Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich.  Kulinářské pořady diváky zásobují nejrůznějšími recepty. Zbrusu nový formát o české gastronomii Ano, šéfe! však je úplně jiný! Majitel restaurace, která se ocitla ve finančních problémech, požádá o pomoc mistra šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, který na místě během týdne zjistí, jaké nedostatky mohou za to, že do podniku nechodí dostatek hostů. Podávají snad studené, přesolené, nedovařené, připálené nebo dokonce nechutné jídlo? Dostávají hosté malé porce, pivo pod míru nebo limonády ve špinavých skleničkách? Jsou servírky a číšníci k zákazníkům ochotní a vstřícní? Nemusejí hosté na své objednané jídlo a pití čekat příliš dlouho? Nebo je problém někde úplně jinde? Zdeněk Pohlreich je sice přísný kritik, který pro šokující výroky nechodí daleko, ale zároveň rádce, jehož rady mají cenu zlata. Při své revizi nebude nikoho z personálu šetřit, naopak bude tvrdě prosazovat i nepopulární změny v provozu nefungujícího podniku. Po měsíci se do restaurace vrátíme se skrytou kamerou, abychom prověřili, jestli opravdu došlo ke zlepšení. Ano, šéfe! je pořad plný emocí, u kterého se nudit rozhodně nebudete!
Epizody:
2. Nová Hospoda
3. U Hrabala
4. U Rytíře
5. U Pavouka
6. Zámek Kněžice, U Štěpána I.
7. Zámek Kněžice, U Štěpána II.
8. Zahrada v Opeře
5. Plevel (Plevel)
6. Sametová restaurace
7. Grand Restaurant Septime
8. Pod Lékárnou
9. Návraty (Bastila, American Grill Bar, kuchařské učiliště v Trmicích)
10. U Hastrmana
2. Restaurace U Tlusťocha, autokemp Merkur, Pasohlávky
3. Restaurace U Vlka, Brno
4. Motorest Ušák, Prunéřov
5. U Kaštanů, Praha
6. Pod Lesem, Jíloviště (oficiální text distributora)

zodiak217

Úprimne musím napísať, že lepší a originálnejší program som už dlho v Tv nevidel. Nielenže sa teším na každý diel ako dieťa na kúsok koláča, ale každý diel je natoľko iný a originálny, že ma to vždy niečím prekvapí. Zdeňek mi po všetkých stránkach pripomína Gordona Ramseyho a určite bolo náročné nájsť takýto tip v Čechách, ktorý by sa hodil do tohto programu. Videl som už aj anglickú originálnu verziu, no tá vaša česká rozhodne v ničom nezaostáva, ba naopak tým že je to Česko je mi celý ten program o niečo bližší. Ako vyštudovaný čašník, som si ani lepšiu zábavu na víkendové večery priať nemohol a som jednoducho nadšený, poklona tvorcom aj celému štábu a veľa úspechov do ďalších relácií. ()

WUTEN

Zdá se, že Polraich mi čtě z úst, po každém jeho díle sem si dokázal že češi neumí vařit a když jo tak je to za nekřestanskej peníz nebo spálenky trenky z friťáku.Občas to přežene s názorama nebo mu ujede nějaka ta nadávka, ale co čekat od nějaké zaprašené boudy někde ve vydlích. Tahle soutěž si myslim že otevřela oči těm zoufalcům co chtěji zacit podnikat v oboru gastronomie, protože v ČR je tolik restauraci a hospod že to ani v Pekingu nenajdete, zkuste si sami napocitat kolik jich najdete ve vasi blizkosti, v mem okoli kdyz ujdu cca 200 metru napocitam nejmin 10 pajzlu. Kazdopadne stojim za Polraichem , jeho styl humoru me pokazde dovede rozesmát do sraček !!! Vymenit juden Klause a Polraich na HRADDDD !!!!!!!!!!!!!! ()

