Sex ve městě 2

USA, 2010, 140 min

pie.com.key

Seriál miluju, o filmech to říct nemůžu. Jednička byla nicméně o chlup lepší, tohle se nepovedlo vůbec. Ale líbí se mi nápad 2 days off / week, za to ta hvězda :) ()

Dejte na me

Tohle mě zklamalo :( trochu to vykradlo sama sebe :( chtělo by to ubrat těch happyendů na všech frontách a vrátit tam nějakou zápletku a trochu smutných zvratů ze života, které dával seriál, protože v životě to tak je.. myslím, že seriál byl oblíbený právě proto, že tam každý prožíval kopance, který zná každý a když se na to dívá, má vlastně lepší pocit, protože je to běžný.. no, jen názor :) ()

pupidup

štěstí, že mám sociální cítění...ranou z milosti by tahle moje hvězda byla. Hrůza. Tohle byla má nejnudnější víc jk dvojhodinka....áááá. Ještě, že jsem mohla serfovat na netu. Na Jessicu a Cinthii se ani nedá koukat...Řvoucí děti - tam bych se přirovnala k Herodesovi. Kim je o deset let starší než ta strašidla....a vypadá fakt nejlépe. ()

luke1 odpad!

Co to sakra bylo? Nelogicke, super luxusne prehnane sceny s vysusenyma slepicema,ktere si hrajou na neco extra. Prehlidka kycovitosti a prehnane drahych znacek rezirovane nejakou slepici v ciste zenskem svete. Sledujte jen na vlastni nebezpeci!!! Sracka sracek! ()

Fleuretka

Zábava, móda, přátelství-začíná popisek filmu a já nemohu jinak než dát jednu hvězdičku a to ještě jen protože vyplnění slibovaného bodu dvě dostál. Opravdu velkolepá módní show, ale to je asi tak všechno co můžete od filmu čekat. A vzhledem k tomu, že jsem věrnou fanynkou seriálu, zdá se mi to žalostně málo. Jestli se divačka v každé z hlavních představitelek seriálu mohla částečně najít, po shlédnutí posledního filmu by to určitě nedělala. Hrdinky tak trochu zestárly, což se snaží maskovat vrstvy make-upu, ale že by jim uzrál charakter, to se rozhodně říct nedá. Přesně naopak. Film udělal z ústřední čtveřice ploché a povrchní "slepice". (I když nádherně, rozuměj-nákladně naparáděné.) Že vlastně chybí i pořádná zápletka a místo vtipných scén, kde nechybí nadsázka a špetka sebeironie se dočkáme jen krásných kulis a řešení malichernstí...už je celkem vedlejší. Ani jednu z celkem sympatických seriálových protagonistek bych po shlédnutí Sexu ve městě II za kamarádku nechtěla. ()

Milan-K odpad!

Pokud jednička byla žalostná slátanina o ničem, u dvojky jsem 140 min. jen plakal. Nevěřil jsem, jak se dá hovno rozpatlávat celé dvě hodiny a dvacet min. Kýče jsme si užili ve dvojce dvakrát tolik co v jedničce. Holky, už to zabalte! ()

aneken odpad!

Film jsem viděl omylem v ženském kolektivu, který si jej poměrně užíval a bavil se. Ale z pohledu muže je to jeden velkej průser a nuda... ()

pauledgecomb

Komerční, přeslazená,trapná hovadina. Sledovat dvě a půl hodiny ženu v přechodu,která se snaží "klofnout" dvacetiletého zajíce není komedie,spíš tragédie. Dávám * za prsatou chůvu. ()

ladymarmelad

Nevim proč ale tohle pokračování nestojí za nic. Hrozně sem se těšila jelikož Sex ve městě(film) úplně zbožnuju,ale tohle mě možná i zklamalo. Nevim proč takovej pokles no. Nápad byl dobrej ale asi by to chtělo drobet doladit. =) ()

madline24

Po par letech, co jsem film videla v kine, jsem si ho pustila ted doma a vzala ho na milost - z odpadu na jednu hvezdicku. A duvod? Videla jsem ted cely serial a z lasky k serialovym postavam jsem byla ochotna prihmourit oko, i kdyz je scenar neuveritelne tupy a chaby, nekdy (vlastne dost casto) mi bylo trapne (a to i samotne doma na gauci:), presto jsou to moje oblibene postavy, takze... :) Shrnuto podtrzeno, jedna hvezdicka je maximum, za ktere uz nepujdu :) ()

StarFsh

Chcel by som tých 140 minút života vrátiť späť!!! Film o štyroch vyžitých starých a škaredých ku*vách, ktorý je od reality tak vzdialený, ako New York od strednej Európy. Napriek tomu je to zabalené do IN kabátika, vďaka čomu to pre mladých (hlavne baby) bude určite coolová záležitosť. To nič nemení na fakte, že celý Sex v meste (vrátane seriálu a prvého filmu) je úplná zhovadilosť z intezívnym brainwashingom. Okrem Kim Catrall, ktorá je ku*vou "par excelance" a dá úplne každému, sú ostatné len obyčajné zlakopky. Ani jedna totiž nemá za muža chudáka, ktorý maká vo fabrike na páse 8 hodín za skoro minimálnu mzdu. A teraz sa milé dámy zamyslite. Na svete je 1% pracháčov a ty sú už väčšinou obsadený. Ak budete celý život snívať o pracháčovy, ako z telenovely, alebo sa nebudete ku*viť, ako Kim a z následkami, tak ľudstvo za chvíľu vymrie! Prestaňte sledovať takéto pi*oviny a pozrite sa na reálny svet okolo seba! Otvorte konečne oči dokorán... Len tak mimochodom, ku koncu filmu som si z celého srdca želal, aby už konečne nejaký arab vytiahol kalach a pustil do nich dávku... ()

Redhead

Ja se jen modlim at nenatoci treti dil, serial byl perfektni, prvni film se dal skousnout, ale tenhle druhy? O cem to vlastne bylo? ()

verunecek

Miluju Sex ve městě, ale film 2 je už o hodně slabší, než jednička, ale i přesto dávám 4 * je to škoda, že tam jsou slabé chvíle, které sráží celý film :-( ()

RubyRitz

Řekla bych to asi takhle - pokud jste holka se zájmem o módu, neváhejte ani minutu. Film je koncipovaný tak, aby ukázal řadu nových šatů, bot, kabelek, bylo hodně příležitostí propagovat návrháře, značky, firmy, ... Asi tak, jako seriál. Pokud taková nejste , ani tomu filmu nedávejte šanci. Jenom si zkazíte náladu a jemu hodnocení. Film tedy není rozhodně určen pro každého ani pro každou, ale ty ostatní se zamilují. Carrie i holky jsou pořád stejně SVÉ a skvělé, vtipy stále "sexovské"... Zkrátka pokračování klasiky, na kterou jsme zvyklé, přesně tam, kde skončila! Je obdivuhodné, že i moderní kabátek seriálovému filmu sluší. V kategorii "módních filmů" je to jeden z mých TOP! Proto dávám 5*, i přesto, že film nemusí být pro každého. ()

melica

Skvělá oddychovka a přehlídka luxusu, který jsem nikdy v životě nezažila a nezažiju a nejspíš bych tak žít ani nechtěla, ale dá se u toho krásně snít. Rodinný spor o gauč a televizi byl dost přesný. ()