.brice

celkem ucházejí pokračovaní výborného seriálu... a všechny vdavekchtivé slečna a vlastně už i ty vdané a rozvedené asi přijdou o dech při přehlídce svatebních šatů pro Carrie : -) ()