Bruce_cz

Zdeněk Pohlreich prostě umí a dává to pěkně sežrat těm, kteří si pouze myslí, že "umí". Je mi úplně jedno jestli si Zdeněk tímto pořadem pouze uspokojuje své ego, když mu talíři předloží takové "mlsy", že i lidem u televize je mdlo (a to nejsem nějaký rádoby fajnšmekr a kulinářský guru), ukáže kuchyň kde mouchy padají hrůzou za letu do polévky a personál, který maká na 30%, má ze všeho legraci a kroutí hlavou, pokud mu dáte měně jak 30 korun spropitné - nemohu prostě říct a hodnotit jinak, než v ČR to je v poslední době tak se vším! Víc takových lidí, kteří oddělují zrno od plev (třeba restaurace U Štěpána je můj velký sen a těším se, že se jednou k němu podívám) a pokud to dělají vtipně, jen klobouk dolů. ()

Trinculo

Výborná sonda do kultury českého stravování ... hrozitánských podniků k vidění zde byla spousta ... zajímavý byl pro mě díl ze školní kuchyně, který ukázal, že i s omezeným rozpočtem se dá dělat dobré a kvalitní jídlo. Jenom nevím, proč to tak není v těch menzách a školních jídelnách, ve kterých jsem se stravoval. ()

Texxa

Naprosto luxusní záležitost a asi nejzábavnější pořad české produkce, který je momentálně v TV k vidění. Zdeňkovi hlášky jsou neskutečný, kam na to ten chlap jenom chodí? Jen je trochu škoda, že poslední řada se už ubírá trochu jiným směrem, než všechny předchozí, změna režiséra je znát. Ale i přesto je to za plný počet, pač já toho pána mám opravdu ráda :) ()

HennessyVSOP

Tenhle pořad sice má svoji masku (sprostá mluva, tvrdá upřímnost), ale díky tomu mě i víc baví. Ale v podtatě jde o to, že Pohlreich ví co dělá, ať už jde o vaření, chování k hostům a nebo vedení restaurace a ti zoufalci co si ho zavolají jsou ve valně většině absolutně mimo. Jednoznačně nejvíce smysluplný pořad na komerčních televizích, u kterého se jednak neskutečně zasmějete, něco se i přiučíte a občas se vám zvedne kufr když si představíte že ste v něčem takovém taky třeba jedli. Bohužel na gastronomické chování Čechů ádný vliv neměl, takže u nás se budou pořád tlačit ty špagety s kečupem a na všem vrstva eidamu. ()

Kalda69

vyborny serial :o) Zdenda jde tvrde az na dren problemu. Skoda ze jsem jeste neslysel primo tuto vetu ale jen plno omacky okolo: "Jidelni listek musi sestavit kuchar ktery vi nejlepe jak co umi varit." Je jasny ze v italske pizzerii nebudu delat predevsim gulas nebo cockovou polevku ale podle toho musim vybirat zamestnance. Jestlize mam nekoho kdo italskou kuchyni neumi tak ho nemam zamestnavat nez aby varil blafy co nikdo nebude jist ale abych tu uvahu nejak zakoncil, je me jasny ze kazdej radsi udela nejakej blivajz nez aby prejmenoval nebo uplne preorientoval zamereni knajpy. Jen tak dal Zdenku, majitele kazde restiky potrebujou dostat do reality Tvym nevybiravym hodnocenim at uz uvareneho jidla, cistotou kuchyne ci chovani personalu. ()

Nyanka

Ať si říká kdo chce co chce, díky Zdeňkovi sem se naučila nežrat blafy a taky kečupy. Česko je šetřením prožraný skrz naskrz a tady se nám to akorát potvrdilo. Hlášky jsou taky nezapomenutelný (sem utahanej jako snurka od hajzlu!** kdyby kandidoval do parlamentu smaženej řízek, tak má 90% ty vole!) ()

blezg odpad!

Prachsprostej sebejistej hulvát. 1000 lidí fanklubu a takřka 80% hodnocení ukazuje, jakou úctu k člověku má český národ. Nejsem s to přejít hulvátsko-snobskou část pořadu a ohodnotit ostatní aspekty. Vlastně to ani nejde, hulvátství vpřed je gros tohohle skvostu. ()

DonFrolimo

Když tohle začali vysílat, viděl jsem nějakou ukázku a nevěda, co tohle člověk všechno dokázal, měl sem ho za burana a ptal sem se o čem to kurva je - si tam nějakej vulgár pouští hubu na špacír. Pak sem ale zhlídnul jeden díl a nejenže se okamžitě do toho pořadu zamiloval, ale hlavně musel vysmeknout Pohlreichovi poklonu až k zemi, za to co dělá pro českou gastronomii. Jeho říz je přesně to, co si zdejší restauratérství dávno zasloužilo. Stejně to slouží pořadu. Je to dobře vymyšlený, má to švih a vtip. Z lokálních pořadů o vaření jednoznačná špička. ()

aranek

Když jsem o Šéfovi slyšel, domníval jsem se, že nemaje rád vulgární mluvu, pořad mi nesedne. Opak je pravdou (dala by se asi zcela nahradit vulgarita ironií, ale do horkého a drsného prostředí kuchyně nejspíš projev "od plic" patří). Vlastní podstata pořadu, převychovat restauratéry, personál i hosty, aby před kýblem blafu preferovali talíř kvalitního jídla, je v Česku neocenitelná. Stejně nenahraditelné a a v našich lepkavě sladkých televizích nevídané je stírání lemplů a postulování jasné pravdy, bez níž nemůže fungovat žádný podnik: "šéf je od toho aby šéfoval a zaměstnanci od toho, aby pracovali". Jak vidno i na základě některých hodnocení, některým se tahle jednoduchá pravda pořád zadírá. ()

japekli odpad!

Nějaký to jadrný slovo mi zas tolik nevadí, ale ten člověk se prezentuje stylem, že není jistý, zda- li, krom tý zábavy, je hlavním motivem náprava něčeho nebo přehnanej egocentrismus, pak mi silně připomíná šášu Benita při jeho plamenejch proslovech. Po pár dílech je to stereotyp. ()

Desmi

Tomuto pořadu není co vytknout. Výborné. Pan Pohlreich evidentně ví, co říká a dokáže i přesto, že v daném oboru podniká, vychovávat konkurenci a dopomáhat jí k trvalému rozkvětu. Pamatujete si na díl, kde pan Polhreich navštíví restauraci na Šumavě a pomáhá Štěpánovi, místnímu hostinskému, rozjet jeho hospůdku? U Štěpánovy restaurace je nyní helioport pro pány z Prahy, v podniku obsluhuje profesionální tým a jídlo je zde mimořádně kvalitní. Jsem rád, že lidé jako pan Polhreich existují. A jeho hlášky v pořadu, které jsou pro někoho až zbytečně vulgární ? Podle mě jsou mnohdy ještě hodně mírné. A jejich trefnost a vtipnost mě odzbrojuje. Jsem jednoznačný fanoušek tohoto pořadu a mohu jen a jen doporučit. =) ()

Etherium

Akože v pohodičke, určite lepší počin, nepozerávam to, ale keď som sem tam nato natrafil, tak celkom ma bavilo ako ich tam sekíruje. V pohode, dobre sa nato pozerá. ()

Terez_Vv

Plno lidí hodnotí pana Pohlreicha pouze podle toho, že užívá nadmíru sprostou mluvu, ale já v něm vidím talentovaného člověka, velmi chytrého a vtipného. Rozumí tomu co dělá a dle mě to dělá skutečně dobře a proto si může dovolit takový luxus, jako ostře kritizovat ostatní. Myslím, že srovnávat ho s "mistrem" Babicou je zde nejvýš nemístné. ()

Facik.

Běhaji vám v kuchyňi metrový, kálící krysy? Roste vám na lednici lišejník? Zavolejte fenomenálního plešouna, gastromága Zdeňka, který vás naučí, jak vkusně nasrat jídlo na talíř a jak nejlépe své hosty stáhnout z kůže. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj