Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich.  Kulinářské pořady diváky zásobují nejrůznějšími recepty. Zbrusu nový formát o české gastronomii Ano, šéfe! však je úplně jiný! Majitel restaurace, která se ocitla ve finančních problémech, požádá o pomoc mistra šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, který na místě během týdne zjistí, jaké nedostatky mohou za to, že do podniku nechodí dostatek hostů. Podávají snad studené, přesolené, nedovařené, připálené nebo dokonce nechutné jídlo? Dostávají hosté malé porce, pivo pod míru nebo limonády ve špinavých skleničkách? Jsou servírky a číšníci k zákazníkům ochotní a vstřícní? Nemusejí hosté na své objednané jídlo a pití čekat příliš dlouho? Nebo je problém někde úplně jinde? Zdeněk Pohlreich je sice přísný kritik, který pro šokující výroky nechodí daleko, ale zároveň rádce, jehož rady mají cenu zlata. Při své revizi nebude nikoho z personálu šetřit, naopak bude tvrdě prosazovat i nepopulární změny v provozu nefungujícího podniku. Po měsíci se do restaurace vrátíme se skrytou kamerou, abychom prověřili, jestli opravdu došlo ke zlepšení. Ano, šéfe! je pořad plný emocí, u kterého se nudit rozhodně nebudete!
Epizody:
2. Nová Hospoda
3. U Hrabala
4. U Rytíře
5. U Pavouka
6. Zámek Kněžice, U Štěpána I.
7. Zámek Kněžice, U Štěpána II.
8. Zahrada v Opeře
5. Plevel (Plevel)
6. Sametová restaurace
7. Grand Restaurant Septime
8. Pod Lékárnou
9. Návraty (Bastila, American Grill Bar, kuchařské učiliště v Trmicích)
10. U Hastrmana
2. Restaurace U Tlusťocha, autokemp Merkur, Pasohlávky
3. Restaurace U Vlka, Brno
4. Motorest Ušák, Prunéřov
5. U Kaštanů, Praha
6. Pod Lesem, Jíloviště (oficiální text distributora)

Stíba

Ultravolovač Zdeněk Pohlreich dělá z pořadu o vaření spíše takovou osobní reality show nicméně člověk se většinou příjemně pobaví a i něco dozví.. ()

Redix

Jednoznačně NEJLEPŠÍ český pořad o vaření. Pohlreich je takovej českej Gordon Ramsay, s nikým se nesere, je vulgární ale UMÍ VAŘIT. Zkouknul jsem všechny díly za 2 dny a kouknul bych se klidně znova, vynikající pořad. "Ty vole, ty by jsi mohl dělat svačináře v hladomorně." ______ "Ty vole ty se v tom hrabeš jak student v pochvě" _____ "Přesto všechno, že tohle je mizérie, tak toto, to je sračka extra union" ______ "Teď tady máte Starodávnou kapsu jo? Co je na tom starodávnýho mi řekněte? - Název - Správně, výborná odpověď. Proč bych do prdele, měl jíst kuře s lososem, na jednom talíři? Proč? - Vás ta kombinace nezaujala? Mě to zaujalo samozřejmě, ale bohužel né moc pozitivně jako jo" _____ "Máte tam 4 jídla z Candáta jo, na tom jídelníčku, všechny stojej za hovno jedno jako druhý"_____"800 gramů nějakejch sraček"_____"Tahleta zkurvenina s prominutím, přece do prdele není žádné kuchařské umění" :DDD ()

emdvojka

Toto ma vážne baví a má to šmrnc. Zděnek Polreich je charismatický človek, ktorý verí v dobrú a zdravú kuchyňu a snaží sa presvedčiť o tom aj kuchárov z nie moc vycibreným štýlom varenia. Stoho samozrejme vznikajú rôzne situácie, kde sa strieda smiech a plač, hnev a radosť... ()

cure

Možem len súhlasiť s komentárom od Tom Hardy - "Český dr. House kuchařského světa. Zdeněk Pohlreich je jednoznačnou výhrou jinak tradiční podívané, která by bez něj byla jen "dalším snaživým titulem z pohledu za scénou". Dokonalá ukázka toho, že moderátor je základ..." - lepšie by som to nevystihol. Len dodám, že Zdeněk Pohlreich je pre mňa veľkým prekvapením viac po herecko-moderátorskej stránke ako po kuchárskej (knihu receptov by som si asi od neho nekúpil). Na druhej strane musím tiež poznamenať, že som si po jeho relácii zvykol viac vychutnávať jedlo samotné a neládovať to do seba hlava nehlava, čím by som rád vyzdvihol aj pridanú hodnotu Áno, šéfe! ani nie tak po gastronomickej stránke samotných jedál, ako skôr po stránke kultúry stravovania. ()

anitae

Na Pohlreichovy hlášky se těším - vždy to sedne jak prdel na hrnec. Ale teď vážně - vůbec jsem netušila v jakém bordelu se taky dá připravovat jídlo8-( Pěkné hospody, ktere stojí za návštěvu: U Štěpána - Vojetice, U Zběhlíka - Čistá u Litomyšle, U Tlustých - Lednice, Georgia - Slunečná, Hotel Rosa-Zlatý potok, Plevel - Vršovice, Na Kačabce - Hostivař, Pohádková hospoda - Rožnov. ()

pouler

Co to žeřeš, ty voe :)))... Pán je gurmet z Imperiálu, takhle mi někdo vběhnout do hospody tak ho vykopu. Kdyby se člověk i něco dozvěděl ale nejsem zahořklý, koukám na to tak co. Maggi s pepřem po galonech v našich kuchařských salonech. ()

Vencik89

TOhle se Pohlreichovi povedlo, tady je asi opravdu sám sebou. Kromě toho, že se s nikým nemaže ale asi opravdu o vaření ví hodně a umí se otáčet. ()

Ygnor

Neviděl jsem snad slabý díl. Přestože současná řada se tvářila trošku udýchaně. Po pondělní seanci a zjištění, že i tady na portále funguje hodnocení pořadů a nejen filmů, připíchávám vidličkou svého favorita. (Tak nám včera skončil poslední díl, zamáčkneme slzu a jedeme dál.... Odcházení Zdeňka však bylo věru filmové 27.11.2012) ()

Jakubik

Ze začátku jsem Zdendu nějak tak přehlížel a na pořad jsem nekoukal. Zdenda mi byl nesympatický. Jenže pak jsem zahlédl jeden díl a řekl jsem, že ten člověk prostě umí a zkusil jsem další díl. Né, že bych to nějak zvlášť aktivně sledoval ale Zdenda je prostě dobrej a poukazuje na krizi v pohostinství, které se u nás vyskytuje. Je to vtipný, celkem poučný a prostě mě to občas baví se na to kouknout… ()

1Legend1

Řekl bych až nabité hláškami, které baví a nemusí být jen o vaření. Podle mě se stejně polovina lidí dívá, jen aby si poslechla, co to zase z toho Polreicha vyleze a doufá, že majitele hospod co nejvíce seřve. Moje nejoblíbenější hláška? Polreich: "No a co tohle, vaří se to?" Kuchař: "No, kouří se z toho." Polreich: "Z hovna se ale taky kouří!" 70% ()

sarkareifova odpad!

Uřímně radši bych si vypíchla oči než abych se na to musela koukat. Nechápu jak něco takového mohou dávat v televizi? Koukat na to jak pan Polreich sprostě nadává lidem a křičí na ně místo toho aby jim hned řekl co dělají špatně je pro mě naprostá ztráta času. ()

dandy11

Z 10000000000000000000 kuchařských pořadů, který už mě fakt serou, je Zdenda nejlepší, protože tomu na rozdíl od Babici a všech těch kuchařských vyjebanců rozumí, ví jak kšeftovat, jak vařit a podává to originálním způsobem. Jen tak dál! ()

Kultak

Sprostý kuchař upozorňuje na špatnou kvalitu mnohých českých restaurací a ponižuje skutečné lidi v televizi. To se mi líbí. Jeden z mála pořadů, který se českým televizím povedl. ()

gazogazo odpad!

Vidle a vidlicky , za tři krásné hvězdičky.. bejvavalo, v nedávné době se mi povedlo vidět nějaké díly a kurva ()

ludva10

Jasně že to má působit jako šou pro lidi, proto ty sprostá slova, slzy kuchařů, majitelů restaurací ( je jasný, že hlavně střih z toho pak dělá tu šou ), ale i přesto pořad mám rád. Ač už běží poněkolikáté dokola, vždy se na něj rád podívám ( ač už některé díly znám téměř nazpaměť ). Je také pravda, že to určitě i spoustě restaurací pomohlo, ale možná některým i naopak. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj