StarDance aneb když hvězdy tančí

(pořad)
TV spot 3
Taneční / Hudební / Soutěžní
Česko, 2006, 63x75 min

Režie:

Roman Petrenko

Účinkují:

Marek Eben (moderátor), Tereza Kostková (moderátor), Aleš Háma (moderátor), Mahulena Bočanová, Jan Čenský, Jana Švandová, Roman Vojtek (více)

Známé české osobnosti pod vedením profesionálních tanečníků pilně trénovaly, aby zaujaly nejen porotu, ale především diváky. Předváděly brilantní taneční kreace, které byly v mnoha případech vykoupeny desítkami bezesných nocí, litry potu a modřinami. Těšit se můžete na skvostné taneční výkony, světové hity v atraktivním podání Martina Kumžáka a jeho Moondance Orchestry, luxusní zábavu, výroky nesmlouvavé odborné poroty i hlášky pohotových moderátorů! (Magic Box)

boshke

Je smutné, jak všeobecně špatný vztah Čechů k tanci (nemyslím samozřejmě pogo, disko a podobné) ovlivňuje náhled na tento pořad. Mrzí mne to, neb můj názor na StarDance je zcela opačný než většiny zde blátoházejících. Pří hlubším zamyšlení se tomu však dá pouze stěží podivovat. Většina diváků by taktéž jistě nejuchala kvůli zainteresovanými do nebes vynášenému pořadu o pletení svetrů. My prostě svetry nepleteme -> hnůj. Stejné je to se StarDance - nezajímá mne tanec a nikdy jsem ho nepěstoval -> hnůj. A to je škoda, neb je zajímavé vidět známé tváře šoubyznysu na tanečním parketě; dostávají tak jedinečnou příležitost ukázat, že nejsou jen komeční ksichty ze seriálů nebo jenom blbé zpěvačky. Užitečná je i porota, která vnáší do soutěže pohled profesionálů. Moderátorská dvojice je též vhodně zvolena - Marek Eben sám o sobě je záruka kvality, Kostková sice sem tam žbleptá, ale jinak zdatně sekunduje. Celou tuto mou obsáhlou stať trefně shrnuje uživatel Paldini slovy "kdo netančí, nepochopí"... 90% ()

MikeCool

TV-pořad (Soutěž). Mě tyhle taneční soutěže (kord české produkce) nijak zvlášť neoslovují a myslím si, že přidělávání dalších a dalších "řad" této soutěže tohoto typu bude mít spíše negativní vliv na výsledné hodnocení soutěže. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 20% (1*) | ()

Kothy

Už i k nám se dostal tento fenomén. Nejsem zrovna fanda těchto soutěží, ale Marek Eben a Tereza Kostková to uvádí celkem dobře. :) ()

AllShallFall

Tanec mi sice nic neříká, ale musím uznat, že je to umění a je to o talentu. Nejvíce na tom celém obdivuji ženy a jejich vyrýsovaná těla. S tancem to hezky ladí. Hezky se na to dívá. Věřím, že pro tanečníky tato soutěž znamená mnoho a proto u mě si tato soutěž zaslouží dobré hodnocení. ()

swamp

Inteligentní humor Marka Ebena v kombinaci s glosy Zdeňka Chlopčíka vytváří pořad, který má více než dvě mozkové buňky (oproti jiným televizním show) a divák se může pokochat (případně zasmát) tanečním uměním jednotlivých dvojic. ()

triatlet

Máte-li si vybrat mezi sledováním Stardance, vyhlašování Zlatých slavíků a předáváním cen Elsa, zjistíte, že tento přímý přenos je nejkoukatelnější. První dvě řady šly mimo mě. Zaznamenal jsem jen koutkem oka Táňu Wilhelmovou, ale díky tyršovskému pojetí Míry Bosáka jsem koukal na 3. řadu. A kromě Bosáka jsem obdivoval taneční um všech zúčastněných i pohotovost moderátorské dvojice. ---------------- 4. a 5 řadu jsem v předvánočním čase sledoval s nadšením. V 5. řadě jsem fandil všem, ale freestyl Katky Baďurové v choreografii Jana Ondera byl maniakální:-) ()

heyda

Někdy docela pěkná podívaná, při které jsem zavzpomínal na staré dobré časy tanečních. :-)) A především Marek Eben to drží moderátorský dost vysoko. Kostková mi moc nesedí. A Jaromír Bosák a jeho ´´tyrš´´ nemá chybu. U toho jsem se vždy hodně nasmál. 3 zasloužené hvězdičky. ()

