Tomuhle pořadu jsem zkrátka nepropadla, připouštím však, dostal jen 2-3 šance: poprvé jsem se dívala možná dvě minuty, než mě to přestalo bavit, podruhé jsem se snažila a vydržela tak 20 minut, včera (potřetí) jsem po 10 minutách usoudila, že tenhle typ pořadu prostě není pro mě. Jde o něco nového, to hodnotím kladně. Pohlreich je sice nesympatický na pohled, ale projev nemá vyloženě špatný, personál je taky někdy celkem vtipný. Pro mě jasné dvě hvězdičky, nevidím důvod pokračovat ve snaze zařadit se mezi příznivce "Ano, šéfe!". 40% Edit: náhodou jsem se k pořadu znovu přichomýtla a přidávám puntík, nebylo to úplně nezajímavé. Dojem nestačí, abych "Ano, šéfe!" vyhledávala, ale přinejmenším už se mu nebudu plánovitě vyhýbat. 55%(15.5.2009)

Čím více epizod vidím, tím se moje hodnocení zvedá. Ze začátku jsem dal dvě hvězdičky a dostal jsem se už na čtyři. Čím dál tím více mě to baví. EDIT: Tak a už jsem na plném počtu hvězd. Nemůžu se dočkat nového dílu a dokonce jsem si i dva, možná tři díly pustil po druhé. Další můžou následovat, není nic vyloučené, protože i druhé zhlédnutí mi něco dalo.(8.9.2011)

TV-pořad (Reality show). Výborná, kulinářská reality show se Zdeňkem Pohlreichem, jehož přísný pohled na věc se mi velice líbí a myslím si, že se i dosti vyplatí. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 80% (4*) |(15.10.2013)

Všechny umělotiny a dochucovadla letěly oknem zhruba po třetím dílu. Jen ten ketšap jsem zazdil hluboko v lednici, Zdendo. Ostatně stejně jako ty, když se nikdo nedívá, malinko do tataráčku. Pořad jako takový je ok, to i přes někdy neskutečný ignoranty v restauratérství, kteří skončili se svářením a i tam si tvrdošíjně svěrák obkládali broskví, ovšem mezi řádky se skrývá gastroporno!!!(8.12.2011)

Když z jídelního lístku restaurace, do které si chodíme v práci na obědy, zmizel kuřecí plátek s broskví a eidamem a místo ohavné bramborové kaše z prášku nabídli šťouchané brambory s dozlatova osmaženou cibulkou, zachtělo se mi pokleknout na kolena a zvolat: Díky pane Polreichu za to, že jste obohatil češtinu slovem kruciprdel a alespoň některé české restaurace donutil vařit slušné jídlo.(9.4.2010)

• - V devátém dílu páté série si Zdeňka Pohlreicha pozve majitel mostecké restaurace Marcel Oktábec, který si zahrál sedmiletého Julia Fučíka ve snímku Julek (1979). (Olík)

• - Zpravidla první část pořadu podléhá kvůli hrubému vyjadřování silné cenzuře formou pípání a část druhá, která je vysílána po 22. hodině, je bez cenzury. (Zdroj: Wikipedia.org)

• - Zdeněk Pohlreich se vyučil kuchařem proti své vůli. (MTHRFCKR)