Grondal

Nikdy som nevidel ani jednu časť rovnomenného seriálu, ale po tom čo som videl tento film som si istý, že ani nechcem. Nie, nebolo to až také zlé, len o veci ktoré sa tu riešia sa ja zaujímam asi tak, ako módny návrhár o ženy. Prvú polovicu(alebo koľko to bolo) filmu som sa vyslovene nudil, a čakal kedy bude Sarah Jessica Parker odkopnutá svojim partnerom(boh vie, že si to fakt zaslúžila), a začne sa niečo diať. A nečakane, po tejto katarzii začali kvality filmu naozaj stúpať. "Hrdinky" sa začínajú postupne uvedomovať, objavujú sa prvé nesmelé vtípky(jediný čo si pamätám je síce fekálny, ale vďaka bohu aj za ten) a ja sa preberám z letargie. O zlepšení hovorí už len, že som po skončení filmu skoro začal uvažovať aj o troch hviezdach. Nanešťastie nič nedokáže zachrániť to, že všetky hlavné ženské postavy sú prostoduché fifleny, ktoré na prácu nepomyslia a jediné čo ich dokáže zaujať sú šaty, sex a vzťahy, čo ma navýsosť odpudzuje. ()

Lennie

Náhodou to bylo fajn...a já se bavila. Přestože to je vlastně jen další díl seriálu, jen dvouhodinový, a nenabízí nic nového, sledovala jsem to celkem s nadšením. ()

Travinho

Nemám v oblibě se dívat na filmy nebo seriály, kde je drtivá většina postav nesympatických a to je přesně sex ve městě... ()

vitac.

Jedna dlouhá nuuuuuuuda. Aby nebylo film třeba přerušovat reklamou, rovnou ji tam tvůrci nacpali - jak jinak si vystvětlit scény jako třídění oblečení, módní přehlídku atd, které děj nikam neposunuly a jen film prodloužily (nebo to snad mělo být krásné a potěšit divákovo oko?). A komediálně mělo působit co? Šatník velký skoro jako byt běžného smrtelníka, pes ojíždějící polštáře bez ohledu na jejich cenu nebo že se staré fuchtle/muzejky (:)) chovají přesně jako puberťačky? OK, nejsem fanda seriálu (respektive nikdy jsem ho neviděl), ale jestli tenhle film tvořilo v podstatě pár slepených epizod, pak ho ani nikdy vidět nechci. Slabé dvě. ()

Angel30

Můj oblíbený seriál, u kterého mě mrzí že už nepokračuje a není víc a víc dílů (ale v nejlepším se má přestat). Z nouze si asi budu muset pouštět staré díly pořád dokola. ()

Petule3

Sex ve městě je pro mě kultovní :). Bála jsem se, že film už nebude to, co seriál, ale musím říct, že mě mile překvapil! Scéna s nevydařenou svatbou a deprese po ní byla prostě za jedna! I přesto, že roli Carrie zrovna v lásce nemám, bylo mi jí líto. Samantha nezklamala, Charlotte je a vždy bude princezna a Miradna je výborná! Děj mě zaujal a tento film patří k mým oblíbeným. ()

MyrnaAlec

Opravdu ženské nic jiného neřeší než vztahy, hadry a sex ? Tak to jsem asi chlap:) SH Parker taky není zrovna typická krasavice a nad některými jejími "modely" mi zůstalo leccos stát...a rozhodně dobrej PR pro NY . ()

Kubi21

Kde nic není, ani smrt nebere aneb vše co jste nechtěli vědět o sexu a teď se bojíte zeptat. Nerad dávám odpad a tak ani tady nebudu syslit a tu jednu tomu přihraju. Asi za to, že ikdyž je to moc zdlouhavé, tak jsem to po dvou a půl litrech kafe a se sirkami v očích dokoukal a za těch pár vtípků, které mě docela slušně pobavily, ale s odstupem času už ani nevím, které to byly. ()

paphaja

Na seriál nedám dopustit, ale film tak nějak nenaplnil má očekávání. Líbí se mi, že byl tečkou za za šesti sériemi, kde konečně zazvonil i po všech peripetiích zvonec a botičkám byl konec, ale opravdu to chtělo ubrat. Moc barev, moc top a mega drahých značek, moc hypermoderních věcí prostě moc všeho. Už v seriálu bylo takových věcí vrchovatě případně přelitě, ale ve filmu když to tak přirovnám, bylo krom sympatického ukončení příběhu a znovu setkání s úžasnou partou, všeho vylitě. ()

