Během řádění hurikánu Katrina zachrání neworleanský policista Terence McDonagh (Nicolas Cage) trestance ze zatopeného vězení, ale sám si poraní záda a vytvoří si závislost na utišujících lécích. V průběhu následujících šesti měsíců si však vypěstuje i závislost na drogách, hlavně kokainu, který získává z policejního depozitu. Také mu k němu dopomáhá prostitutka Frankie (Eva Mendesová) se kterou udržuje partnerský vztah. I přes tuto stinnou stránku své osobnosti je Terence jedním z nejlepších místních vyšetřovatelů a je povolán objasnit pětinásobnou vraždu senegalské rodiny. Stopa vede k vůdci drogového gangu s přezdívkou „Velký Fate“ (Xzibit). (Česká televize)

Macio

Konečne po dlhej dobe slušný filmy s N. Cagom. Trochu mi to pripomína jeho úlohy z 90 rokov. Hlavne sa nedajte odradiť tým divným názvom a užite si tento viac ako dobrý film. ()

ditri

Konecne dobra gangsterka ve ktere jsou leguani tam kde menaji byt a po sejmutem typkovi zustane tancici duch :-) ()

pee-jay

Cage se vrátil o patnáct let zpátky. A sedlo mu to. Otázka je, jestli má točit pořád to samý, nebo už se na to vykašlat :) ()

GizmoD

Nicolas Cage ako permanentne sfetovany detektiv vysetrujuci vrazdu 5 clenej rodiny nelegalnych pristahovalcov v New Orleans. Jeho metody (vysetrovacie aj tie co sluzia na ziskanie fetu) su netradicne a sposobia, ze sa coraz viac zamotava do nasledkov svojho konania. Ako to vsetko dopadne? Zvlastne natoceny film. Slaba trojka. ()

Lvegas

Trošku jsem se bál kombinace Nicolas Cage + Eva Mendes, ale musím říct, že toto spojení ve filmu naprosto decentně a skvěle fungovalo. Niki Cage předvedl konečně slušný herecký výkon, hlavně jako "závisláckej" a věčně "sjetej" poručík. Eva Mendes i v roli prostitutky opět nádherná a sexy, místy okouzlující:). Hodně mi dostala scénka s nebohou invalidní stařenkou, kde se Cage slušně rozjel a byl opravdu "BAD". Škoda je, že ve filmu bylo hodně nudných pasáží. Nebo spíš slabších míst, kdy se člověk začne okem dívat na hodiny. Tento dojem nevykompenzovalo ani pár slušných a originálních okamžiků, kterých jsem si od tohoto filmu sliboval rozhodně více. Mohly to být v "suchým triku" 4 hvězdy, takhle dávám lepší 3*. ()

lucaszach17

Po těch všech sračkách, kterými nás Cage od výborného Obchodníka se smrtí krmil je tenhle film pro mě určitou satisfakcí. Cage svojí postavu zahrál opravdu výborně. Eva Mendes byla super sexy. Velmi zajímavý film pro ty, kteří mají rádi černý humor a sfetovaný poldy. ()

koumes. odpad!

Nejhorší film s Cagem, který jsem viděl. "Odpad" dávám teď asi podruhé, co jsem na CSFD! Dokoukal jsem ho jen proto, abych zjistil, jestli někde bude na tom filmu něco tak dobrého, proč někteří hodnotí tak šíleně vysoko. Jsou to ale zabité 2 hodiny času a nálady. Hodnotím to, jako nejhorší film tohoto roku - a to mám Cageho rád - teď mě svým výkonem a i výběrem propadáku velmi zklamal, spolu s Mendes, režijí, otřesnou kamerou i scénářem :-( ()

JoudaCZ

Jednotlivosti stokrát viděné složené do originálního mixu. Nebo jinak: i vyprávění celkem tradičního žánrového příběhu si uchovalo přídech šílenosti dřívějších Herzogových prací. Pokud jde o často zmiňovaného Cage, nebojte, nezačal hrát jinak, to jen chytrý režisér našel způsob, jak jeho jednovýrazový prkenný projev využít. No, a navíc leguáni a krokodýli... Bavil jsem se. ()

BulkaNeAsi

tak teď nevim...nekolik scén by zastinilo i pulp fiction...chvilema je to zase totalni pruser...na Evu se proste diva hezky...škoda že Val zustal chudak v povzdálí...Cage hraje fajn...dotahnout scénář dokonce...a to by byla pecka..ale mezery tu proste jsou...hudba vcelku fajn...ale hlavne..kdyz spatnej polda, kterej me bavi...tak spatnej konec....:P porad jsem doufal, ze se to vse jeste nejak poser*..i kdyz na druhou stranu tezko rict, jakej spatnej konec by to mohl jeste zachranit, aby to nebylo jen horsi..70% ()

stuj

Povedený film, s chutí kouknu za čas znovu. Cage byl skutečně dobrý a ani příběh nebyl špatný. Mnohem mnohem lepší než průměrný akční film. V průměrnym akčnim filmu totiž není hlavní hero na drogách a nedějou se v něm pak takový věci, jako tady. ()

dogzila

Celkom zaujímavý priemer ktorý sa hrá na nejaký darkcopthriller ale najsilnejšie je deformovaný USAvýchovným dejom, je plný nezmyslov so strašným happyendom, ale zároveň nenudí a spríjemní nejaké to popoludnie. Stiflerova máma je fakt hnusná :) ()

Calvus77

Špatnej polda je vcelku špatnej film. Jako by se režisér nemohl rozhodnout pro žánr a tak všechen potenciál tak nějak vyšumí, což je škoda, protože by to mohlo být cynické drama o realitě všedních dnů jednou sjetýho policajta. Je to mizerná krimi a ještě mizernější gansterka, no, a na psychologickej film je to příliš plitký. Nicolas Cage už není ten samý Nicolas Cage, co hrál v Leaving Las Vegas. Možná se měl Herzog na tenhle film podívat nejdřív... ()

RonnieR

Nejako oldschoolove krimi nemusím, ale k tejto ma pritiahlo jediné meno - CAGE! A musím povedať že jeho výkon bol N E U V E R I T E Ľ N Ý!!! 77%. ()

Z filmu Bad Lieutenant vznikne franšíza

Z filmu Bad Lieutenant vznikne franšíza

13.07.2021

Nicolas Cage přichází o zrak

Nicolas Cage přichází o zrak

26.01.2014

Těžko říci, jestli má Nicolas Cage špatného agenta, nebo už o něj přední hollywoodští filmaři nemají takový zájem, pravdou ale je, že v poslední době jde oscarový herec z jednoho průměrného žánrového… (více)