Miloško

Sledovať trápne dialógy stárnucich unudených žien je fakt utrpením.Aj keď vizuálna stránka,kostymy su na excelentnej úrovni,ale fakt,trpel som.....(DVD,08.11.2008) ()

Weissik

Důstojnej celovečerák. Nepůsobí jako natahovaná epizoda, ale jako samostatné rozloučení s hlavními hrdinkami a hrdiny. ()

lmc

Ze svěžího vtipného seriálu plného řečí o sexu se najednou stala nudná sentimentální kravina bež špetky náboje. Pro mě jednoznačné zklamání... PS: Nejsem neznalec seriálu, pár serií jsem viděl a miluji ho... ()

E-Fox

SPOILER! Seriál jsem si oblíbila a viděla všechny díly aspoň dvakrát, ale tahle postseriálová ždímačka na peníze mě prostě nijak zvlášť nepotěšila. Nepřinesla žádné nové nápady, prostě bylo potřeba každé hrdince vymyslet nějaké nové drama do života, tyhle události se náhodou rozjedou nastejno zrovínka deset let po společném happyendu. Tradiční téma jsou problémy s chlapama, ale aby to nepůsobilo moc jednoduše, tak je přiděláme jenom třem ze čtyř hrdinek a Charlottě místo toho přidáme tradiční starosti s dětmi. A pak zase aby to nevypadalo banálně, tak jednu z těch tří necháme, aby se jí problémy nevyřešily. Wow! Využijeme tradiční šmrnc seriálu, ale toho nastrkáme všechno, co už tu bylo a sem tam něco horšího a máme z toho zklamání. Dvě pozitivní novinky jsem ale našla: Charlottiny trávicí potíže a Vivienne Westwood. ()

migsee

Možná ne tak dobrý jako seriál, ale přesto jsem si ho užila, smála se a neshledala jsem nic, co by seriálu udělalo ostudu ()

Heroin17

Opravdu komplexní sonda do hlubin křehké ženské duše, která vám nekompromisně a naturalisticky ukáže, kam až je zoufalá a opuštěná žena schopna zajít ve své honbě za pravou láskou. Mistrovská režie udržuje příběh v kompaktním celku, do podrobna rozvádí jednotlivé linky příběhu a dokonale vykresluje psychiku postav. Po shlédnutí tohoto filmu se cítím být zase o něco blíže ženám- teď už vím, že splín z rozpadlého manželství zažene hovno v kalhotkách. ()

wocicko

Slabší než seriál, ale pro ty, kteří si děvčata oblíbili (a neberou je příliš vážně) příjemný návrat. ()

IZFNP

Film ma bavil a zároveň odpudzoval v jednej jedinej veci- zo štvorice relatívne normálnych báb sa stali bohaté slečinky, ktoré v podstate nerobia nič iné, iba chodia na raňajky, na kávu, na obed, na kávu, na večeru, na drink a potom domov k úžasným (popr. Božským) mužom. K tomu sú stále super oblečené, nalíčené, učesané a potrebujú asistentku, aby pomohla s nič nerobením. Takže, ako som už povedala- pastva pre oči, oblečenie a topánky pastva pre dámy a jeden nemenovaný šastník bol zdrojom nekonečnej závisti; zároveň mi to však na tvári často vyvolávalo úškľabok. Hlboké myšlienky o láske sa potom stratili v záplave Diora a Vuittona (okrem psa a básne mám okno) a na podobný film dlhá stopáž vo mne budila dojem, že pozerám niekoľko častí seriálu v kope a nie celovečerný, samostatne fungujúci film. ()

JenYu

Je mi jedno, že je to holčičkovitě nebo spíše žensky přeslazené.Že dialogy, které pronášejí věšáky na šaty, mají hlavu ale ne patu.Že příběh je více než tisíckrát obehraný a předvídatelný... Já na tohle všechno kašlu a pokaždé budu s Carrie a jejími "soulmates" soucítit a divit se nad vším tím, co normálním lidem připadá jako běžná životní situace.Film se mi líbil od začátku do konce.Bylo to skvělé, skvělé, skvělé!Jediné, co bych vytkla, by byly svatební šaty Carrie; já bych si vybrala jiné.Ale to je jenom detail... ()

Prechytraly

Film je završením tendence, která se objevuje již v šesté sérii seriálu. Vtipné a chytré dialogy ustupují do pozadí a dopředu se dere pouze drzá nabubřelost. Obrovské zklamání. Rádobyupřímné dialogy a příběh lásky působí ve vší té pompě spíše komicky. Škoda. ()

Kokutek odpad!

Kravina, a to příšerná, stejně jako ten seriál. A navíc nechápu, co se komu na těch ježibabách líbí, omlouvám se, strašně škaredý ženský...je to běs...klub příšerných hadrnic...pomalu v každým záběru jiný modely a jeden horší než druhej...pro mě z mýho subjektivního písečku totální odpad o ničem. ()

sunjata odpad!

Toho bohdá nebude, aby český divák z boje utíkal. A tak jsem to protrpěl až do konce. Moje manželka tvrdě usla a probudila se až při závěrečných titulcích, já to ale zvládl. Komedie? Pchá. Drama? Uf. Čtyři věšáky na šaty z NY City předvádějí stráááášně dlouhou nudu k uzívání. Tohle nebyla ani oddychovka, ani nic k zamyšlení. Tak co to proboha bylo? ()

Demoiselle

Jsem velkým fanouškem seriálu, takže jsem samozřejmě měla přehnaná očekávání. Je to trochu moc, takže se to dá těžce vstřebat, ale i tak se to "nějak tak" dalo. Mělo to jakžtakž příběh, větší dospělost a mnohem mnohem lepší styling. I muziku. Takže díky spojení všeho to získalo ode mne 3 hvězdy. Ale tím měli kapitolu Sex ve městě uzavřít. Škoda, 2 si to akorát všechno pokazili. ()

Dangerman

Všechny ženy na světě by měly mít zakázáno se dívat na tento film, protože se v něm akorát dozvědí, že i ve 40 můžou být módní návrhářky o které se perou svalnatí borci a magnáti. Pokud se s Vámi bude chtít dívat Vaše drahá polovička, řekněte jí, že ano, pod podmínkou, že poté shlédnete Vaše nejoblíbenější gangbang porno - 25% za těch pár dobrých hlášek a prsa Cynthii Nixon. ()

JannieMc

Hola Guys! =´) Jsem ráda, že jsem seriál viděla do posledního dílu...abych docenila film. A jsem za to tak ráda - dokázaly/i to!...žily/i dál! =´) ()