CyriC

Horší než seriál, ale přežít se to dá... Můžeme to považovat za takovou sociální sebereflexi dnešní společnosti. ()

Bejbinka

Každá je jiná a přece jsou všechny úžasné. Pro mě nejlepší seriál a obstojně navazující film. Jsem prostě velká fanynka a ty 4 vtipný ženský miluju! ()

BeranSon

Základy to má a příjemnou atmosféru v jistých mezích také. Vyprávění z první osoby byl rozhodně dobrý tah a nemýt ve filmu jasného průvodce, tak nejen že se ztratím, ale hlavně na to dívat nebudu. Občasné odlehčení a odskočení od rozjednaného dilema potěší a ještě více potěší ničím nerušené momenty, ve kterých vlastně o nic nejde. Samozřejmě toto není film pro tvrdé chlapy, ale jako hodně hodně silná relaxační terapie to poslouží při nejmenším dobře. - 5/10 - ()

zalij.kytku

"Chybí ti?" "Každý den." "Je to zvláštní, přitom jsem to moc neobrečela. Možná máš na každýho chlapa určitý množství slz a já to svoje už spotřebovala." A všude tolik krásných bot a šatů a bytů. <3 8/10 ()

Yojimbo

Pro mě osobně velké zklamání - původní seriál nepostrádal vtip a nadhled, obojí tomuto ilmu citelně chybí, stejně jako nůžky střihače. ()

Harts

Podle me, je to zabava pro zeny, nevim, jak to pusobi na muze, ale proste kecaci film o muzich a zenskych problemech ()

sumperacek

Toto je film jen pro baby, a ještě k tomu jen pro vybranou skupinu. Na tento film velmi rychle zapomenu a myslím že si ho ani nebudu připomínat. Sorry. ()

Tryman

Především musím upozornit, že jsem neviděl jediný díl seriálu, takže s ním film nemůžu srovnávat. Možná je to tím, že jsem druhým rokem v pěkném vztahu a je to na mě znát, ale Sex ve městě se mi opravdu líbil. Je jedno, na kterou dějovou linii se zrovna zaměříte, všechny jsou pěkně zpracované a nenudí. Na film, od kterého jsem nečekal vůbec nic, jsem byl překvapen skvělým zážitkem, jaký se u mě u snímků tohoto žánru často nedostavuje. Proto dávám pět hvězdiček. ()

Jerryy

Haha. Nikdy jsem neviděl ani jeden díl seriálu a o to jsem byl více překvapen. Film se táhne docela pomalu, nic moc se tam neděje, 4 krásky v hlavních rolích omílají dokola pořád to samé, z čeho by se dalo usuzovat, že sex ve městě se mi zdá jako propadák, ale opak je pravdou. Z filmuje je totiž cítit strašná romantika, kde je vše založeno na citech a já to Michael Patrick Kingovi sežral i s navijákem. Good job:). ()

ex.it

A proč ne? Na film jsem se dívala jako žena a jako žena taky hodnotím. Musím říct, že i přes "umělé" okamžiky jsem v každé z hlavních hrdinek viděla kus sebe. Každý s osudů se mě dotkl. Průběh filmu byl pohodový a hezky lehce ubýhal. Vždycky je to risk vracet se filmem k dřívějšímu projektu nebo na něj navazovat, ale myslím si, že tady se to povedlo. ()

ann8

Moje pocity jsou naprosto přeseně vyjádřeny komentářem uživatele Tetsuo - na jednu stranu 4 ženské žijící povrhním konzumním stylem života; na stranu druhou univerzální téma... americké, dojemné, naivní... 3,5* (podotýkám, že seriál nesleduji) ()

frbulka

Pro příznivce seriálu, který jsem pro sebe ke své lítosti objevila až k jeho konci, příjemná oddychovka. I když jiný film na podobné téma a vytržený z kontextu seriálu bych asi ohodnotila méně, mám prostě pro Carrie, Samanthu, Charlotte a Mirandu slabost. PS: Asi bych to Božskýmu neodpustila. ()

cure

Nafúkaná reklama na ten najprimitívnejší spôsob života, ktorý vám súčasná moderná doba môže ponúknuť. Kim Cattrall už navždy pre mňa zostane Honeywell z Porky (Prci, prci, prcicky osemdesiatich rokov). PS: Vyprávět o vztazích trefně a vtipně umí jenom Woody Allen. ()

bolf!k

Je to v podstatě jen další díl seriálu, na kterým chtěli tvůrci vydělat o to víc, protože mají jistotu, že se na to věrné fanynky do kina podívat půjdou. A já ten tah chápu, zapadá přesně do nynější filmový kultury. 60% ()