ostravak30

Už seriál byl příšerný, ale film je příšernost většího rázu. Mě nebaví seriály typu: bohaté paničky se nudí, neví co by roupama a tak se baví o sexu, prachách a drahých autech a oblečení a rozdávají si to s kdekým na počkání. To je Sex ve městě, dle mě. Je to vlastně celý seriál a film v tom jen pokračuje. Jednotlivé díly seriálu aspoň nebyly příliš dlouhé, ale tento film je jako jeden dlouhý, jenže stejně nudný díl. Pořádně se v něm nic neděje a je velmi náročné film dosledovat do konce. Snad bylo pokračování, které vzniklo definitivní tečkou za celou touto trapnou sérií. Jinak ještě musím podotknout, že pro mě Sarah J.P. nikdy nebyla bůhvíjak dobrá herečka. A ve filmu podává svůj standart. Mnohem víc, herecky, se mi vždycky líbila Cynthia Nixon. Scénář je chabý. Připadá mi, že ani samotné ženy se takhle nespravují. Pro feministky povinné dílo, ostatním ženám zakázat, abychom my muži neměli doma něco podobného a pro nás muže zbytečná podívaná. ()

swoulen

Love it or hate it. Ano, mám ráda ten seriál. Ano, mám ráda svoje kamarádky. Ano, už taky zabředávám do té generace, která ví, že už není středem "jednoho (jednoduššího) vesmíru", ale o to víc si začíná užívat toho "dalšího (složitějšího) vesmíru" se vším špatným i dobrým. Měla jsem trochu strach, že 150 minut v kině nezvládnu, ale bavila jsem se skvěle. Scéna, u které mě mrazilo - Carrie opouští, nám tak dobře známý, byt na Manhattanu. Scén, kdy jsem se smála bylo nespočet, vypíchnu hlavně tu u brunche s omalovánky a pastelkami a taky to křičící dítě v masce, to mě dostalo :). A co ony? Na Carrie se věk trochu podepsal, ale pořád má svůj šarm a kouzlo, Mirandě to neskutečně sluší, o hodně víc, než v seriálu, Charlotte pro změnu nezestárla ani o den a Samantha? Ta ženská je prostě číslo, i když jí chyběla ta správná seriálová šťáva. Podtrženo, sečteno - nic netrvá věčně, ale Sex ve městě (nejen ten celovečerák) patří mezi ty, u kterých si to tajně přejete. ()

Mr.Shock

Není třeba si na nic hrát a nic předstírat. Kdo hledá nějaké extra hlubokomyslné dějové zvraty a šokující překvapení by byl asi trochu zklamán. Film je - stejně jako byl seriál vždycky - velice luxusně oděný, svižný a pekelně sexy. Na druhou stranu mi děj filmu přijde o poznání citlivější (svatba a narození dítěte) a udělal na mě dojem. Z kina jsem odcházel s hezkou vzpomínkou a klidně si to pustím brzy znova... 85% ()

Fíma

Poprvé v životě jsem odešel z kina před koncem filmu. Ani mi to nevadí, protože stejně vím, jak to dopadlo. To je každému divákovi jasné hned, jak se děj začne trochu "zaplétat". Možná jsem na film moc přísný, ostatně je to podle nějakého seriálu, z nějž jsem neviděl ani minutu, a v kině jsem se ocitl čistě náhodou (nic jiného nedávali), takže asi nejsem divákem pro tento typ filmů. ()

miho-sai

ano, je to blbost. pro nefanouška seriálu film samozřejmě úplně zbytečný. aly když my ostatní ty holky tak milujem! a taky je to skvělá příležitost se aspoň na chvíli vžít do světa tak přeplácaného, drahého a pro většinu z nás naprosto vzdáleného a neuskutečnitelného (ano, stejné pocity, jako když děcko sleduje disneyovu popelku). ovšem i já počítám s tím, že v tomhle případě byl návrat naposledy, další citovou peripetii Carrie a Božského bych asi nepřežila ani já. ()

sendisis

Mám ráda seriál Sex ve městě a tento film mi přišel jak dva díly seriálu spojené dohromady. Naše čtyři hrdinky jsou jako vždy dokonale vtipné, ale film je celkem smutný. První polovinu jsem se bavila, druhá byla už jen průměr. ()

bigbadboy

Nevybočuje z kvality seriálu... jedině co může zamrzet je klasický happy end... i když to dlouho vypadalo, že nepřijde... ()