packa

Hvězdičkové hodnocení si odpustím, neb jsem z pořadu nikdy nespatřil víc než pár souvislých sekund (a nebo jsem při přípravě večeře nedobrovolně poslouchal zvukovou kulisu, linoucí se z obývacího pokoje). Přesto se musím k pořadu tak trochu nepřímo vyjádřit: tento druh komerčně - zábavního pořadu (česko-moravsko-slezsko-slovensko hledá supertalentstar) NEMÁ co dělat na veřejnoprávním kanále, financovaném z koncesionářských poplatků. Za úplný vrchol arogance managementu z Kavčích hor považuji reklamní billboardy, kterými byla oblepena celá republika. Proboha, proč takové mrhání financemi, když zvýšení sledovanosti pořadu stejně nemá vliv na příjmy ČT? Milá veřejnoprávní televize, jenž funguješ jako takový stát ve státě - ani netušíš s jakou chutí bych tě nechal zprivatizovat, pokud bych měl tu moc! Vysílej si pak co je ti libo, ale ZA SVÉ, nikoliv za peníze koncesionářů. A reklamy si vylepuj pro mě za mě třeba na kadibudky Toi-Toi, ale ZA SVÉ, nikoliv za peníze koncesionářů. ()

honajz

Po pravdě na to doma koukáme a tipujeme, kdo postoupí, ale s přibývajícími řadami se začínají objevovat ne celebrity, ale správně politicky angažované osobnosti, byť by šlo o pouhého youtubera, který včas zjistil, odkud vítr fouká a jaké správné názory ho odvanou na obrazovky ČT: Navíc Eben už není ten pohotový glosátor, jakým býval, a některé jeho pokusy o vtip končí velkým wtf. A když někdy zkusí i politicky angažovaný přípodotek, nemá to už s tancováním ten pořad fakt nic společného. ()

SOLOM.

Nevím, co proti tomuto tanečnímu pořadu máte. Nejsem jeho zarytým příznivcem, který by viděl všechny díly, ale nemám nic proti tomu zalehnout k televizi a mrknout se, jak známé tváře tančí s profíky. Někteří tančí opravdu pěkně, sem tam vykoukne i holá prdelka (že Veroniko :D). Eben a Kostková jsou už sice poněkud slabší, než tomu bylo v počátcích jejich spolupráce, ale tak to je dáno i zdravotními problémy moderátora. Klasická průměrná podívaná… ()

duklak2

Hodnotím velmi kladně. Vznik tohoto pořadu byl třeba. Zaujmul jistě plno lidí, zvláště z řad ženstva:) Některé soutěžní páry se sice k sobě moc nehodily, ale nakonec postoupily dále, než favorité. Mnohdy při vyřazování nebylo nouze o veliká překvapení. Já osobně jsem trhal několik vsazených tiketů:) Jsem rád, že se StarDance vysílalo a doufám, že v budoucnu ještě nějaké díly vzniknou. ()

Handle

Záleží na konkrétní řadě, nicméně nějakou změnu by už to obecně chtělo - v současné době mi pořad přijde až příliš konzervativní a nechápu, proč ČT nepřijde s nějakou invencí (a Genzer v porotě například za mě moc dobrou invencí nebyl). V rámci českých pořadů ale StarDance určitě i tak patří k tomu lepšímu, co můžeme na obrazovkách vidět. ()

aniiicka

Mě to prostě většinou bavilo. :) Tanec mám ráda a myslím, že se jedná o ideální pořad na sobotní večer doma. Není zde nouze i o vtipné a dojemné chvilky. Oproti některým zmutovaným verzím na nově či na na slovenské televizi je Stardance České televize, myslím, velmi vkusný pořad. ()

Caszidy

Rozhodně jsem nebyl nějakým pravidelným divákem, avšak vždy, když jsem StarDance(a to jakoukoliv řadu) zapnul, neměl jsem důvod přepínat. To je myslím pro pořad tohoto ražení solidní poklona. Průvodci Marek Eben s Terezou Kostkovou navíc utvořili nenucenou a příjemnou moderátorskou dvojici. ()

Una111

Tak tenhle pořad vůbec není moje parketa. A přitom mám ráda tanec, dokonce moc. Ale nemám ráda celebrity jako takové, nemám ráda reality show a už vůbec se mi nelíbí, že spolu tráví ženatí muži s cizími ženami a vdané ženy s cizími muži tolik času a v tak intimních situacích jako je tanec. Zajímalo by mne, jak rádi/rády sledují tenhle pořad manželé a manželky zúčastněných? - - - A tentokrát to navíc ještě autoři pořadu dost přešvihli s tématem svobody, kteréžto téma cpali úplně všude jak do jitrnic... O ten jeden bod se pak mohou rozdělit Tereza Kostková a Marek Eben, jemuž se divím, že StarDance jako katolík už léta moderuje a žádný problém v tom prostě nevidí. ()

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál